Venesuela

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Venesuela  
Šalies informacija šalies kodas: VE
kontinentas: Pietų Amerika
sostinė: Karakasas
kalbos: Ispanų

ES narystė: ne
NATO narystė: ne

GSM: 900
GPS: 8 00 N, 66 00 W
elektra: 120V/60Hz

piniginis vienetas:
Bolivaris: VEB
1VEB = 0.0004 USD
1VEB = 0.0003 EUR

telefono kodas: +58-212

Kelionės patarimų ir įspėjimų Venesuela
Turizmas Pastaraisiais metais Venesuela turizmo pramonė patyrė didelių pokyčių. Daugiau ir daugiau žmonių susipažins su Venesuela ir ką šioje šalyje siūlo. Žinomų turistinių vietų, Margaritos sala, Canaima National Park, Los Rochas salyno ir groovy mažai Merida Andų kalnų miestelyje. Kadangi pagrindinė tema šioje svetainėje yra Margaritos sala, o taip pat Los Rochas Archipelago nacionalinio parko buvo taikoma, Canaima National Park ir Merida miesto trumpas aprašymas yra tinkamas.
Kultūra Venesuelos žmonės turi turtingą kultūros paveldą. Nuo originalo Amerikos indėnai ispanų ir afrikiečių, atvykusių po ispanų užkariavimo, dvidešimtojo amžiaus imigrantų bangos daug italų, portugalų, arabų, vokiečių, Maroko žydai, ribojasi su Pietų Amerikos šalių ir kt. Apie 93% Venesuelos gyvena miesto vietovėse šiaurinėje šalies. Nors beveik pusė žemės plotas yra į pietus nuo Orinoko upės, tik 5% gyventojų gyvena toje teritorijoje. Daugiau nei 96% gyventojų vadina save katalikų. Likusi dalis priklauso kitų bažnyčių, daugiausia protestantų bažnyčios.
Virtuvės Venesueloje maistas paprastai yra lengvas ir kvapnus. Karakasas teigia, kad didesnė įvairovė restoranų, nei bet kuri kita Pietų Amerikos miestas, ir tikrai būtų malonu pabandyti ir įrodyti, net jei jums nepavyko. Venesuelos virimo Europos, vietinių, ir Afrikos šaknis - imigrantai vaikinas virtuvė susiformavo per šimtmečius.
Klimatas Klimato skiriasi pagal aukštį. Žemumų teritorijos turi atogrąžų klimatas, o kalnų regionuose yra žymiai vėsesnės. Pakuotės megztinis ar striukė, jei jūs planuojate išleisti bet kuriuo metu Andų. Lietaus sezonas tęsiasi nuo gegužės iki gruodžio mėn. Per šį laikotarpį, yra galimybė tam tikrų žemos srityse, pavyzdžiui, Llanos ir kai kuriose Andų slėnių, potvynių. Įvairiose Venesuela, Karakasas ir rytinėje dalyje, Sukrė, yra pažeidžiama žemės drebėjimų, nors daug metų nebuvo rimčiausiais.
Kalba Yra bent 40 kalbų apie Venesuela, tačiau ispanų kalbos, kuriomis kalba dauguma iš Venesuelos. 1999 metų Venesuelos Konstitucija paskelbė Ispanijos ir kalbas, kuriomis kalbama vietinių žmonių iš Venesuelos, kaip oficialiosios kalbos. Kurtieji naudoti įvairias gestų kalbos lengua de Senas venezolana (LSV).

Karakasas, Venesuela

Ketvirtadienis 29, Liepa

Straipsnis iš Vikipedijos apie Venesuela

Venesuelos Bolivaro Respublika (Venesuela) – valstybė Pietų Amerikoje. Ribojasi su Gajana rytuose, Brazilija pietuose, Kolumbija vakaruose, Karibų jūra bei Atlanto vandenynu šiaurėje.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Venesuela, Karakasas