Meksika

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Meksika
 
Šalies informacija šalies kodas: MX
kontinentas: Šiaurės Amerika
sostinė: Meksika, D.f.
kalbos: Ispanų

ES narystė: ne
NATO narystė: ne

GSM: 1900
GPS: 23 00 N, 102 00 W
elektra: 127V/60Hz

piniginis vienetas:
Meksikos peso: MXN
1MXN = 0.092 USD
1MXN = 0.072 EUR

telefono kodas: +52-55

Kelionės patarimų ir įspėjimų Meksika
Turizmas Turizmas Meksika yra labai didelės pramonės. Meksika yra numeris vienas paskirties užsienio turistų per Lotynų Amerikos regione ir numeris du paskirties Amerikoje, reitingą pasaulyje dešimtą vietą pagal atvykstančių turistų, daugiau nei 22, 6 milijono lankytojų 2008 m. , o JAV doleris kelionės išlaidas visi svetainės lankytojai išaugo 3, 4% iki 13. 3 milijardo JAV dolerių. [Taisyti] Dar svarbiau tai, WTTC mokslinių tyrimų rodo, kad šalies kelionių ir turizmo Ūkio padidino savo įnašą iki 13, 2% Meksikos BVP išaugo 3, 8% [citavimo reikia]
Kultūra Meksikos kultūra yra turbūt vienas iš įdomiausių kultūrų visame pasaulyje. Meksikos kultūros unikalų stiprių vietinių legendų, meninės raiškos ir Ispanijos kultūros elementų mišinys.
Klimatas Planuodami kelionę į Meksiką, jums reikia apsvarstyti, oro ir sezonus, todėl jūs galite daryti kompetentingus sprendimus apie tai, kur eiti ir ką pakuoti. Daug žmonių automatiškai daryti prielaidą, kad visoje Meksika oras visada yra karštas - ne tiesa! Meksika yra didelė šalis ir jos oras gali labai skirtis iš vienos paskirties į kitą. Oras šalyje Meksika nustatomas ne tik pagal ilgumą, bet taip pat aukštyje. Meksika atogrąžų miškai, sausas dykumas, derlingų slėnių ir Užsnigti kalnai. Kadangi Meksikos reljefas yra labai įvairi, todėl oras. Pakrantėje klimatas paprastai kvepiantis ištisus metus, tačiau kelis mėnesius lietingą ir kiti sausi ir Meksike gali turėti dienas ir naktis, - Gana vėsus.
Virtuvės Meksikos virtuvės, maisto, kad kilęs iš Meksikos stiliaus, yra žinoma, įvairi skonių, spalvinga dekoro, įvairių prieskonių ir ingredientų, kurių dauguma yra gimtoji šalis. Meksikos virtuvė vystėsi vietinių kultūrų maišymas per tūkstantmečius, o vėliau po 16 a. užsienio elementus. 2010 m. lapkričio mėn Meksikos virtuvė buvo įtraukta į UNESCO pasaulio nematerialaus kultūros paveldo "sąrašus.
Kalba Meksikos vyriausybė pripažįsta 68 atskiras vietinių Amerikos indėnų kalbų, nacionalinių kalbų į ispanų. Pagal Komisijai čiabuvių tautų plėtros (CDI) ir Nacionalinės vietinių kalbų institutas [INALI], tik apie 6%, o 10-14% gyventojų identifikuoja kaip čiabuvių grupei priklausančių kalbėti vietos kalba.
Prekių Priklausomai nuo to, kas patraukia jūsų akį, yra daug puikių pasirinkimų apsipirkti Meksika. Nesvarbu, ar norite, kad jūsų Meksika atostogauti į pirkinių vietos rinkose su namų meno ar tiesiog akcijų nebrangiai goodies iš užsienio, jums "rasite platų didelį prekybos rinkų Prekių Meksika yra ne tik puikus būdas perduoti popietę, , bet taip pat suteikia daug puikių pasiūlymų ir prieigos populiarios Lotynų Amerikos meno Visos turistinių miestų, tokių kaip Cozumel, Cabo San Lucas, Taxco, Akapulkas ir net sostinėje Meksike, turės pirkti viena ar kita forma
Išlaidas Meksikoje gyvenimo išlaidos gali būti Gana maža, jei vienas yra pakankamai išradinga ir pacientų, ieškoti tinkamą vietą ir teisę elementus. Yra keletas variantų pasirinkti, kai kalbama apie pragyvenimo. Netgi didžiuosiuose miestuose, gali turėti labai patogus gyvenimo būdas. Produktų kainos gerokai mažiau, palyginti su Jungtinėje Karalystėje.
Valiuta Pesas (ženklas: $; kodas: MXN) Meksikos valiuta. Šiuolaikinės peso ir dolerio valiutų bendros kilmės 15-19 a. ispanų doleris ir toliau naudoti jo ženklas, "$". [ 1] Meksikos pesas yra 12 aktyviausiai prekiaujamų valiutų pasaulyje, trečia labiausiai prekiaujama Amerikoje, ir iki šiol aktyviausiai prekiaujamų valiutų Lotynų Amerikoje [2] Dabartinė ISO 4217 kodas pesas MXN; iki 1993 m. perkainojimo (žr. žemiau), kodas MXP buvo naudojamas. Pesas yra padalintas į 100 centavos, atstovaujamos "¢". Vardas iš pradžių buvo naudojama nuoroda į pesas Oro (aukso svoriai) arba pesas Plata (sidabro svoris). Pažodinis vertimas į anglų kalbą, ispanų žodį pesas svorio. 2011 m. balandžio 5 d. , pesas kursas buvo 16, 81 už JAV dolerio už eurą ir 11, 82.

Meksika, D.f., Meksika

Trečiadienis 29, Lapkritis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Meksika

Meksikos Jungtinės Valstijos yra federalinė konstitucinė respublika Šiaurės Amerikoje. Ribojasi su JAV šiaurėje, Gvatemala ir Belizu pietryčiuose, Ramiuoju vandenynu vakaruose, Karibų jūra bei Meksikos įlanka rytuose. Šalis užima beveik 2 mln. km² plotą ir yra 5-a didžiausių Amerikų žemynų valstybių ir 14-a nepriklausomų valstybių pasaulyje. Šalyje gyvena 109 mln. gyventojų ir tai yra didžiausia pagal gyventojų skaičių ispaniškai kalbanti valstybė bei pasaulyje. Meksika yra federacija, sudaryta iš 31 valstijos ir sostinės Meksiko.

Meksika yra vienintelė Lotynų Amerikos valstybė TEBIPO narė (nuo 1994 m.) Šalis laikoma naujai industrializuota valstybe turinti pagal perkamosios galios paritetą pasaulyje. Ekonomiškai glaudžiai bendradarbiauja su NAFTA, kurį ir pati yra pasirašiusi, narėmis.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Meksika, Meksika, D.f.