Lietuva

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Lietuva  
Šalies informacija šalies kodas: LT
kontinentas: Europa
sostinė: Vilnius
kalbos: Lietuvių

ES narystė:
NATO narystė:

GSM: 900/1800
GPS: 56 00 N, 24 00 E
elektra: 220V/50Hz

piniginis vienetas:
Lietuvos litas: LTL
1LTL = 0.367 USD
1LTL = 0.290 EUR

telefono kodas: +370-52

Kelionės patarimų ir įspėjimų Lietuva
Turizmas Šalies, esančios geografiniame Europos centre, skalauja Baltijos jūra, padengta tankiais miškais ir vingiuotas upes ir ežerus, gerbia savo tradicijas, didžiuotis lietuvių kalba, puoselėti savo UNESCO pasaulio paveldo objektų, ir atvira naujovėms. Jei jums patinka keliones į kaimą norėdami pamatyti įspūdingų gamtos peizažai, apsilankyti Lietuvoje. Apsvaiginimo Kuršių nerijos ir mielas Lietuvos nacionaliniuose parkuose palieka neišdildomą įspūdį kiekvienam lankytojui. Jei norite gyvybinga miesto gyvenimo, apsilankyti Lietuvoje. Visus apakinti pramogų rasite mūsų miestuose. Jei jūs manote, kaip mėgaujasi palaimingas SPA patirtį, apsilankyti Lietuvoje. Mūsų SPA kurortai pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas. Jei Meilė Šventės, apsilankyti Lietuvoje. Lietuviai ženklas savo linksmas atostogas tradicinės šventės, linksmo ir festivaliuose. Jei jums patinka širdingas maisto, apsilankyti Lietuvoje. Jūs galėsite išbandyti mūsų puikūs nacionalinės ir tarptautinės virtuvės. , Jei norite patirti kai tikrą svetingumą, tada jums reikia apsilankyti Lietuvoje!
Kultūra Lietuvos kultūros geografija, istoriniai įvykiai, ir meno judėjimų įtakos. Įvairūs kultūriniai pokyčiai vyko visoje Lietuvos nepriklausomos Baltijos valstybės transformaciją iš buvusios Sovietų Sąjungos šalis. Lietuvos Lietuvos valstybinę kalbą, ir dauguma lietuvių yra Romos katalikai. Liaudies įtakingas Lietuvos muzikos, literatūros ir kino žanras.
Virtuvės Lietuvos virtuvė funkcijos tinka Lietuvos klimatas vėsus ir drėgnas šiaurės produktai: miežiai, bulvės, rugiai, burokėliai, žalumynai, uogos ir grybai vietoje išaugintų ir pieno produktai yra viena iš savo specialybės. Kadangi ji pritaria klimato ir žemės ūkio praktiką su Rytų Europa, lietuviškos virtuvės turi daug bendro su Rytų Europos (Lenkijos, Ukrainos), ir pritaria kai kurių panašumų su Skandinavijos virtuvės taip pat, vengrų, rumunų ir gruzinų virtuvę, taip pat Ashkenazi virtuvės. Nepaisant to, ji turi savo skiriamųjų bruožų įtakų įvairovė, kuri susiformavo per ilgą ir sunkų šalies istorija.
Klimatas Lietuva yra tarp jūrinio ir kontinentinio klimato viduryje. Orai permainingi, švelnus, drėgnas vasaromis ir šaltomis žiemomis. Žiemos temperatūra paprastai yra žemiau nulio. Kritulių kiekis yra paskirstytas per metus, tačiau daugiau lietaus linkęs kristi ant kranto. Vasara drėgniausiais sezoną ir drumstas dangaus yra bendri.
Kalba Lietuvių kalba (lietuviška) yra valstybės valodas Lietuvos ir yra atzīta par vieną ne oficiālajām valodām Eiropas sąjunga. Ir Maždaug 2. 960. 000 gimtoji lietuviška runātāju Lietuvoje ir Maždaug 170, 000 užsienyje. Lietuviška Baltų kalbų, ir cieši saistīti su Latvijos, kad tiek kaklaraištis nėra savstarpēji saprotamas. Struktūra ir rakstīts pielāgota version mobilius skriptu. Lietuviešu valoda, domājams, ir vispiesardzīgākajiem dzīvo indoeiropiešu kalbų, saglabājot daudzas ne Proto indoeiropiešu funkcijai dabar yra zaudējuši ir kiti indoeiropiešu valodas.
Prekių Nebent jūs Latvijos ar Lenkijos, jūs tikriausiai ne atvykti į Vilnių apsipirkti. Tačiau, pirkinių yra įdomus, ir tam tikrų produktų (visų pirma Lietuvos alkoholio, cigarečių ir gintaro), daug pigiau nei Vakarų pragarą. Pagrindinių prekybos srityse Vilniuje gali būti padalinta tvarkingai į dvi sritis Senamiesčio (antikvariniai daiktai, gintaro, knygų senųjų ir naujųjų ir kai kurių gražus vienetų meno) ir miesto classiest gatvės dalių, Gedimino (dizainerio drabužius, mobilieji telefonai ir daugiau knygų). Miesto rinkos, taip pat verta autentiškas apsilankymas, aukštakrosnių, kad praeities patirtis, jei nieko kito, kaip iš tikrųjų yra vis daugiau didelių prekybos centrų aplink miestą, kur be kitų dalykų rasite krašto drabužių ir avalynės parduotuvių mes pasirinkome ne į sąrašą čia.
Valiuta Lietuvos litas (ISO valiutos kodas litų, simbolizuoja kaip Lt Mokėjimo Litai ar Litų) yra Lietuvos valiuta. Jis yra padalintas į 100 CENTŲ (kilmininko, vienaskaitos centų, lm centų). Litų buvo pirmą kartą pristatė 1922 metais po I pasaulinio karo, kai Lietuva paskelbė nepriklausomybę ir vėl pradėtas 1993 m. birželio 25 d. , d. , po valiutos keitimo laikotarpį nuo rublio su laikinųjų talonų tada vietoj litų. Vardas buvo modeliuojama po šalies pavadinimas (panašiai į Latviją ir jos latų). Nuo 1994 m. iki 2002 m. litas buvo susietas su JAV doleriu nuo 1 iki 4 norma. Šiuo metu litas yra susietas su euru nuo 3, 4528 iki 1 norma. Tikimasi, kad euro ateityje litą pakeisti 2010 m. sausio 1 d. , tačiau dėl dabartinės infliacijos ir ekonominės krizės, šios dienos bus atidėtas dar ketverius metus iki 2014 m. sausio 1 d. .

Vilnius, Lietuva

Pirmadienis 17, Birželis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Lietuva

Lietuvos Respublika (LR ; Lietuva) – valstybė Europoje, Baltijos jūros pietrytinėje pakrantėje. Ribojasi su šiomis valstybėmis: Latvija (sausumos sienos ilgis – 588 km, jūros siena – 22 km), Baltarusija (sienos ilgis – 677 km), Lenkija (sienos ilgis – 104 km), Rusija (Kaliningrado sritis) (sausumos sienos ilgis – 255 km, Kuršių mariomis – 18 km, jūra – 22 km).

Baltijos jūros pakrantės ilgis – 90, 66 km. Bendras Lietuvos sienos ilgis – 1732 km. Lietuvos – Baltarusijos ir Lietuvos – Rusijos Federacijos siena yra ir Europos Sąjungos siena. Lietuvos ekonominė zona Baltijos jūroje (vakaruose) siekia Švedijos ekonominę zoną.

XIV a. Lietuva buvo didžiausia valstybė Europoje: į ją įėjo dabartinė Baltarusijos ir Ukrainos teritorija, dalis Lenkijos ir Rusijos. 1569 m. Liublino unija Lietuva susijungė su Lenkija, suformuodama naują valstybę – Abiejų Tautų Respubliką, kuri gyvavo daugiau kaip 200 metų, kol kaimyninės šalys 1795 m. galutinai pasidalijo jos teritoriją. Lietuva atkūrė nepriklausomybę 1918 m. vasario 16 d., tačiau 1940 m., Antrojo Pasaulinio karo pradžioje, buvo okupuota TSRS ir vėliau hitlerinės Vokietijos. Vokietijai karą pralaimint, Lietuvą antrą kartą okupavo TSRS. 1990 m. kovo 11 d. Lietuva paskelbė atkurianti visišką valstybės suverenitetą.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Lietuva, Vilnius