Italija

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Italija
 
Šalies informacija šalies kodas: IT
kontinentas: Europa
sostinė: Roma
kalbos: Italų

ES narystė:
NATO narystė:

GSM: 900/1800/3G
GPS: 42 50 N, 12 50 E
elektra: 230V/50Hz

piniginis vienetas:
Europos Sąjungos euras: EUR
1EUR = 1.2656 USD


telefono kodas: +39-6

Kelionės patarimų ir įspėjimų Italija
Festivaliai Italija yra pilnas priežasčių švęsti, ir italai tikrai žinote, kaip šalis, per metus šalyje rasite renginiai, karnavalai ir ypač progomis, įskaitant valstybinių švenčių, visi jie daug svarstyti savo kelionės maršrutą . Daug turistų kelionės į Italiją ir gauti ten festivalis arba šventė viduryje, nes jie yra unikalus visame pasaulyje, ir ar jūs gaunate savo gyvenimą pagirių ar naktį jums smagiai praleisti laiką ir pajusti, kad viskas buvo verta jį.
Architektūra Italijos architektūra turi platų ir įvairų stilių, kurie vystėsi per politinių, kultūrinių ir ekonominių pokyčių nuo seniausių laikų. ir dabar stebina žmonės iš visų pasaulio kampelių, vietų, pavyzdžiui, Pizos, Koliziejus, cirkas ir dar kartą šalyje laikomas kultūros sostinės architektūra bokštas.
Valgymas Jei jūs einate į Italiją, vienas iš pirmųjų dalykų, kad jūs manote, maisto, Italija yra gerai žinomas dėl savo garsiąją virtuvę, makaronai, sūris, padažai ir tt Kai kurie tyrėjai teigia, kad Italijos maisto kai iš Azijos įtakos , Afrikoje ir Graikijos, Italijos virtuvės svarbūs veiksniai yra skirtingų šalies ir produktų kiekio ir kokybės, kad Italija has. Also, Italija kai nuostabų vynus, grynas vynas, geras vynas, puikus vynas oru. Italija, kartu su kitų vyno gamintojų pasaulyje, kai kurie iš geriausių ir labiausiai žinomų visame pasaulyje vynai.
Transportas Italija siūlo turistams daug galimybių transportuoti visoje šalyje. Kartą Italijoje jums nereikia nerimauti, jei jūs iš anksto planuojamas būdas aplink. Italija yra gerai prijungtas dėl transportavimo sistemos; čia jūs rasite daug naudingos informacijos ir patarimų, kaip keliauti traukiniu, autobusu, automobiliu, lėktuvu, keltu ir net dviračiu aplink Italija, turite išanalizuoti visas galimybes ir pasirinkti geriausias savo kelionę, apsvarstyti savo paskirties vietą, dydį ir laiką, kad jūs išleisite šalyje; gal jums labiau greita transporto priemonė, bet jūs turite būti atsargūs su savo biudžetą; Mūsų pagrindinis patarimas Jums: nereikia gaišti savo brangų atostogų laiką.
Kultūra Asyžiaus: Ar populiarios Umbria, žaliame širdyje Italija; Asyžiečio gimimo vieta Saint Francis (San Franceskas), kuris yra patrona Italy. Galleria dell'Accademia: "Tai vienas iš svarbiausių muziejų visame pasaulyje, šioje vietoje funkcijos garsioji Mikelandželo skulptūra: Dovydas ir puiki kolekcija tapybos ir kitų neįkainojama sculLeaning Pizos bokštas: Pasviręs Pizos bokštas yra laikomas piktogramą Italijoje ir Europoje; apsvaiginimo pastatą, nes jis Atrodo, kad nepaklusti gravitacijos su liesa 5, 5 laipsnių. Pasviręs Pizos bokštas yra privalomas sustojimas kelionės metu į Piza, Italija, iki 2004 žmonių negalėjo kopti į bokštą saugumo sumetimais, tačiau dabar jūs galite aukštėjimo 294 žingsnių Sraigtiniai laiptai, šis akcentas yra ne žinomas tik už pasvirusi , ji taip pat garsėja savo dizaino ir romaninės architektūros taikomos, buvo pastatytas Katedros ir kapinių varpinė. 24 kambariai ptures organizuoja. Palazzo Te Palazzo Te yra įspūdingas pastatas pagal Manierysta stilių, jo statybos (1524-1534) užsakė garsiąją Rafaelio mokinio. Pastatas yra puikus kambariai su puiki kolekcija, Mesopotamijos meno ir manierizmo kūrinius nuo seniausių laikų menininkų.
Išlaidas Italijos pragyvenimo lygis gal viena iš svarbiausių temų per šį kelionių vadovą, ypač jei jūs planuojate savo kelionę ir jūsų biudžetas yra ribotas, nes gyvenimo išlaidas Italijoje neseniai padidino. Italija nėra pigi šalis, ir ji turi didelių išlaidų dėl mokesčių gyvenantys, bet viešuoju transportu kainas yra pagrįstos ypač traukinių paslaugos. Jei jūs einate apsipirkti, o gal jūs rasite aukštos kainos prabangus ir kokybės produktus ir, jei jums įdomu, apie maisto išlaidas, jie priklauso nuo dietos ir norite valgyti.
Kalba Italų kalba yra oficialios kalbos Italijoje, nors Italijos regionuose, kur žmonės kalba kitomis kalbomis, pavyzdžiui, germanų, slavų, graikų ir albanų kalbomis. Italų kalba yra taip pat viena iš oficialių kalbų, Šveicarija ir San Marinas. Ši kalba yra romanų kalba, kuri kyla iš bendrų Lotynų. Nuo savo veiklos pradžios Italijos vystėsi. Italijos yra labai sudėtinga ar sunku, labai panaši į ispanų.

Roma, Italija

Penktadienis 12, Liepa

Straipsnis iš Vikipedijos apie Italija

Italija arba Italijos Respublika yra valstybė pietų Europoje. Italija apima bato (aulinuko) formos Apeninų pusiasalį ir dvi dideles salas Viduržemio jūroje: Sardiniją ir Siciliją, bei daug mažesnių (tarp jų žymesnės – Elbos, Kaprio salos). Šiaurėje šalis remiasi į Alpes, kur ribojasi su Prancūzija, Šveicarija, Austrija ir Slovėnija. Nepriklausomos San Marino ir Vatikano valstybės yra anklavai Italijos teritorijoje.

Italija garsi savo virtuve, madomis ir dizainu, rūbų pramone, architektūra, menu, muzika ir kaip puiki vieta turizmui. Italija priklauso labiausiai išsivysčiusių pasaulio pramoninių valstybių grupei G8.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki: