Vietnamas

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Vietnamas  
Šalies informacija šalies kodas: VN
kontinentas: Azija
sostinė: Hanojus
kalbos: Vietnamiečiū, Anglų

ES narystė: ne
NATO narystė: ne

GSM: 900
GPS: 16 00 N, 106 00 E
elektra: 127/220V/50Hz

piniginis vienetas:
Dongas: VND
1VND = 0.00006 USD
1VND = 0.00005 EUR

telefono kodas: +84-4

Kelionės patarimų ir įspėjimų Vietnamas
Turizmas Turizmas Vietnamas yra svarbi šiuolaikinio Vietnamo ekonomikos komponentas. 2004 m. , Vietnamo gavo 2, 9 mln. Tarptautinių atvykimų, iki 2, 4 mln. Ankstesniais metais. Metinis augimas sudarė gerokai atsigavo šiek tiek sumažėjo 2003 m. priskirtina ūmaus respiracinio sindromo (SŪRS) epidemija Azijoje. Nuo 1999 m. iki 2004 m. , turizmo padidėjo 63 proc. Dauguma 2004 lankytojai, 27 proc, atėjo iš Kinijos, nuo 8 iki 9 procentų kiekvienas iš JAV, Japonija ir Pietų Korėja. Vietnamo Nacionalinės turizmo administracijos ilgalaikį planą įvairinti turizmo pramonė, kuri atneša į šalį reikia užsienio valiutos.
Klimatas Geriausias laikas aplankyti: Dėl savo geografinės padėties, Vietnamo klimatas labai skiriasi nuo šiaurės į pietus su trimis skirtingų klimato zonų. Atogrąžų Musonas vyksta nuo spalio iki balandžio viduryje ir į šiaurę ir į pietus nuo gegužės iki rugsėjo. Tai beveik visiškai sausos visą likusią metų dalį. Jis gali gauti itin karšta, tačiau ištisus metus, tačiau šiaurėje aušintuvas metu nuo spalio iki balandžio. Temperatūra visoje šalyje gali siekti iki 40c karštą ir lietingą sezoną aukštis (nuo gegužės iki rugsėjo), tačiau šiaurinės aukštumos ir Hanojus dažnai gali atrodyti vėsus ir drėgnas žiemą.
Kalba Vietnamiečių (Tiếng Việt, arba rečiau Việt NGU [yra nacionalinių ir oficialių kalbų Vietnamo. Ji yra motina liežuvio 86% Vietnamo gyventojų, ir apie tris mln. Užsienio Vietnamo kalbama, kaip antrosios kalbos daug etninių mažumų Vietname dalis Austrijos-Azijos kalbų šeimai, kurių dauguma kalbėtojų didelę maržą (keletą kartų didesnis nei kitos Austrijos-Azijos kalbų, kartu sudėjus) [citavimo reikia] Daug Vietnamo žodyną buvo pasiskolinti iš kinų ir anksčiau buvo parašyta naudojant kinų rašymo sistema, nors modifikuota forma ir buvo liaudiškas tarimas. Prancūzijos kolonijinio valdymo pašalinis produktas, kalba rodomas, kai iš prancūzų kalbos įtaką, ir Vietnamo rašymo sistema ( Quoc NGU) šiandien yra pritaikytas versija lotynų abėcėlės, tonai ir tam tikras raides su papildomais diakritiniais ženklais.
Valiuta Đồng (anglų tarimas: / dɒŋ / Vietnamiečių: [ɗôŋm]) (ženklas: ₫; kodas: VND) Vietnamo valiuta nuo gegužės 3, 1978. Jis išduodamas valstybinio banko Vietnamo. Ji simbolis ₫. Ji yra padalyta į 10 hao. Tačiau, Hao yra dabar verta tiek mažai, kad tai nebėra išduodami.

Hanojus, Vietnamas

Pirmadienis 28, Rugsėjis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Vietnamas

Vietnamo Socialistinė Respublika – valstybė pietryčių Azijoje. Ribojasi su Kinija, Laosu, Kambodža.

Vietnamas yra žemumų, miškingų aukštumų ir kalnų šalis. Lygumos užima ne daugiau nei 20 % teritorijos. Šiaurinę dalį daugiausiai sudaro aukštumos ir Raudonosios upės delta. Čia yra ir aukščiausias Vietnamo kalnas Phan Xi Păng (3 143 m). Pietėje dalyje slypi pakrantės žemumos, dideli miškai ir taip pat kalnai.

Vietnamas skirstomas į 58 provincijas (viet. tỉnh, kin. 省, pinyin: shěng) ir 5 centrines savivaldybes (kurios turi tokias pat teises kaip ir provincijos) (thành phố trực thuộc trung ương).

Provincijos smulkiau skirstomos į provincijos savivaldybes (thành phố trực thuộc tỉnh), miestus (thị xã) ir rajonus (huyện), dar smulkiau į gyvenvietes (thị trấn) arba komunas (xã).

Centrinės savivaldybės smulkiau skirstomos į rajonus (quận) ir apskritis. Rajonai ir apskritys smulkiau skirstomos į administracinius rajonus (phường).
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki: