Prancūzija

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Prancūzija  
Šalies informacija šalies kodas: FR
kontinentas: Europa
sostinė: Paryžius
kalbos: prancūzų

ES narystė:
NATO narystė:

GSM: 900/1800/3G
GPS: 46 00 N, 2 00 E
elektra: 230V/50Hz

piniginis vienetas:
Europos Sąjungos euras: EUR
1EUR = 1.2656 USD


telefono kodas: +33-1

Kelionės patarimų ir įspėjimų Prancūzija
Turizmas Prancūzija Turizmas patyrę konsultantai išlaiko iki datos Viešbučiai, Ekskursijos, Kruizai, slidinėjimo kurortuose, kelionių draudimas, lėktuvų ir kitų įvairių produktų rekomenduojame reguliariai besilankantys Prancūzija atostogų ir tikrinimo turai. Kiekvienas konsultantas naudoja savo patirtį, sukurti nuostabiai unikalus atostogų patirtį, specialiai pritaikytas Jūsų poreikius. Leiskite mums atlikti mokslinius tyrimus ir rasti atsakymus, siekiant užtikrinti savo atostogas yra tikrai įsimintinas įvykis.
Kultūra Geografija, Prancūzijoje ir prancūzų tautos kultūra suformavo gilų istorinių įvykių ir užsienio ir vidaus jėgos ir grupės. Prancūzija, ir ypač Paryžiuje, vaidino svarbų vaidmenį kaip aukštos kultūros centro ir dekoratyvinės dailės, nes XVII a. , pirmą kartą Europoje, ir nuo XIX a. , visame pasaulyje. Nuo XIX a. pabaigoje, Prancūzija taip pat vaidino svarbų vaidmenį kino, mados ir virtuvė. Prancūzijos kultūros svarba vašku ir ištirpo per šimtmečius, atsižvelgiant į jos ekonominę, politinę ir karinę reikšmę. Prancūzijos kultūra šiandien yra pažymėtas ir didžiųjų regionų socialinių ir ekonominių skirtumų ir stiprios vienijančios tendencijos.
Istorija Atviros erdvės, gamtos grožiu, istorijos apčiuopiamas jausmas - žmonės ateina į Prancūziją, dėl visų šių priežasčių ir dėl pavydėtinas savoir kliūčių per dzīvespriekam Prancūzijos žmonių. Mes turime burrowed giliai Prancūzijoje ir atkasė palankiausias, įspūdingi šeimininkų. Rasite elegantiškas Chateaux dar šeimos rankose po šimtmečius, vasarnamiai, tarp uolų ir piko slidininkų ir Ramblers chambres Kaulo Hôtes punktyras palei Luaros ir Dordonė, puikiai tinka dviračių turai ir visur, neprilygstamą regiono maisto. Mes turime specialios vietos rinka miestuose ir prie jūros ir apsvaiginimo kolekcija Paryžiaus vietose, taip pat.
Valgymas Turtingas virtuvė yra viena didžiausių Prancūzijos lobiai. Prancūzijos žmonių yra labai priklausomi nuo savo šeimų, todėl jie visada stengiamės rasti daug progų tam tikrą laiką ant stalo su savo šeimomis ir draugais. Dauguma žmonių Prancūzijoje pradėti savo dieną su pusryčiais, yra žinomas kaip Le Petit Déjeuner. Jų pusryčiai susideda iš kavos ir karšto šokolado. Pietūs neskubantis Prancūzijos žmonių reikalas, tačiau kelios miltų kursai jų pietums siūlomas meniu. Jie labiausiai mėgsta kiekvienam pietūs salotos vasaros sezono metu ir žiemą jie mėgsta valgyti karštą sriubą. Tačiau mėsos, žuvies, sūrio, vaisių ir kartais desertai taip pat patiko kaip pietų miltų Prancūzijos žmonių.
Prekių Su dideliu pasirinkimu mažų parduotuvių, didžiulės universalinės parduotuvės ir populiarios rinkose, galite lengvai jaustis užvaldo. Leiskite mums padėti jums apsipirkti rasti begalinis lobiai mūsų geriausius adresus, geriausias perka ir rekomendacijas šių specialiai tematikos puslapius. Prancūzijos žmonių prabanga: apsipirkimas, apsipirkimas, apsipirkimas! Live įsimintina apsipirkimo patirčiai atostogų metu Prancūzijoje!
Išlaidas Tai ne tiesa, kad Paris yra brangi. Tai galima du žmonės apsilankyti Paryžiuje kelias dienas ir praleisti mažiau nei 100 EUR vienam asmeniui per dieną, viešbutį ir tris valgymus, bendras. Tai šiek tiek lengviau, jei esate pasiruošęs išleisti 150 eurų vienam asmeniui, ypač užimtas turizmo sezonų. Jei buvimo ar du per savaitę, galite išsinuomoti nedidelį butą, gauti daugiau erdvės ir patogumo, išskyrus rengiant tam tikrus savo maistą, galbūt pasidalinti savo pateikimo išlaidas su kita pora, ir sumažinti savo dienos apgyvendinimo ir maisto išlaidas taip mažai, kaip 60 € iki 80 € vienam asmeniui per dieną. (Stenkitės, kad Niujorke, Londone ar Tokijuje!) Euro eurais, Paryžius siūlo puiki vertė už pinigus.
Kalba Prancūzų (Français, IPA: [fʁɑsɛ]) - romanų kalba, kuria, kaip pirmoji kalba Prancūzijoje, prancūziškai kalbančiose Šveicarija, Valonija ir Briuselis, Belgija, Monakas, Kanada Kvebekas ir Acadia regionų ir įvairių bendruomenių kitur. Antrosios kalbos speakers of prancūzų platinami visoje daugelyje pasaulio, daugiausia iš kurių gyvena Frankofoniškų Afrikoje

Paryžius, Prancūzija

Antradienis 28, Kovas

Straipsnis iš Vikipedijos apie Prancūzija

Prancūzija.

Pietuose Prancūzija ribojasi su Ispanija, Andora ir Monaku, šiaurėje su Belgija ir Liuksemburgu, šiaurės rytuose su Vokietija, rytuose su Šveicarija ir Italija. Prancūzijos vakarinius krantus skalauja Atlanto vandenynas, pietinius Viduržemio jūra. Prancūzijos užjūrio departamentai turi sienas su Brazilija ir Surinamu (Prancūzijos Gviana), taip pat su Nyderlandų Antilais (San Marteno saloje). Prancūziją su Jungtine Karalyste jungia Eurotunelis.

Prancūzija yra viena iš šalių, kurios įkūrė Europos Sąjungą ir yra didžiausia pagal plotą ir antra pagal gyventojų skaičių Europos Sąjungos šalis. Prancūzija yra Europos Sąjungos, JTO, OECD, NATO, ESBO, PPO, Frankofonijos bei G8 narė.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Prancūzija, Paryžius