Norvegija

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Norvegija  
Šalies informacija šalies kodas: NO
kontinentas: Europa
sostinė: Oslas
kalbos: Norvegų

ES narystė: ne
NATO narystė:

GSM: 900/1800
GPS: 62 00 N, 10 00 E
elektra: 230V/50Hz

piniginis vienetas:
Norvegijos krona: NOK
1NOK = 0.153 USD
1NOK = 0.121 EUR

telefono kodas: +47-22

Kelionės patarimų ir įspėjimų Norvegija
Turizmas Cross-country slidinėjimo trasų Norvegijoje ir kalnų slidinėjimo veikia kurortų yra labiausiai populiarių vietų keleiviams. Alpinizmas, paukščių stebėjimas, pėsčiųjų ir žvejybos ledynas taip pat galite mėgautis Norvegijos didžioji dykumoje. Osle yra miestas, kuris numato, kad lauko entuziastai, tačiau ieškote kaitos tempas daug reikšmingų muziejų ir paminklų.
Kultūra Toli nuo kultūros centrų, tokių kaip Florencija, Roma ir Paryžius, Norvegija dažnai buvo išskirta iš pagrindinių Europos kultūros tendencijas ir pokyčius. Dar stipri kultūra klesti čia bent jau nuo devintojo amžiaus. Iš laidojimo vietose išvados rodo, kad vikingai buvo puikus laivų statytojų su stipriai išvystyta menine tradicija, atstovaujama amatų, medžio drožyba, papuošalų ir juvelyrinių dirbinių. Žymiai, šiuos įgūdžius taip pat buvo perduota į tas Europos dalis, kurios jie užima. Gražiai dekoruoti penklinė bažnyčių, pastatyta po to, kai krikščionybė buvo įvesta į Norvegiją taip pat pabrėžia meninius sugebėjimus Norvegijos žmonių. Gotų katedra, žinomas kaip Nidarosdomen Trondheimas Norvegijos kultūros plėtros aukso amžius. Tai buvo paskutinis paminklas turi būti pastatytas iki tamsiai epochą, kurioje beveik pusė gyventojų buvo sunaikinta Maras ir Norvegijos nustojo būti nepriklausoma valstybe.
Kalba Daugiau kaip 99% Norvegijos gyventojų 4, 3 kalbėti oficialia kalba, norvegų. Norvegų 2 raštišką formas, "bokmal" (knygų Norvegijos) ir "nynorsk" (Naujoji norvegų), ir jie naudojasi tomis pačiomis teisinio pripažinimo, nors vis dažniau "bokmål". Mažumų kalbų - suomių, kalbėjo 0, 2% gyventojų, daugiausia šiaurės rytų regione Finmarkas, taip pat "Sami", artima suomių kalba, kalbėjo 0, 9% Norvegijos gyventojų.
Valgymas Pusryčiams norvegai valgyti sumuštiniai su sviesto ir uogienės, sūrio arba kai kurios rūšies mėsos griežinėliai ant viršaus. Mes dažniausiai gerti pieno pusryčiai. Mūsų pieno kilęs iš karvės, ir tai yra labai sveika. Bet mes ne tik valgyti duoną, mes valgome grūdų, taip pat. Tai nėra įprasta valgyti karštą maistą pusryčiai Norvegijoje. Studentai valgo pietus mokykloje apie vidurdienį. Mes suteikiame atviri sumuštiniai iš namų ir pirkti šalto, šviežio pieno gerti. Mes negausime jokių karštus patiekalus mokykloje, kaip jūs galite padaryti. Mes esame atsakingi už savo maistą. Jei mes pamirštame, kad mūsų pietų, mes nusipirkti maisto artimiausios parduotuvės mieste. Mes paprastai valgyti vakarienės aplink penkių O'Clock. Ką mes valgome, yra skirtinga kiekvieno sezono metu, nuo šeimos šeimos. Dauguma šeimų valgyti žuvies du kartus per savaitę ar daugiau. Mes ne valgyti žalias, kaip ir jūs, mes arba virti arba mailius ji.
Prekių Daugelyje miestų parduotuvėse Norvegijos rankdarbiai. Sidabro ir Potteries yra daug ir verta aplankyti. Tradiciniai straipsniai apima tekstilės, margintos, austi straipsnių, trikotažo, drožyba, sidabro, emalio, alavo, stiklo ir porceliano. PVM, žinoma, kaip mama, yra apmokestinamas 25% daugelyje prekių. Galite gauti neapmokestinamų patikrinimus iš 3. 000 parduotuvių, vežančių lipdukas "Tax free" turistams ". Šios parduotuvės sutaupyti lankytojams nuo 11 iki 18% rezidentų mokama kaina. PVM grąžinamosios išmokos mokamos pinigais, oro uostuose, keltuose, kruiziniuose laivuose ir sienos kirtimo.
Išlaidas Norvegija yra brangi. Jūs mokėsite už viską nuo kavos šerdelėmis kirtimo tiltai ir tuneliai, lankytis bažnyčiose atsakyti gamtos raginimą viešieji tualetai. Jei buvimo Vieta palapinei (arba, dar geriau, stovykla po atviru dangumi - žr. P000) ir pasiruošti savo maistą, gali išspausti apie Nkr200 Nkr220 vienam asmeniui per dieną. Būdami nakvynės namai įeina pusryčiai (ar valgyti pusryčius kepyklą), nebrangiai restorane pietauja ir įlaipinami prekybos centrų daiktų vakarienė, jūs tikriausiai galite valdyti Nkr350 per dieną. Apsistojantys viešbutyje, kuris apima savitarnos pusryčiai, lengvi pietūs ir vakarienės valgyti saikingai kainomis restoranas, galite tikėtis išleisti bent Nkr600 vienam asmeniui per dieną, jei jūs dvigubai ir Nkr750 jei jūs keliauja vieni . Kai jūs veiksnys transporto (geležinkelių praeiti žymiai sumažina išlaidas, bet neturi geležinkelio linijų pratęsti į šiaurę už Bodo), pramogų (koncertų ir kino bilietus paprastai prasideda nuo Nkr50, tačiau gali būti Nkr150) ir alkoholį (naktinis klubas padengti mokesčių prasideda nuo Nkr70) , jums rasti sau stengiasi laikytis Nkr1000 dienos limitas.
Valiuta Valiuta (Valiuta Norvegijos) Norvegijos krona - NOK. Daugiskaitos forma kronos. Vienas krona (1, 00 NOK/1. 00 kr. ) 100 rūdos (vienaskaitos ir daugiskaitos yra pačios). Anksčiau, Norvegija mažesnio nominalo banknotus (popieriniai pinigai), tokių kaip - 1 kr. (Lt krona) 5 kr. FEM kronų), 10 kr. (TI kronų) ir 20 kr. (Tjue kronų Šie įstatymų projektai yra dabar iš apyvartos ir buvo pakeistas su monetomis.

Oslas, Norvegija

Šeštadienis 18, Gali

Straipsnis iš Vikipedijos apie Norvegija

Norvegijos karalystė – Šiaurės šalis vakarinėje Skandinavijos pusiasalio dalyje. Ribojasi su Švedija, Suomija bei Rusija, taip pat turi jūrinę sieną su Danija ir Jungtine Karalyste. Ilgoje Atlanto vandenyno pakrantėje išsidėstę žymieji fjordai.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Norvegija, Oslas