Turkija

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Turkija  
Šalies informacija šalies kodas: TR
kontinentas: Azija
sostinė: Ankara
kalbos: Turkų

ES narystė:
NATO narystė:

GSM: 900/1800
GPS: 39 00 N, 35 00 E
elektra: 230V/50Hz

piniginis vienetas:
Turkijos lira: TRY
1TRY = 0.685 USD
1TRY = 0.540 EUR

telefono kodas: +90-312

Kelionės patarimų ir įspėjimų Turkija
Kultūra Turkija turi labai senas liaudies šokio tradicijas, kurios skiriasi nuo regiono, kiekvienas šokis yra spalvingas, ritmiškas, elegantiškas ir stilingas. Toliau yra tarp populiariausių: "Çayda NARA" iš Centrinės Anatolijos regiono Sivas atliekamas jaunų mergaičių apsirengęs sidabro ir aukso išsiuvinėti Kaftans kurie šoka tamsoje, degančios žvakės savo rankas. "Silifke Yoğurdu" iš Pietų Viduržemio jūros regione Mersin, šokėjai spustelėkite mediniai šaukštai kartu virš jų galvų. "Şeyh Samil" iš Rytų regiono Kars, gražiai Teatralizuotas legenda kaukaziečių herojus. "Kılıç Kalkan" Epas šokis su kardai ir skydai nuo Bursos regione, ir "Zeybek" nuo Izmiras kitą Epas ir energingas liaudies šokis, vyriškos lyties šokėjų, kurie sprogimo savo kelio ant grindų tarp etapų.
Valgymas Turkijos virtuvė garsėja kaip viena geriausių pasaulyje. Ji yra laikoma viena iš trijų pagrindinių pasaulio virtuvių, nes jos receptų įvairovė, naudoti natūralių ingredientų, jo organoleptines savybes ir skonį, kreipiuosi į visus gomurį ir jos įtaką visoje Europoje, Azijoje, Vidurio Rytuose ir Afrikoje . Virtuvė, kilęs iš Centrinės Azijos, pirmojo namo turkai, ir tada išsivystė su vidaus ir Viduržemio jūros regiono kultūrų, su kuria po jų atvykimo į Anatolijos turkai bendravo įmokos.
Prekių Turkija yra viena iš didžiausių pasaulio prekybos miestai. Įsikūręs istoriniame prekybos kryžkelėje susieti Šilko keliu, šalyje buvo pirkėjo rojus šimtmečius, siūlo viską iš rankomis austi Turkijos kilimų ir kilims prie papuošalų, antikvariniai daiktai ir İznik keramika, raižyti jūros puta ir auga skaičius dizainerio markės, įskaitant Mavi Jeans, Vakko ir Beymen. Jūs taip pat mėgautis kulinarijos prekybos įvairovę, įskaitant šviežių vaisių ir daržovių rinkų kiekviename mieste, saldus traktuoja, riešutų ir prieskonių, turkiška arbata, kava ir alkoholiniai girtauti.
Kalba Turkijos oficialia kalba yra Turkijos, nors Šaltiniai sąrašus daug mažumų kalbas, kai kurie iš jų kalbama daug žmonių. Pasak Turkijos Konstitucijos 42 straipsnyje teigiama: "Nėra kitų negu turkų kalba, turi būti mokomi, kaip gimtąja kalba Turkijos piliečių, bet mokymo ar švietimo institucijų. Būti mokoma užsienio kalbų mokymo ir švietimo įstaigoms ir taisykles reikia laikytis vykdant mokymo ir švietimo, užsienio kalbos mokyklų, turi būti nustatomas pagal teisės aktus. Tarptautinių sutarčių nuostatos yra saugomos.
Paminklai Įžymūs istorinių paminklų Ayasofya muziejus, Topkapi pils, mėlynos mošeja, Dolmabahce pilis, Senas Trojas, Efesas, Afrodisias, Pergamas, Pamukalė, Goreme - Kapadokija, Nemrut, Safranbolu miesto.

Ankara, Turkija

Šeštadienis 15, Birželis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Turkija

Turkija valstybė pietvakarių Azijoje, kurios nedidelė dalis teritorijos (Trakija) yra Europoje, o likusi dalis (Anatolija) Azijoje. Ribojasi su Gruzija, Armėnija, Azerbaidžanu ir Iranu rytuose, Iraku ir Sirija pietuose, Graikija ir Bulgarija vakaruose. Iki 1922 m. Turkija buvo vadinama Osmanų imperija. Nuo Europos ją skiria du siauri sąsiauriai. Šiandien ji yra respublika, kurioje susipynusios islamo ir Vakarų tradicijos. Gyventojų daugumą sudaro turkai musulmonai, nors šalyje nėra patvirtinta oficialios religijos. Klimato ir gamtovaizdžio įvairovė patraukli turistams. Auginama įvairios žemės ūkio kultūros, šalis visiškai apsirūpina maisto produktais.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Turkija, Ankara