Kinija

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Kinija  
Šalies informacija šalies kodas: CN
kontinentas: Azija
sostinė: Beidžingas (Pekinas)
kalbos: Kinų

ES narystė: ne
NATO narystė: ne

GSM: 900/1800
GPS: 35 00 N, 105 00 E
elektra: 220V/50Hz

piniginis vienetas:
Kinijos juanis: CNY
1CNY = 0.126 USD
1CNY = 0.099 EUR

telefono kodas: +86-10

Kelionės patarimų ir įspėjimų Kinija
Turizmas Turizmas Kinijoje per pastaruosius keletą dešimtmečių žymiai išplėtė nuo reforma ir jos atvėrimu pradžios. Naujai turtingą vidurinės klasės atsiradimas ir judėjimo apribojimai sušvelninti Kinijos valdžios institucijos, tiek neapykantos, šis kelionės bumas. Kinija tapo viena iš pasaulio labiausiai žiūrimi ir karščiausias atvykstamasis ir išvykstamasis turizmo rinkų. Pasaulis yra ilgalaikės Kinijos turizmo bumą smaigalys. Kinija pasaulyje trečia labiausiai pasaulyje lankomos šalies. Užsienio turistų skaičius 2010 m. buvo 55. 98 mln. Užsienio valiutos pajamos buvo 45, 8 milijardų JAV dolerių, ketvirta pagal dydį pasaulyje 2010 metais. Vietinių turistų apsilankymų skaičius siekė 1, 61 mlrd. Bendros pajamos 777, 1 milijardų juanių.
Kultūra Kinijos kultūra yra viena iš seniausių ir sudėtingiausių pasaulyje. [1] [2] sritis, kurioje kultūra yra dominuojanti apima didelę geografinę labai papročius ir tradicijas, įvairaus, tarp miestų, miestų ir provincijų Rytų Azijos regiono.
Traditons Kinijos kultūra yra viena iš seniausių kultūrų pasaulyje. Kinijos tradicijos ir kultūra skiriasi tarp įvairių miestų ir provincijų. Kinijos tradicijų ir kultūros tema būtų neišsami, nenurodant jų maistas, drabužiai, švietimo ir architektūros ir transporto. Istorikai teigia, kad Kinijos kultūra buvo labai civilizuota ir jie turėjo keletą unikalių ir nuostabų tradicijas.
Virtuvės Kinų virtuvė yra viena didžiausių gaminimo metodus. Daug elementų, kurie turi įtakos jo vystymąsi. Kinijos žmonėms patinka valgyti gerą maistą, visuose visuomenės lygmenyse, todėl virimo sukūrė į labai sudėtingas menas. Yra daug rūšių Kinijos maisto iš Šiaurės į Pietus, nuo Rytų į Vakarus. Receptai žinomų patiekalų Pekino ančių, Šanchajuje makaronai, Sičuanas sriuba ir Guangdong kukuliai tikrai nėra rafinuotoms. Daugelis kinų patiekalų yra virti su mažiau mėsos ir daugiau daržovių, todėl maisto produktų sudėtyje yra mažiau kalorijų ir mažiau turtingas nei Vakarų stiliaus maisto. Daržovės apgyvendinti ryškesnį ir gyvesnį virimo trumpą laiką per didelio karščio, arba savo sultyse arba su nedideliu kiekiu vandens. Šis metodas išlaiko daugumą vitaminų ir mineralinių medžiagų.
Klimatas Kinijoje, didžioji žemė, kurioje daug laipsnių platumos sudėtingas reljefas, klimatas skiriasi radikaliai. Kinija įvairiais temperatūros ir kritulių zonų, įskaitant kontinentinis musonas srityse. Žiemą daugelyje sričių tapti šaltas ir sausas, karštą ir lietingą vasarą.
Kalba Kinų, kinų kalbomis, arba Sinitic kalba (汉语 / 汉语 Hànyǔ; 华语 / 华语 Huáyǔ; 中文 Zhongwen) kalbomis, kurios yra labiausiai tarpusavyje nesuprantamas, įvairių degrees. Originally vietos kalbų, kuriomis kalbama kinų kalbų šeima, kurią sudaro Kinija, sudaro vienas iš Kinijos ir Tibeto kalbų šeimos šakos. Apie vieną penktadalį pasaulio gyventojų, arba daugiau kaip vienas milijardas žmonių kalba, kai įvairių Kinijos, kaip gimtąja kalba. Kinijos vidaus padaliniai paprastai suvokiama vieną kinų kalbą, o ne atskirą kalbų tarmės, jų gimtoji, nors šiam identifikavimui yra laikoma netinkama, kai kurie kalbininkai ir Sinologists.
Prekių Kinija yra fantastinis prekybos paskirties. Iš bambuko lazdelėmis Kultūrinės revoliucijos relikvijų, nepriklausomai nuo savo interesų, jūs privalo gebėti pirkti Kinijoje. Kaip pasaulio gamyklos, galite rasti beveik viską.
Išlaidas Dienos jau seniai praėjo, kai Kinija buvo fantastiškai pigūs. Tačiau Kinijoje gali būti kur kas pigiau ar brangiau negu Vakarų, atsižvelgiant ne tik apie tai, kur jūs einate, bet kaip jūs išleisti savo pinigus: tiesiog žinoti, kur ir kaip keliauti, pagal savo biudžetą, galėsite gyventi gerai per savo priemonėmis .
Valiuta Renminbi (kinų: 人民币) Kinijos Liaudies Respublikos (KLR) yra oficiali valiuta. Yra teisėta mokėjimo priemonė, žemyninės Kinijos, bet ne Hong Konge ir Makao. Tai yra trumpinamas kaip konvertuotas į Kinijos RMB, ir juanis vienetų juanių (元), Feng (角), ir Pelkė (分): 1 juanių = 10 Feng = 100 Fen. Fen beveik išnyko, todėl, apyvartoje esančių monetų juanių, penkių Jiao, ir vienas Jiao. Banknotai svyruoja nuo penkių Jiao vienas šimtas juanių ir gali skirtis tiek, dydį ir spalvą. Skirtumas tarp renminbi juanių yra panašus skirtumas tarp Britanijos sterlingų ir Svaras. Juanis susijęs su visos Kinijos pinigų sistemos, kadangi Yuan yra pagrindinis įtaisas, renminbi. Juanių naudojamas pavadinti sąskaitas, ir yra vienetas, kuriuo matuojamas kainos.

Beidžingas (Pekinas), Kinija

Ketvirtadienis 1, Birželis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Kinija

Kinijos Liaudies Respublika (Kinija) – valstybė rytų Azijoje, ketvirta pagal teritoriją valstybė pasaulyje ir didžiausia pagal gyventojų skaičių. Ribojasi su Afganistanu, Butanu, Mianmaru, Indija, Kazachstanu, Kirgizstanu, Laosu, Mongolija, Nepalu, Šiaurės Korėja, Pakistanu, Rusija, Tadžikistanu ir Vietnamu.

KLR turi nuolatinę vietą JTO Saugumo Taryboje, taip pat yra APEC, East Asia Summit ir Šanchajaus bendradarbiavimo organizacijos narė. Kinija taip pat yra branduolinė valstybė, turinti didžiausią kariuomenę pasaulyje ir yra ketvirta pagal ginklavimuisi skirtas lėšasŽr..
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.