Bolivija

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Bolivija  
Šalies informacija šalies kodas: BO
kontinentas: Pietų Amerika
sostinė: Sukrė
kalbos: Ispanų, Kečujų

ES narystė: ne
NATO narystė: ne

GSM: 1900
GPS: 17 00 S, 65 00 W
elektra: 220/230V/50Hz

piniginis vienetas:
Bolivijos bolivianas: BOB
1BOB = 0.125 USD
1BOB = 0.099 EUR

telefono kodas: +591-4

Kelionės patarimų ir įspėjimų Bolivija
Turizmas Bolivija turi daug natūralių ir dirbtinių lankytinų vietų ir turizmo pramonės augimo patyrė nuo 1990 m. turizmo atgrasymo nepaisant, pavyzdžiui, politinio nestabilumo.
Kalba Bolivijos kalbos yra ispanų, ne mažiau kaip 30 vietinių kalbų, dauguma matomai kečujų, aimarų, Tupi Guarani, , ir kitų kalbų, tokių kaip Plautdietsch, kuriomis kalba imigrantų palikuonys. Visos vietos kalbomis ir ispanų kalbomis yra valstybės oficialių kalbų, pagal 2009 m. Konstitucija. Kalbama daugiausia Andų regione ispanų ir kečujų, aimarų kalba daugiausia aplink Titikakos ežeras altiplano, ir gvaranių pietryčius pasienio su Paragvajumi.
Klimatas Bolivija ir oro Bolivija klimatas skiriasi taip smarkiai, kaip šalies daug regionuose, tačiau kalbėdami orai boliviečių paprastai nurodo tik du sezonus (lietingą sezono metu ir sauso sezono), kaip paprastai ten yra ne laipsniško įvežimo į arba žiemą arba vasaros . Temperatūra ir oras Bolivija pokyčiai paprastai yra šiurkštus kaip topografija pakeitimus iš vieno regiono į kitą. Temperatūra priklauso visų pirma nuo pakilimo.
Maistu ir gėrimais Bolivija, pietūs pagrindinis patiekalas: dauguma darbuotojų bando grįžti namo valgyti per savaitę. Tinkamą Bolivijos pietūs sudaro sriuba, pagrindinis patiekalas ir gal net desertą. Bolivijos maisto svarbiausias elementas yra bulvių: tai yra įprasta matyti bulvės, tam tikros formos, patiekiamas su beveik kiekvieno valgio. Makaronų ir ryžių taip pat mėgstamiausi. Boliviečių mėsos, valgo daug kiaulienos, nei Jungtinių Valstijų ar Kanados žmonių. Vištienos ir jautienos, taip pat bendras, ir pamatysite, retkarčiais restorane ir ožiai, lamų arba cuy (jūrų kiaulytės!).

Sukrė, Bolivija

Šeštadienis 18, Gali

Straipsnis iš Vikipedijos apie Bolivija

Bolivijos Daugiatautė Valstybė (Bolivija) – valstybė Pietų Amerikoje. Ribojasi su Brazilija šiaurėje ir rytuose, Paragvajumi bei Argentina pietuose, Čile bei Peru vakaruose.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Bolivija, Sukrė