Stokholmas

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Nuotraukos Stokholmas
 
 
 
 
 
Nuotraukos Stokholmas ne "Panoramio"
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Komercines kategorijas Stokholmas
Informacijos kategorijos
Kelionės patarimų ir įspėjimų Stokholmas
Turizmas Stokholmas yra visame pasaulyje garsėja savo vietą vandens. Beveik penkiasdešimt procentų miesto ploto vandens, daugiau kaip 24. 000 mažų salų, salelių ir skerrys sudaro nuostabų salyno aplink miestą; pats miestas sudaro keturiolika pagrindinių salų. Stokholmo ir savo nuostabiu salų aplankė daugiau nei 17 milijonų keliautojų per metus. Tai daro vienas meras miestai Šiaurės Europoje Švedijos sostinėje. Miestas kviečia pasivaikščioti žaviame senamiestyje arba viena iš jos trisdešimt aštuonių parkų. Kai maždaug apsilankymas. 70 įdomių muziejų (Vazų laivų muziejus yra vienas iš jų) yra puiki idėja, debesuotą dieną. Jei aplankyti Stokholme metu Joninių, turėsite dienos šviesoje 17 valandų ir 30 minučių! Nuo birželio vidurio iki liepos vidurio ji niekada temsta čia. Tada mėgautis Šiaurės vasaros dangus, pageidautina, klausytis džiazo per metinę vasaros džiazo festival. Fun & malonumas pusantro tūkstančio Stokholmo restoranų tarnauti visų tarptautinės virtuvės, ir garsaus pramogų parkas pramogų parko "Gröna Lund, gražiai įsikūręs Djurgården žada visą dieną įdomus ir džiaugsmo, o ne tik tarp jaunimo.
Cultura Stokholmo mieste, kur gyvenimas gali būti gyveno savo išsamiausią. Yra daug muzikos, meno galerijos ir kiekvieną savaitę naujas parodas, vaidina ir rodo atidaryti. Naktinį gyvenimą yra džiovos. Yra koncertų ir renginių įvairaus dydžio ir yra pasaulinės klasės restoranai. Nepriklausomai nuo jūsų interesus ir pomėgius gali būti, yra visada kažką naujo patirti kultūros sostinė Skandinavijoje. Net metro: Stokholmo metro yra vadinamas "ilgiausia pasaulyje meno galerija". Yra daugiau kaip: 70 muziejų Stokholme, Karališkajame operos ir baleto, 57 teatrų, du šokio teatrų, 96 kino teatrų, koncertų salėse, 66 bažnyčių ir 129 meno galerijų. Dauguma žiniasklaidos kompanijų Švedijoje įsikūrusi Stokholme.
Restauran Stokholmas yra daugybė restoranų, siūlo tarptautinės virtuvės patiekalus visus biudžetus. Tai verta prisiminti, kad rūkyti draudžiama ir restoranuose ar baruose, Švedijoje, todėl, jei norite, "dūmų", turės išeiti. Paslauga paprastai yra įtrauktos į sąskaitas Švedijoje, bet paprastai Diners patarimas, apibendrinti paprastai apie 10% žemiau yra sąrašas kai kurių restoranų ir barų Stokholme jums vyksta jūsų kulinarijos nuotykius;
Virtuvės Per pastaruosius du dešimtmečius Stokholmo matė vis naujų aukštos kokybės maitinimo vietų skaičius. Šiandien Stokholme gali pasiūlyti įspūdingą sumą aukštos kokybės restoranų, kavinių, aludžių ir barų. Be gerai žinomi restoranai, kurie tarnauja tradicinių švedų patiekalų, įvairių etninių restoranų buvo pastatyti per pastaruosius du dešimtmečius. Žuvis užima svarbią vietą šiuolaikinės švedų virtuvės, nereikia palikti miestą be skonio.
Lankytini objektai Švedijos sostinė turi daug interesų. Dauguma Stokholmo paminklų yra lengvai prieinama visiems ir įsikūręs gražioje srityse, kurios yra savaime orientyrai. Spacerując per Švedijos didelis miestas, visada yra džiaugsmas. Nr Stokholmo turistų turėtų palikti galimybę tiesiog vaikščioti be aiškios paskirties. Tai neišvengiama, rasite puikius vaizdus, ​​gražių pastatų, gražus parkų ar įdomus muziejus. Nesijaudinkite apie savo kelią atgal: Stokholme buvo tiek daug orientyrai, kad sunku prarasti. Ir, žinoma, nė vienas turistas galite padaryti be žemėlapio. Bet yra Stokholmo įžymybių, jums neturėtų praleisti. Todėl mano Top 10 pasiūlymų ekskursijos Stokholme. Gamla Stan (senasis centras), Skansen (muziejus po atviru dangumi) archipelagas Stadshuset (City Hall) Sergels Torg (Plaza) Vazų muziejus Kungliga Slottet (Royal Palace) Kungsträdgården (sodo) Södermalm (kaimynystės) Drottningholm (Royal Palace)
Prekių Jei jums patinka apsipirkti, kol jums lašas, tada imti vieną iš trijų pagrindinių universalinių parduotuvių centrinėje miesto zonoje, visa tai atlikti viršaus markės Švedijoje ir užsienyje, tiek vyrams, tiek moterims. Suvenyrų ir amatų žiūrinėti Västerlånggatan, pagrindinės gatvės Gamla Stan, parduotuvių ir galerijų. Už juvelyriniai dirbiniai, amatų, ir bauda meno, hit parduotuvėse, kad linija pakelta šaligatvio Hornsgatan pradžios Södermalm. Drottninggatan Birger Jarlsgatan, BIBLIOTEKSGATAN, Götgatan ir Hamngatan taip pat siūlo kai kurie miesto geriausia apsipirkti.
Kaina Stokholmas turi bendrą pragyvenimo išlaidų indeksu, kuri prilygsta didelių sąnaudų gyvenimo vietas. Bendras pragyvenimo išlaidų indeksu sudaro pačias prekes ir paslaugas visose 13 krepšelis grupės kiekius, kainas. Stokholmas yra šiuo metu užima 47 apskritai pasaulyje brangiausia vieta gyventi dėl emigrantų, iš 300 tarptautinių vietose.

Stokholmas, Švedija

Penktadienis 13, Gruodis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Stokholmas

Stokholmas – Švedijos sostinė ir didžiausias Švedijos bei Skandinavijos miestas. Didelis jūrų uostas prie Baltijos. Yra tarptautinis oro uostas Arlanda, metropolitenas. Tai svarbiausias Švedijos ekonomikos ir kultūros centras. Išvystyta mašinų, metalo, poligrafijos, chemijos, vaistų, lengvoji, maisto pramonė. Yra Karališkoji mokslų akademija, universitetas, teatrai, muziejai (nacionalinis, istorijos, architektūros, šiuolaikinio meno, dailės ir kt.), Skansen etnografinis parkas-muziejus. Miestą puošia romaninio-gotikinio stiliaus bažnyčios (nuo XIII a.), karališkieji rūmai (barokas; XVII–XVIII a.), daug bajorijos rūmų (XVII–XIX a.), rotušė (1911–1923 m.).
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Švedija, Stokholmas