Vašingtonas

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Nuotraukos Vašingtonas
 
 
 
 
 
 
 
Nuotraukos Vašingtonas ne "Panoramio"
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Komercines kategorijas Vašingtonas
Informacijos kategorijos
Kelionės patarimų ir įspėjimų Vašingtonas
Turizmas Kiekvienais metais, Vašingtonas sveikina šešiolika milijonų žmonių lankytojų į savo miesto. Kaip Tautos sostinės, tiesiogine prasme šimtus ką daryti ir pramogų pamatyti, kaip laisvojo pasaulio galios centru, ji yra įdomi vieta apsilankyti. Yra beveik 50 muziejų ir dauguma jų yra nemokama. Duoti dydis šias patrauklias ir taikymo sritis (tik muziejuose), reikia atsižvelgti tik į idėją: tai trunka daug dienų tik, kad per visą salės ir paminklų Smithsonian Nacionalinis gamtos istorijos muziejus. Ne visi muziejai ekspansyvus, kaip gamtos istorijos muziejus, bet tai pati savaime, kodėl Vašingtonas, DC buvo toks patrauklus magnetizmo sąvoka, ir priežastis, lankytojų grįžta laiko ir laiko vėl. Jei jūsų maršrutas įsteigtas tai padaryti, galite žiūrinėti DC taikikliai be kada nors pamatyti du kartus tą pačią atrakcija. Be dešimčių muziejų ir memorialų, jaučiame linkęs paminėti kitus atrakcionų, tokių kaip Spausdinimas ir graviravimas biurą, kur jūs galite pamatyti, pinigų tiesiogine prasme yra pagaminti, kelionė kelionė Nacionalinė katedra (jos nuostabus reginys savo dešinėje) ir Nacionalinio zoologijos sode pamatyti liūdnai Didžioji panda.
Cultura Rasti geriausias Vašingtone meno ir kultūros. Paieška mūsų Vašingtone Renginių kalendorius, Virginia Renginių kalendorius ar Maryland renginių kalendorių rasti įdomus kultūros ir scenos meno renginiuose Vašingtone. Sužinokite apie specialius renginius, Maryland, Virginia ir Vašingtone - muzikos festivaliai, kino festivaliuose, vyno festivaliai ir daugiau vietos renginius ir kultūros. Padaryti planus sugauti specialų Vašingtone scenos meno renginį ar Vašingtono kultūros bitų šiandien.
Lankytini objektai Vašingtonas, Kolumbijos apygarda yra puiki vieta tiek privačių asmenų ir šeimų, aplankyti ir tyrinėti. Yra tiek daug padaryti ir pamatyti, galite galbūt padaryti visa tai vieną kelionę, todėl, kad planuojant renginį mažiau streso, aš įdėti kartu dešimties turi pamatyti taikikliai ir ką daryti. Mano sąraše yra ekskursijos, taip pat muziejų, paminklų ir daug laisvų vietų ir veiklą rajono turi pasiūlyti.
Maistu ir gėrimais Maisto rašytojų, už miesto ribų, kaip kalbėti apie Vašingtono kulinarijos scenos, jei ji buvo naujai atėjo į savo. Jie atitrūkę. Tiesa yra tai, kad kapitalas buvo auginti pavydėtinai stabilus tikrai puikių restoranų palaipsniui apie pastaruosius 10 metų - ir "puikus", - aš nebūtinai reiškia švelniavilnių pietūs / brangus. Pavyzdžiui, senbuvis Jaleo specializacija yra mažos plokštės autentiškas ispanų tapas, kaina nuo $ 5 iki $ 10, o naujokas Tackle Box siūlo pilną vakarienė medienos kepta šviežia žuvis ir skanus pusių butas $ 13.
Viešbučiai Istorija ir prabangos drauge patirties kaip niekas kitas Hotel Monaco Washington DC. Prabangus viešbutis, kuris ragina Pennas kvartalas / Chinatown namų, esančių visoje nuo Smithsonian nacionalinio Portretas galerija ir vos keli žingsniai nuo Verizon Center, Tarptautinės spy muziejus ir Nacionalinė Mall, mūsų Boutique Kimpton Hotel siūlo šiltą svetingumą kapitalo vietą.

Vašingtonas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Trečiadienis 21, Spalis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Vašingtonas

Vašingtonas (oficialiai – Kolumbijos apygarda ; District of Columbia) – JAV sostinė, miestas šalies rytuose, prie Atlanto vandenyno. Nors pačiame mieste gyvena kiek daugiau nei 500 000 gyventojų, metropoliniame Vašingtono-Baltimorės regione gyvena apie 7, 6 mln. žmonių (2000 m. surašymo duomenimis).

Vašingtone yra tarptautinis oro uostas Friendship. Daugelis gyventojų dirba valstybės tarnyboje, paslaugų sferoje, prekybos ir finansų srityse. Išvystyta maisto, poligrafijos, karinė pramonė. Yra Vašingtono metropolitenas. Mieste taip pat yra nacionalinė mokslų akademija, JAV kongreso biblioteka, universitetai.

Mieste yra baltas 169 m aukščio Dž. Vašingtono obeliskas, pastatytas 1848–1884 m. ir atidengtas 1888 m. spalio 9 d. ; iki Eifelio bokšto pastatymo 1889 m. jis buvo aukščiausias pastatas pasaulyje. Kongreso rūmų pastatas – Kapitolijus (1793-1865 m.), prezidento rezidencija – Baltieji rūmai (1792-1829 m.). Taip pat yra JAV nacionalinis muziejus, oreivystės ir astronautikos muziejus, meno galerija, dailės galerijos.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.