Švedija

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Švedija  
Šalies informacija šalies kodas: SE
kontinentas: Europa
sostinė: Stokholmas
kalbos: Švedų

ES narystė:
NATO narystė: ne

GSM: 900/1800/3G
GPS: 62 00 N, 15 00 E
elektra: 230V/50Hz

piniginis vienetas:
Švedijos krona: SEK
1SEK = 0.1378 USD
1SEK = 0.1088 EUR

telefono kodas: +46-8

Kelionės patarimų ir įspėjimų Švedija
Turizmas Arkties dykumą toli šiaurėje; ultra cool miesto mados; penkių žvaigždučių kulinarijos nuotykius - turizmo Švedijos sparčiausiai augančių sektorių. "Gamtos turizmo" lieka didžiausia atrakcija Švedijos, lankytojų iš viso pasaulio traukia šalies apsvaiginimo gamtos ir nepaliestos dykumos. Top daugelio keliautojų pageidavimų sąrašą yra Laplandijoje, su savo unikaliu kraštovaizdžiu ir vieną kartą gyvenime patirtis, pavyzdžiui, vidurnakčio saulės, šiaurės pašvaistės (Northern Lights), žiemos giliai, grynas Arkties grūdinant ir mistinis tyla. Palyginti su šiaurės vienatvės "Buzz" ir Švedijos miestų šviesos. Kapitalo, Stokholmas, seniai garsėja savo idiliškas nustatymas - 14 salų sprawled visoje - ir jos turtingu kultūriniu paveldu. Šiandien miestas taip pat pastatė reputaciją kaip dinamiško dizaino, pažangiausius mados ir novatoriškas virtuvės, muzikos ir meno pasaulio centras. Vakarinėje pakrantėje, antro pagal dydį Švedijos miesto, Geteborgas, turi daug pasiūlyti savo skonį pramogų ir kultūrinę patirtį. "Cosmopolitan" ir triukšmingo Malmėje, toli į pietus nuo Švedijos, dalis klestinčią Metropolitan kartu su Danijos sostinėje, Kopenhagoje, su kuria ji yra susijusi galingos Oresundo tiltas.
Gyvenimo būdas Švedijos gyvenimo būdas suburia gamtos meilę, gerą būstą, ekologinį mąstymą ir kultūrą daug - susijusi su sveikatos ir stiprus jausmas lygybės sąmoningumo. Efektyvumas kartu su ramus požiūris, atvirumas naujoms technologijoms, sumaišyto su senas tradicijas. Švedai bendrą darbą sunku, bet vertina savo laisvą laiką ir mėgautis ilgai Atpalaiduojantis atostogas. Švedijos gyvenimo būdas labai skiriasi, su metų laikais. Per tamsesnį žiemos mėnesiais, yra šviesos languose, kino vakarai, ir žiemos sporto per dieną. Pavasarį ir vasarą, visą gyvenimą gyveno lauke: muzikos festivaliuose, lauko teatrų ir muziejų po atviru dangumi yra labai populiarūs. Ne tik gėlės žydi, švedai patys per. Tradicijas, pavyzdžiui, birželio Joninių ir gruodžio Lusija yra labai svarbu, kad švedai ir yra švenčiama kaip entuziastingai šiandien, kaip jie buvo kartoms. Šis jausmas sumaišytas su paveldo atvirumą kitoms kultūroms, dėl faktų, kad penktadalis gyventojų turi šaknis kitose šalyse, kad švedai daug keliauti, ir kad jie kalba kitomis kalbomis. Novatoriškiausių šalių pasaulyje, kaip pabrėžta daugeliu pranešimų, yra ne tik išradėjų ir verslininkų namuose, bet ir kūrybos centru, mados, muzikos ir maisto.
Prekių Jei norite žinoti, kur apsipirkti Stokholme, miesto saldūs jaunų dalykų rasti karštų taškų. Jie apeiti Drottninggatan miesto pagrindinės pėsčiųjų prekybos gatvės - išskyrus galbūt afterwork apsilankymas pasukti a. Vidurio Badet pirtis. ($ 16 bus jums pirkti daypass senojo pasaulio prabangos su trijų rūšių pirtys - garo, drėgnas ir sausas - ir elegantiškas baseinas) Oi . . . ir, jei reikia Užkandote prieš panardinant į parduotuves, skaityti mano mintis Stokholmo geriausių restoranų. Skaityti daugiau Suite101: Pirkiniai Stokholme Švedijoje: Geriausi prekybos karštieji Švedijos sostinės: Stokholmas | Suite101. com http://cindymcglynn. suite101. com/shopping-in-stockholm-sweden-a17248 # ixzz1YfwJfOHa
Išlaidas Pragyvenimo išlaidų gali labai skirtis, priklausomai nuo to, kur Švedijoje jūs planuojate gyventi. Didesniuose miestuose, kainos gali būti žymiai didesnis nei kitose šalies vietovėse. Tai pat svarbu pažymėti, kad nors dauguma žmonių rasti gyvenimo Švedijoje būti didesnė nei jų gimtosiose šalyse išlaidas, vidutinę Švedijos pajamos taip pat yra Gana didelis. Norėdami gauti apytikslę idėja vidutinės kainos Švedijoje, taikomi šių prekių ir paslaugų sąmatos daug šalies: 1 litro pieno (ne apdorotas UAT) - SEK 8 Bananai - 14-18 SEK už kilogramą Filmų bilietą - SEK 8-10 1 litras benzino - SEK 12 + mėnesio jungiamas išlaidas metro, autobusai ir traukiniai - SEK 690-1, 100.
Kalba Švedų kalba yra oficiali Švedijos ir kalbama devynių milijonų šalies gyventojų dauguma. Tai Šiaurės germanų kalbos ir Gana panaši į jo seserį Šiaurės germanų kalbos, Danijos ir Norvegijos.
Valgymas Nors nebūtinai žinoma dėl savo maisto, Švedija vis dėlto gali pasigirti kai kurių žinomų maisto produktų ir gėrimų . . . Absolut Vodka Marinuotos silkės ir Gravlax (arba gravad LAX) lašišos, tik tris pavadinimus, kurie bus susipažinę su daugeliu. Iš tiesų, didžiulis pakrantė ir daugybė upių, ežerų ir fiordai, švedų meniu beveik visada funkcija daug žuvies.

Stokholmas, Švedija

Šeštadienis 14, Gruodis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Švedija

Švedija, oficialiai vadinama Švedijos karalyste (šved. Konungariket Sverige) yra valstybė Skandinavijos pusiasalyje, Šiaurės Europoje. Švedija ribojasi su Suomija rytuose ir Norvegija vakaruose, o pietuose Oresundo tiltu jungiasi su Danija.

Švedijos plotas - 450, 295 km². Ji yra trečia pagal dydį šalis Europos Sajungoje pagal plotą. Čia gyvena apie 9, 2 milijonų gyventojų. Švedijoje labai mažas gyventojų tankis - 21 gyventojas 1 kvadratiniame kilometre. Šalies pietuose gyvena žymiai daugiau žmonių negu šiaurėje. Apie 85 % gyventojų gyvena miestuose, prognozuojama, kad šis skaičius didės
Statistics Sweden. Yearbook of Housing and Building Statistics 2007. Statistics Sweden, Energy, Rents and Real Estate Statistics Unit, 2007. ISBN 978-91-618-1361-2. Available online in.

Švedija yra konstitucinė monarchija, turinti parlamentą bei aukštai išvystitą ekonomiką. Ji užima pirmą vietą pasaulyje pagal demokratinį indeksą bei septintą pagal žmogaus socialinės raidos indeksą. Nuo 1995 m. sausio 1 d. Švedija yra Europos Sąjungos bei TEBIPO narė.

Švedijos valstybė susikūrė viduramžiais. XVII a. ji išplėtė savo teritorijas ir tapo Švedijos imperija. Kai kurios teritorijos buvo prarastos XVIII ir XIX a. Rytų Švedija, dabartinė Suomija buvo atimta Rusijos 1809 m. Po 1814 m. karo, kuriame dalyvavo ir Švedija, prie jos buvo prijungta Norvegija. Norvegijos ir Švedijos sąjunga iširo. Nuo tada, Švedija iki šiol nedalyvauja karuose ir laikosi neutraliteto politikos.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Švedija, Stokholmas