Praha

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Nuotraukos Praha
 
 
 
 
Nuotraukos Praha ne "Panoramio"
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Komercines kategorijas Praha
Informacijos kategorijos
Kelionės patarimų ir įspėjimų Praha
Turizmas Praha Turizmo informacijos Praha (Praha, Čekijos) buvo senovės sostinėje Charles IV Čekų Karalystė, atliko pagrindinį vaidmenį Centrinėje Europoje raida nuo viduramžių. Savo epo istoriją gyvą miestą nuostabiu pastatų ir mielas senas kvadratų, kad šiandien, Prahoje yra viena iš gražiausių pasaulio miestų. Kaip lankytojai išaugo į Prahą, turizmas tapo gyvybiškai ekonominę svarbą miestui.
Cultura Praha yra tikras kultūros lobis, kupini įdomių muziejų, galerijų, teatrų, muzikos vietose. Miesto reguliariai atlieka priimančiosios daug prestižinių parodų, renginių, ir daugiau tarptautinių festivalių, negu galite purtyti labai didelę lazdą at. In istorinis prasme, Praha visada buvo kultūros miestas įtaką: Mocartas rašė "Don Žuanas" čia, puikus čekų kompozitoriaus Antonin Dvorak praleido didžiąją savo gyvenimo čia ir Franz Kafka yra vienas garsiausių miesto sūnūs.
Lankytini objektai Prahoje Paminklai miesto vadovą su vietos perspektyvos. Mes vaikščioti šiose gatvėse kasdien ir rasti naujų įdomių detalių pasidalinti su skaitytojais. Taigi, kad mums savo klausimus, didelių ir mažų, ir mes padėsime juos atsakyti - savo kelionės į mūsų unikalus miestas. Kurie padės jums pradėti, imtis pagrindinių pramogų ieškoti. Arba patikrinti mūsų mėgstamus paslėptas paminklų. Taigi, jeigu jūs trumpam miesto pertraukos ar ilgiau atostogauti, jums neturi būti nuobodu čia. Yra puiki kolekcija muziejai, koncertai, restoranų ir gyvybinga naktinis gyvenimas varžovų bet kurio Europos miesto. Gal mūsų mėgstamiausia dalis čia gyvenančių nesibaigiančių reginių ir garsų. Mes rasti visus sodai, trinkeles, parkų ir statulas sustabdyti šviežios ir romantiška. Mes mylime išlipti sumuštas kelias ir mes tikimės, kad jūs ten per įmonė.
Prekių Čekijos Respublikos produktų kiekis ir kokybė labai pagerėjo nuo 1990-ųjų pradžioje. Ryškiausių pokyčiai pastebimi Prahoje, kur per pastaruosius kelerius metus atsirado daug naujų prekybos centrai ir prekybos centrai. Padidėjusios konkurencijos ir vartotojų paklausa lėmė geresnį pasirinkimą, gerinti klientų aptarnavimą ir mažesnes kainas, todėl prekybos malonesniu veikla.
Maistu ir gėrimais Čekų virtuvė yra Gana sunkus. Daug mėsos (paprastai kiaulienos ar jautienos), patiekiami su kukuliai, bulvių ar ryžių, padažu. Tradicinė čekų maisto, kiaulienos su koldūnai ir raugintais kopūstais (veprove, knedliky zeli), patiekiamas su stikline alaus. Tradicinis starteris yra karšta sriuba. Garsiausių čekų gėrimas yra alus (alus). Pusė vados stiklo dažnai yra pigiau nei kokso ar puodelio kavos. Geriausiai žinomų Čekijos alaus "Pilsner. Jo pavadinimas yra kilęs iš Vakarų Bohemijos miestas vadinamas Plzen (Pilsen "vokiečių kalba). Paprastai kiekvienas gospody yra tiekiamas vieną alaus daryklos. Tai reiškia tik vienos markės alaus, tačiau gali būti pasiūlyti kelių tipų. Įprastinė tipo projektą šviesusis alus (Světlé) ir alaus salės skirtos specialios stipriais, tamsiais lager (tmave). Jei norėtumėte paragauti originalaus Čekijos likeris, priteisti Becherovka. Tai karčiai saldus, geltonas žolelių gėrimas. Jis gali būti įteiktas kaip aperityvas ir likeris arba skiesti su toniku.

Praha, Čekija

Ketvirtadienis 1, Birželis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Praha

Praha – Čekijos sostinė ir didžiausias miestas; Vidurio Čekijos krašto administracinis centras, miestas taip pat turi atskiro administracinio vieneto statusą. Svarbus susisiekimo, pramonės ir kultūros centras. Išvystyta mašinų, chemijos, tekstilės, siuvimo, poligrafijos, maisto pramonė. Prahoje yra Karlo universitetas, mokslų akademija, daug bibliotekų, nacionalinis ir kiti teatrai, nacionalinė galerija, nacionalinis muziejus ir kt.

Istorinis miesto branduolys – gotikinė Šv. Vito katedra (XIV–XX a.) su karališkaisiais rūmais (XII–XVIII a.). Yra renesanso stiliaus Belvederio rūmai (XVI a.). Daug gotikos ir baroko stilių pastatų. Yra XIX a. pabaigos eklektinio stiliaus pastatų (nacionalinis muziejus, nacionalinis teatras).

Yra tarptautinis oro uostas („Ruzyně“), tramvajus, metropolitenas.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki: