Gabono turizmo pramonė yra underdeveloped. Despite tai, kad lankytini objektai yra paplūdimių, vandenyno ir žvejybos vidaus vandenyse įrenginių, patenka ant Ogooue upės, ir Crystal kalnai. Turistai taip pat atvyksta į garsaus ligoninėje įkurta dr. Albert Schweitzer Lambaréné. Medžioklė yra juridinis konkrečiose srityse, nuo gruodžio iki rugsėjo.
Pusiaujo su iki 80% drėgnumo. Sausas sezonas yra nuo birželio iki rugpjūčio, ir pagrindinis lietaus sezonas yra nuo spalio iki gegužės. Vidutinė temperatūra yra 25 ° C (77 ° F).
Gabono valstybės oficialioji kalba yra prancūzų, o 32% žmonių kalba Fang, kaip gimtąja kalba [1]. Prancūzų kalba yra dėstoma terpėje. Prieš II pasaulinį karą labai mažai Gabono išmoko prancūzų, beveik visi iš jų darbo arba verslo ar valdžios institucijų. Po karo dirbo visuotinį pradinį išsilavinimą, Gabonas, Prancūzija, 1960-1961 surašymo, 47% Gabono per keturiolika metų kalbėjo, kai prancūzų, o 13% buvo raštingi kalba. Iki 1990 m. raštingumo lygis pakilo apie 60%.
Daugelyje viešbučių ir restoranų tarnauti Prancūzijos ir kontinentinio stiliaus maisto ir yra brangus. Gabono maisto yra savitas ir skanus, bet ne visada yra lengvai prieinama, dauguma restoranų tarnauti Senegalo, Kamerūno ir Kongo maisto. Europos maisto yra įteiktas. Specialybių: • troškinti žuvis (bosinė gitara ir raudona žuvis). • Nyembwé. • Manijokai palieka. • Bouillon de Poisson (žuvies troškinys).
Gabono Respublika (Gabonas) – valstybė Centro Vakarų Afrikoje. Ribojasi su Pusiaujo Gvinėja, Kamerūnu, Kongu ir Gvinėjos įlanka. Gabonas užima beveik 270 000 km² plotą, kuriame gyvena apie 1, 5 milijonų gyventojų. Šalies sostinė yra didžiausias miestas Librevilis. Nuo pat šalies nepriklausomybės paskelbimo nuo Prancūzijos 1960 m. rugpjūčio 17 dienos šalį valdė du prezidentai.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors
here.