Čilė

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Čilė  
Šalies informacija šalies kodas: CL
kontinentas: Pietų Amerika
sostinė: Santjagesas
kalbos: Ispanų

ES narystė: ne
NATO narystė: ne

GSM: 1900
GPS: 30 00 S, 71 00 W
elektra: 220V/50Hz

piniginis vienetas:
Čilės peso: CLP
1CLP = 0.002 USD
1CLP = 0.001 EUR

telefono kodas: +56-2

Kelionės patarimų ir įspėjimų Čilė
Turizmas Turizmas "Čilės patyrė tvaraus ekonomikos augimo per pastaruosius dešimtmečius. Čilė 2006 m. gavo apie 2, 25 milijonų užsienio turistų, iki 2, 50 mln. 2007The procentai užsienio turistų atvykimų sausumos, oro ir jūros buvo, atitinkamai, 55, 3%, 40, 5% ir 4, 2% tiems metams. Du pagrindiniai vartai, tarptautiniams turistams, lankantiems Čilė Comodoro Arturo Merino Benitez tarptautinis oro uostas ir Pasas Los Libertadores. Čilė didelę įvairovę, gamtinį kraštovaizdį, kaip Marso peizažai hyperarid Atakamos dykuma Čilės Patagonijoje ledynas maitinamą fiordai, einančios centrinio slėnio Andai ir senų miškų Winelands backdropped ežerų rajono. Velykų salos ir Juan Fernandez Archipelago, įskaitant Robinson Crusoe Island, taip pat pagrindinių pramogų vietų. Daugelis iš labiausiai lankomų atrakcionų, Čilė yra saugomose teritorijose. Platus Čilės saugomų teritorijų sistemą sudaro 32 nacionalinių parkų, 48 gamtos draustinių ir 15 gamtos paminklai.
Kalba Čilės Respublika yra didžiąją dalį sudaro ispaniškai kalbančių šalių, su izoliuotais gimtoji ir imigrantų bendruomenių išimčių. Šaltiniai Čilė devynių gyvųjų kalbų ir septyni išnykusi.
Klimatas Dėl savo ilgą kranto liniją, aiškiai Čilės orai yra labai įvairi ir neprognozuojama, nors yra sezoninis daug šalyje. Vasara yra nuo gruodžio iki vasario, ruduo nuo kovo iki gegužės, žiemą nuo birželio iki rugpjūčio, o pavasarį nuo rugsėjo iki lapkričio. Tačiau, sunku tiksliai temperatūra šalyje, kaip visuma, nes sausas, sausringos dykumos šiaurėje, Viduržemio jūros jaučiasi savo centrinės regione šaltesnis, drėgna sezono metu (nuo gegužės iki rugpjūčio mėn. ), O tai paprastai kietas ir drėgnas pietuose.
Virtuvės Čilės gastronomijos eina į savo, bet dabar drąsiai pasakyti, kad jums nebus grąžinti iš savo kelionę raving apie šalies virtuvė. Tai ne pasakyti, kad maistas yra vidutiniškas, tik, kad, nepaisant puikių sudedamųjų dalių po ranka, pavyzdžiui, moliuskų ir žuvų, daržovių ir egzotiškų vaisių lazdelės, Čilės maisto trūksta kūrybiškumo. Dauguma restoranų remiasi pačias nuvalkiotas receptai, mėsa ir žuvis ant grotelių, kepti, ar šimtų ir patiekiama su ryžiais arba bulvytės - ne labai įsimintina.

Santjagesas, Čilė

Sekmadienis 3, Liepa

Straipsnis iš Vikipedijos apie Čilė

Čilės Respublika yra Pietų Amerikos šalis, kuri šiaurėje ribojasi su Peru, Bolivija, o rytuose – su Argentina.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki: