Ankara

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Nuotraukos Ankara
 
 
 
 
 
 
Nuotraukos Ankara ne "Panoramio"
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Komercines kategorijas Ankara
Informacijos kategorijos
Kelionės patarimų ir įspėjimų Ankara
Turizmas Labai gerai susipažinęs dauguma žmonių, kaip Turkijos sostinė Ankara iš tikrųjų yra tik antras pagal dydį šalies miestas, yra gerokai mažesnė, nei Stambule. Tačiau Ankara yra iš tikrųjų labai didelis ir išvaizdi Turkijos miestas, nuolat plečiasi ir siūlo Gana sudėtingas ir modernus pobūdžio. Daug plačiomis gatvėmis dabar yra liniuotas su kavinių ir užeigų, ypač aplink energingas Kizilay srityje. Įvairūs turistų "Hotspots" prisistato aplink Ankaros miesto ir ypač palei Atatiurko Bulvari, kuris tarnauja kaip garsių arterijos. Ulus Meydani, žinomas tiesiog kaip "Ulus", yra dar vienas svarbus turizmo centru miesto ir šios centrinės aikštės yra arti pirmaujančių muziejų, o taip pat siūlo apgyvendinimo ir nebrangi restoranų pasirinkimas. Šalia turizmo informacijos biuras Ankara yra lengva rasti ir stovi tiesiai priešais Maltepe Akaray geležinkelio stotis, Gazi Mustafa Kemal Bulvari.
Lankytini objektai Ankaroje, Turkijos kapitalo, nėra klesti metropolis, kad jos garsus kolega. Tačiau, dar yra daug ištirti šiame 4, 5 mln. Miestą. Čia yra mano asmeninė turi-mato: * Anıtkabir: Tai ATATÜRK, Turkijos įkūrėjo paminklo ir amžinojo poilsio vieta. Turkijos žmonės turi labai gilią pagarbą jam, ir ji tikrai ateina per memorialą ir muziejų. Akmens šventyklos yra labai didelis ir Gana, o Hilltop vietą suteikia lankytojams puiki perspektyva miesto. * Anatolijos civilizacijos muziejus: rinkimas namų artefaktų, datuojamas tūkstančius metų, nuo akmens biustai pradžioje raštu tablečių. Dovanų parduotuvė yra geras pasirinkimas (ir muziejaus kainomis). * Ankaros pilis: Tai yra viena iš mažiau saugių miesto dalių, todėl aš patarčiau jums aplankyti tik grupėje. Ši išankstinė romėnų tvirtovės griuvėsiai yra įdomus reginys, ypač jei jums žmogų, kuris gerai nusimano apie savo istoriją palaikykite. * Maui Wowie: Taip, tai yra tarptautinė grandinė. Taip, jūs perkate brangių kokteilius. Bet) kokteilius yra skanus ir B) naudotis nemokamu WiFi interneto. (WiFi mylėtojai taip pat galite galvą prie "Starbucks"). (Giminė Caddasi Įsikūręs šalia ambasadose. Tai labiausiai Išskirtinį miesto dalį. )
Prekių Pirkinių gali būti malonios patirties daug, bet nelinksma kitiems. Tai padeda sužinoti, kur kreiptis, norint rasti ko ieškote. Yra daug galimybių į pirkinių Ankaroje - tarp prekybos centrai, universalinės parduotuvės, ir savaitinis turgus, jūs įsitikinkite, kad rasti tai, ko jums reikia.

Ankara, Turkija

Sekmadienis 8, Gruodis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Ankara

Ankara – miestas vidurio vakarų Turkijoje, šalies sostinė ir antrasis pagal dydį miestas (po Stambulo). Taip pat Ankaros provincijos centras. Miestas yra 938 m aukštyje virš jūros lygio..
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Turkija, Ankara