Vilnius

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Nuotraukos Vilnius
 
 
 
 
Nuotraukos Vilnius ne "Panoramio"
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Komercines kategorijas Vilnius
Informacijos kategorijos
Kelionės patarimų ir įspėjimų Vilnius
Suvenyras Populiariausių suvenyrų Baltijos gintaro istorija, prekybos vietose, pavyzdžiui, gintaro, Aušros Vartų 9, ir Gintaro muziejus-galerija, Mykolo 8.
Maistu ir gėrimais Nenuostabu vienas iš daugelio specialybių Vilniuje BIGOS. BIGOS yra tradicinis troškinys tipiška lietuviška virtuvė, kuri primena Vokietijos Rauginti kopūstai, nors paprastai turtingesnis, mažiau rūgštus, ir skirtingai prieskoniais. Receptai labai skiriasi nuo regiono ir šeimos šeimos. Ingredientai apima šviežias ir fermentuotas baltagūžių kopūstų, pomidorų, įvairių gabalai mėsos ir dešrų, medumi ir net grybų. Mėsa gali būti kumpis, bekonas, jautienos ir veršienos. BIGOS yra paprastai valgoma su duona ir bulvės, dažnai ateina su degtinės arba balto sauso vyno, daugelis nors renkasi patiekalą su vėsus aušinamas vietinio alaus. Jei turėjo BIGOS Lenkijoje ar kitur, tai reikia pabandyti Vilniuje Lietuvos, aš garantuoti, kad jis bus skonis skiriasi nuo kitų šalių.
Turizmas Kai galvoju Vilniuje ne kiekybė, bet kokybė, kad atėjo į tuos proto. Šis miestas, be savo istorinės aplinkos kultūros ritmą ne būti patyręs, daugelyje vietų kitur. Apytikriai daugiau nei 1. 000. 000 turistų Vilniuje lankėsi praėjusių metų ir, kad geros priežasties. Keletas švenčių ir įvykius, vykstančius čia kiekvienais metais, daug jų Gana unikali. Šis žavinga mieste vis dar yra ne daugiau kaip išnaudoti prasme yra dar daug galimybių, išskirtinių patirtį.
Cultura Vilnius yra kultūros miestas. Daugelis menininkų gyventi ir dirbti čia, daug įvairių kultūros įstaigų siūlo galimybę pamatyti tradicinių meno ar klausytis vietos ir svečių atlikėjų muzikos. Yra daug muziejų, senamiesčio su įdomūs ir kokybės rodo. Vilniaus istorijos ir kultūros datas nuo akmens amžiaus iki dabar, kuris jums bus patenkinti Lietuvos nacionalinis muziejus. 16 a. fortifikacijos dalis lieka taip pat muziejaus - Artilerijos bastėja, kuris pasakoja apie spalvinga miesto istorija ir apie miesto gynybos sistemos. Lietuvos dailės muziejaus filialai buvo buvęs didikų rūmų, todėl jie visada yra patraukli ir įdomi. Kai kurie muziejai Vilniuje ekranas pasižymi ne tik iš Lietuvos bet ir užsienio šalių, taip pat. Po atidarymo didelės baroko taikomosios dailės ir tapybos parodos Vilniaus paveikslų galerijoje Lietuvos dailės muziejaus funkcija baroko muzikos koncertų, kad visiškai atkurti senų laikų atmosferą.
Prekių Nors Vilnius nėra tiksliai Milane ar Londone, ji siūlo galo daugiau galimybių Mažmeninė terapija, nei tai padarė sovietų metais. Nors Vilnius laikėsi tendencijos didelių prekybos centrų, tokių kaip Europa ", Konstitucijos 7a, ir" Akropolis ", Ozo g. 25, senamiesčio, taip pat namo malonus daugybė nedidelio masto nišą parduotuvėse. Kai kurie iš įdomiausių Cognac Boutique, Etmonu 4, su jos pasaulinės klasės lobynas bauda konjaku Antikvaras, Pilies 32-4, masyvas Senąsias Brac ir antikvariniai daiktai ir Yzzy Fashion House, Gaono 10 , įdomių ir nestandartinių drabužiui.
Kaina Vilnius turi bendrą pragyvenimo išlaidų indeksu, kuris prilygsta vidutinės gyvenimo vietas išlaidas. Bendras pragyvenimo išlaidų indeksu sudaro pačias prekes ir paslaugas visose 13 krepšelis grupės kiekius, kainas. Vilnius šiuo metu užima 152 bendro brangiausių pasaulyje gyventi emigrantų iš 300 tarptautinių vietose.

Vilnius, Lietuva

Pirmadienis 17, Birželis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Vilnius

:: Apie kaimą Kupiškio rajone žr. Vilnius (Kupiškis).

Vilnius  – Lietuvos sostinė ir didžiausias šalies miestas, Vilniaus apskrities, rajono ir miesto savivaldybės centras. Įsikūręs šalies pietryčiuose, Neries ir Vilnios santakoje, apie 30 km nuo Baltarusijos sienos. Vilnius yra arkivyskupijos centras, nuo 1579 m.  – universitetinis miestas. Sostinėje veikia LR aukščiausios valdžios institucijos – Prezidentūra, Seimas, Vyriausybės ministerijos, Aukščiausiasis ir Konstitucinis teismai, užsienio valstybių ambasados ir atstovybės, diplomatinės misijos, tarptautinių organizacijų atstovybės. Mieste yra 45 pašto skyriai. Vilniaus senamiestis yra vienas didžiausių Rytų Europoje ir 1994 m. įrašytas Pasaulio paveldo sąrašą.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Lietuva, Vilnius