Ryga

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Nuotraukos Ryga
 
 
 
 
 
 
 
 
Nuotraukos Ryga ne "Panoramio"
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Komercines kategorijas Ryga
Informacijos kategorijos
Kelionės patarimų ir įspėjimų Ryga
Turizmas Tarp Šiaurės ir Baltijos šalių miestų, iš Rygos Turizmo vertinimo yra pripažįstamos kaip kultūrinio ir istorinio miesto, tačiau menas yra Helsinkyje, Kopenhagoje ir Malmėje. Pasukite Taline pripažinta kaip Romantiškas
Prekių Taip, galite oficialiai lašas tuščias lentynas klišė senojo Rytų bloko - tai maždaug dvidešimt metų pasenusi juk. Šiomis dienomis jūs rasite Rygos siūlo visos veislės ir kokybės galėtumėte tikėtis iš miesto artėja prie 1 mln. Dydžio, ir jūs galite turėti daug įdomus parduotuvių žinomų prekinių ženklų, puikioje ir naujoje prekybos centrų. Būkite tačiau perspėjo, kad Vakarų etiketės yra kažkas statuso simboliu, Latvijoje ir kaip jie gali būti brangesnis nei atgal namo. Sandėris medžiotojų norėti pamatyti, kas gerbiamų nacionalinių parduotuvės siūlo - ar nekilnojamojo sumažinti kainų pasiūlymai patikrinti Rygos centrinėje rinkoje.
Kaina Maistas ir gėrimai restorane ir bare: - fish and chips - 3 LVL / 4 EUR / 3 GBP - Greitas maistas miltų (mėsainiai, traškučiai, kola) - 3 iki 5 LVL / 4 EUR / 3 7 5 GBP - miltai, vietos maisto restoranas - 5 iki 7 LVL / 7 iki 10 EUR / 5 - 7 GBP - Maitinimas pigūs restorane - 2, 50 LVL / 4 EUR / 2, 50 GBP - Maitinimas normalus restoranas - 6 Lt / 9 EUR / GBP 6 - Maitinimas brangus restoranas - nuo 20 Lt / 30 EUR / 20 GBP - Cigaretės, vienoje pakuotėje - 3 LVL / 4 EUR / 3 GBP
Lankytini objektai Rygoje Latvijos pagrindinių lankytinų vietų yra koncentruotas. Todėl įmanoma, aplankyti juos visus per vieną dieną, nes jie daugiausia yra senamiestyje arba per istorinio centro sienų. Rundala rūmai ir Turaidos pilis yra populiariausių turistinių įžymybių už sostinės ribų.

Ryga, Latvija

Trečiadienis 29, Lapkritis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Ryga

Ryga – Latvijos sostinė ir didžiausias Baltijos šalių miestas, išsidėstęs prie Rygos įlankos ties Dauguvos žiotimis.

Rygos senamiestis yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, miestas ypač žymus gausia Art Nouveau (Jugendstil) architektūra, kurią galima lyginti su Viena, Sankt Peterburgu ir Barselona, bei gerai išsilaikiusiu senamiesčiu. Miestas yra vienas iš Europos plytų gotikos kelio stočių.

Rygoje yra daugybė akademinių institucijų, tarp jų Latvijos universitetas (Latvijas Universitāte), Rygos technikos universitetas (Rīgas Tehniskā universitāte) ir Rygos Stradinio universitetas (Rīgas Stradiņa universitāte).
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki: