Ispanija

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Ispanija  
Šalies informacija šalies kodas: ES
kontinentas: Europa
sostinė: Madridas
kalbos: Ispanų

ES narystė:
NATO narystė:

GSM: 900/1800
GPS: 40 00 N, 4 00 W
elektra: 230V/50Hz

piniginis vienetas:
Europos Sąjungos euras: EUR
1EUR = 1.2656 USD


telefono kodas: +34-91

Kelionės patarimų ir įspėjimų Ispanija
Transportas Mes taip pat svarbiausia informacija apie transportavimo Ispanijoje, informacija apie tai, kaip gauti aplink Ispaniją lėktuvu, traukiniu, automobiliu, taksi, vandens keliai, ir daugiau. Jei lankotės Ispanijoje bus naudinga žinoti visa tai, nes Ispanija yra viena iš didžiausių Europos šalių, ir keliauja po Ispanija užtrukti šiek tiek laiko.
Išlaidas Ispanija nutraukė kaip pigūs, kaip buvo anksčiau, tačiau tai vis dar pigiau nei Šiaurės Europoje. Ką jums praleisti savo atostogas priklauso nuo daugelio veiksnių, pavyzdžiui, provincijos ar miesto pasirenkate pasilikti, ar jūs nuspręsite dothere veiklos. Stojamasis mokestis dauguma paminklų yra Gana pigūs. Viešasis transportas yra siūlomas už prieinamą kainą (išskyrus greitųjų traukinių, kurie gali būti greičiau nei kai kurie plokštumoje skrydžiai).
Valgymas Ispanų virtuvę, kaip antai Ispanijos peizažai. Regionų eiti ranka rankon su jų kulinarijos kultūra. Restoranai ir valgomojo kambariai (comedores) yra du būdai, valgyti, Ispanijoje. Yra įvairių restoranų aplink Ispanija, siūlome tarptautinės didžiųjų miestų, tradicinių ir regioninių maisto ir penkių žvaigždučių restoranai siūlo didelį menusof visų šių patiekalų rūšys. Ispanijos maisto atspindi tradicijas, Ispanijoje, nors daugelis žmonių painioja Ispanų virtuvę su Lotynų Amerikos maistas, jis sukūrė savo tapatybę, kuri yra unikali visame pasaulyje.
Festivaliai Festivalių ir švenčių Ispanijoje visą gyvenimą. Nors Ispanijoje yra plačiai žinomi flamenko ir bulių kautynėms, šioje šalyje yra keletas festivalių ir švenčių, ir dauguma miestelių turi savo nacionalinės. Dauguma festivaliuose Ispanijoje yra religinės kilmės, bet, šių dienų, šis religinis komponentas kiekvieno šventimo paprastai.
Istorija Ispanijos istorija skiriasi nuo kitų Europos šalių, ji apima priešistorės "Iberia", iškilimo ir nuosmukio pasaulio imperijos, Ispanijos ir nesena istorija, kaip Europos Sąjungos narė. Pagal pirmųjų įrašų pirmieji hominids gyvenviečių, pirmieji gyventojai buvo Cro-Magnons, kad atėjo iš šiaurės Pirėnų, maždaug prieš 35. 000 metus.
Culture The culture of Spain is a European culture based on a variety of influences. These include the pre-Roman cultures, mainly the celts and the Iberians cultures; but mainly in the period of Roman influences. In the areas of language and religion, the Ancient Romans left a lasting legacy. The subsequent course of Spanish history also added elements to the country's cultural development.
The Visigothic Kingdom left a sense of a united Christian Hispania that was going to be welded in the Reconquista. Muslim influences were strong during the period of 711 AD to the 15th century, especially with loan words. The Spanish language, derives directly from Vulgar Latin, and has minor influences from pre-roman languages like barro -mud-, gothic guerra -war-, Arabic and basque. Other minorities includes the Jewish population in some cities, but after the defeat of the Muslims during the Christian "Reconquista" (Reconquest) period between 1000 and 1492, Spain became an almost entirely Roman Catholic country. In addition, the history of the nation and its Mediterranean and Atlantic environment have played a significant role in shaping its culture.
By the end of the 19th and 20th , the Spaniards made expressions of cultural diversity easier than it had been for the last seven centuries. This occurred at the same period that Spain became increasingly drawn into a diverse international culture.
Spain has the second highest number of UNESCO World Heritage Sites in the world, with a total of 42

Madridas, Ispanija

Trečiadienis 14, Balandis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Ispanija

Ispanijos Karalystė  – valstybė Europos pietvakariuose, Pirėnų pusiasalyje. Ribojasi su Portugalija vakaruose, Prancūzija bei Andora šiaurėje, su Gibraltaru – pietuose. Įsikūrusi Pirėnų pusiasalyje, supama Viduržemio jūros, Atlanto vandenyno, taip pat turi du autonominius miestus Afrikoje.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Ispanija, Madridas