Čekija

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Čekija  
Šalies informacija šalies kodas: CZ
kontinentas: Europa
sostinė: Praha
kalbos: Čekų

ES narystė:
NATO narystė:

GSM: 900/1800/3G
GPS: 49 45 N, 15 30 E
elektra: 230V/50Hz

piniginis vienetas:
Čekų krona: CZK
1CZK = 0.044 USD
1CZK = 0.035 EUR

telefono kodas: +420-2

Kelionės patarimų ir įspėjimų Čekija
Prekių Atsakymas į ką yra tipiškas čekų gaminys yra ilgas. Bohemijos kristalai, stiklo, porceliano, granatas Juvelyrika, Žaislai, tapyba, molis, senas medinis Audiniai spaudiniai ir alkoholiniai gėrimai. Parduotuvės pat prekiaujame ne Čekijos dalykų, tokių kaip Babushkas variantus. Pirkti molio fleita, ant Karolio tilto, tada galva nuostabų keramikos dizaino parduotuvė jaunųjų Čekijos menininkų.
Turizmas Čekijos Respublika yra Vidurio Europos širdyje, o jo centras yra gražus ir istorinis miesto Prahos. Su maždaug 1, 3 milijonų gyventojų gyventojų, miestas guli ant abiejų pusių Vltava River Bohemijos viduryje, tai yra viena iš trijų istorinių Čekijos teritorijose; kiti Moravijos ir Silezijos. Miestas septyni skyrius skyriai "arba rajonuose. Šiaurės vakariniame priemiestyje Tai daugiausia gyvenamųjų pastatų ir parkų plotas, kuriame Prahos didžiausias parkas - Stromovka. Įvertinimas žvaigždutėmis
Virtuvės Čekų virtuvė turi tiek įtakos ir aplinkinių šalių virtuvių įtakos. Daugelis baudos pyragai ir pyragaičiai, kad yra populiarus Vidurio Europoje kilo Čekijos žemėse. Čekijos virtuvės pažymėtas daug dėmesio skiriant mėsos patiekalų. Kiauliena yra Gana dažnas, ir taip pat populiarūs jautienos ir vištienos. Žąsų, ančių, triušių ir laukinių medžiojamų gyvūnų yra įteiktas. Žuvis retai, išskyrus tuos atvejus kai šviežių upėtakių ir karpių, kurie aptarnauja per Kalėdas.
Klimatas Čekijos Respublika Centrinės Europos vidutinio sunkumo ir pereinamojo laikotarpio klimato, topografijos iš šalies su variacijomis. Klimato kontrastingi vėsios vasaros, ir šaltas, debesuota, drėgna žiemomis. Prahoje vidutinė temperatūra svyruoja nuo maždaug -1 ° C sausį iki 19 (° F 30) ° C (66 ° F) liepos mėnesį. Apskritai švelnus jūrinis klimatas vyrauja Čekijos žemėse. Kritulių pasiskirstymą didelę įtaką vakarų vėjai, ir jos kitimas yra glaudžiai koreliuoja su reljefo. Daugiau nei trys penktadaliai lietaus patenka per pavasarį ir vasarą, kuri yra palanki žemės ūkiui. Kritulių diapazonas yra nuo 50 cm daugiau nei 127 cm (50) (20), kritulių kiekis yra mažesnis nei 58 cm (23) Vakarų Bohemija ir Pietų Moravija. Skaityti daugiau: Klimato - Čekijos Respublika - vidutinis, temperatūra http://www. nationsencyclopedia. com/Europe/Czech-Republic-CLIMATE. html # ixzz1ZERofvN5
Kalba Čekų (/ / tʃɛk; čeština Čekijos tarimas: [t͡ʃɛʃcɪna]) yra Vakarų slavų kalba apie 12 mln. Gimtoji; Čekijos Respublikoje dauguma kalba ir kalbėjo čekų visame pasaulyje. Kalba buvo žinomas kaip Bohemijos anglų kalba iki 19 a. pabaigoje. Čekijos yra panašus ir abipusiai suprantama su Slovakijos ir gerokai mažesniu mastu, lenkų ir sorbų.
Išlaidas Čekijos Respublikos valiuta - Čekijos kronos (CZK) Čekijos krona. Karūnos yra padalyta į 100 Helar, tačiau visi sub-Karūnos monetų kaldinimo, išskyrus nerimtas 50 Helar gabalas yra nebenaudojamas. Čekijos monetų kaldinimo sudaro 1, 2, 5, 10, 20 ir 50 Karūnos vienetų. Banknotai būna 50, 100, 200, 500, 1000, 2000, 5000, didinant dydžio vertę ir skirtingos spalvos ir grafinis dizainas. 50 Karūnos monetos bimetalinį ir nepopuliari su čekai, kaip kai kas tvirtina copperclad centro pagrindinės pasirodo, bet kad niekada atsitiko su manimi, aš čia gyveno per 6 mėnesius. 50 kronų moneta todėl dažnai stuckin savo pakeisti, jei yra akivaizdu, , esate lankytojas arba turistas, jei esate iš šalies netrukus, turėtumėte bandyti keistis sąskaitą vietoj arba būti paruoštas klijuoti su juo ir imtis (nors ir minimaliai) nuostolis.
Kultūra Čekoslovakijos pagrindiniai kultūros pasiekimus vyko daugiausia viduramžiais, ir po 18-ojo amžiaus. Per tris šimtmečius, vokiečiai kontrolės gimtoji pasiekimas slopinimo ir privertė daug menininkų, muzikantų, ir filosofai gyventi į užsienį.

Praha, Čekija

Penktadienis 19, Balandis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Čekija

Čekijos Respublika – valstybė Vidurio Europoje. Respublika šiaurėje ribojasi su Lenkija, šiaurės vakaruose ir vakaruose su Vokietija, pietuose su Austrija ir Slovakija.

Čekija susideda iš trijų istorinių žemių - Bohemijos, Moravijos ir Moravijos Silezijos (anksčiau taip pat vadintos Austrijos Silezija).

Čekija yra ES, NATO, JTO, OECD narė.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki: