Slovakija

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Slovakija  
Šalies informacija šalies kodas: SK
kontinentas: Europa
sostinė: Bratislava
kalbos: Slovakų

ES narystė:
NATO narystė:

GSM: 900/1800/3G
GPS: 48 40 N, 19 30 E
elektra: 230V/50Hz

piniginis vienetas:
Europos Sąjungos euras: EUR
1EUR = 1.2656 USD


telefono kodas: +421-2

Kelionės patarimų ir įspėjimų Slovakija
Turizmas Dauguma žmonių praleidžia savo laisvą laiką, Slovakija, vykdant tris veiklos sritis: lauko poilsio, kultūros ir meno, architektūros pažintinės. Visos amžiaus grupės naudojasi visi trys daug įvairių lygmenų - ir ne aukščiausio lygio, Slovakija galima palyginti su geriausiais Europos ir pasaulio.
Kultūra Menų ir kultūros centras sostinėje Bratislavoje, tačiau vietinių gyventojų ir lankytojų panašūs mėgautis spektakliai ir net mažiausių miestų galerijose. Tradicinės liaudies muzikos atlikimas yra ypač gausu. Daugelis miestų ir miestelių turi savo teatro trupių ir klasikinės muzikos koncertai. Šokių, ypač baleto, ir operos paprastai rasti tik didžiuosiuose miestuose, o tai taip pat su džiazo ir kitų gyvų muzikos. Muzikos spektakliai ir baleto ir operos kompanijos yra pagrįstas dviejų didžiausių miestų, Bratislavoje ir Košice. Grafika, žinoma, yra rodomas muziejų, didžiausia Nacionalinė galerija, Bratislava. Dažnai, nors ir įdomiausias darbas yra Slovakijos daug privačių galerijų ir parodų erdvėse.
Architektūra Dauguma miestų turi istorinės bažnyčios, ir daugelis šių funkcijų, ypatingą signicance. Tiems, kurie ieško tikrai Rytų Europos patirtis, ilgaamžė, vis dar veikianti medinių bažnyčių šiaurės rytų Slovakijoje yra viena didžiausių šalies lobius, nors jie yra sunku pasiekti. Kitų svarbių istorinių įtakos atėjo iš Slovakijos vaidmuo iš esmės žmogelis tautos šimtmečius. Turtai niekada sukaupta čia, kaip ji netoliese centrų, tokių kaip Viena, Praha, Budapeštas, Krokuva ar net Kijeve. Todėl puošnus "senamiesčio" skirsniai Slovakijos miestų yra daugiau kompaktiškas, tačiau ne mažiau gražių - iš tiesų, daugelis keliautojų rasti ekskursijų virškinamas Slovakijoje, ornamentika ne todėl didžioji. Greitai, bet įsimintinas architektūros patirtis, patikrinti beveik bet kokio miesto aikštėje. Kai kurie iš jų (pavyzdžiui, Bardiów ir Banská Štiavnica), UNESCO kultūros paveldo sertifikavimas ir didelis reputaciją, tačiau dauguma senamiesčio aikščių turi keletą unikalių ir gerai atkurta grožio aspektus.
Virtuvės Slovakijos virtuvė šiek tiek skiriasi, nors kartais dramatiškai iš regiono į regioną. Tam turėjo įtakos jos kaimynų tradicinės virtuvės, ir tai įtakojo šiuos. Tradicinių slovakų virtuvė kilmę galima atsekti kartų, kai dauguma gyventojų gyveno kaimuose, savęs išlaikymui, su labai ribotais maisto produktų importo ir eksporto, ir nebuvo nė vienos šiuolaikinės maisto laikymui ar perdirbimui. Tai sukėlė labai priklauso nuo maisto produktų, kad galėtų stovėti karštos vasaros bei šaltos žiemos virtuvės. Apėmė kviečiai, bulvės, pieno ir pieno produktų, kiaulienos mėsos, raugintų kopūstų ir svogūnų. Mažesniu laipsniu jautienos, paukštienos, ėrienos ir ožkienos, kiaušinių, keletą kitų vietinių daržovių, vaisių ir grybų tradiciškai buvo valgoma. Visi šie paprastai buvo pagaminti ir perdirbti pačios šeimos, su kai kurių vietinių prekybos šalių rinkose. Kviečiai buvo žemė, ir duona, koldūnai ir makaronai buvo pagaminti iš. Bulvės daugiausia buvo virintas arba perdirbti į bulvių tešlą. Pienas perdirbamas į platų asortimentą produktų, tokių kaip sviestas, grietinėlė, grietinė, pasukos, ir įvairių rūšių sūris ir tt
Klimatas Nors Slovakija nėra didelė šalis, oras gali būti Gana skirtingi montainous Šiaurės ir paprasto Pietų. Apskritai, klimato yra Gana kontinentinio su beveik jokių kraštutinumų žemiau minimalus -20 ° C (-4 ° F) arba aukščiau maksimalaus 37 ° C (99 ° F). Toliau pateiktoje lentelėje matyti įvairių reikšmių laipsniais Celsijaus laipsniais pagal Celsijų vertės. Apskritai, ši formulė taikoma keitimui: temp_in_F = temp_in_C x 9 / 5 + 32 ir temp_in_C = (temp_in_F - 32) x 5 / 9. Tai yra naudinga mūsų orų informacija naujienas puslapyje: www. slovensko. com/news/
Kalba Slovak (Slovenský jazyk (Help · info), slovenščina, neturi būti painiojama su Slovenski jezik arba slovenščina, gimtoji pavadinimas slovėnų kalba), yra indoeuropiečių kalba, kuri priklauso vakarų slavų kalbų (kartu su Čekijos, Lenkijos , Silezijos, kašubų ir sorbų).

Bratislava, Slovakija

Šeštadienis 30, Gali

Straipsnis iš Vikipedijos apie Slovakija

Slovakija (ilgasis pavadinimas Slovakijos Respublika ; slovakiškai Slovensko arba Slovenská republika) – valstybė centrinėje Europoje. Ribojasi su Čekija šiaurės vakaruose, Lenkija – šiaurėje, Ukraina – rytuose, Vengrija – pietuose bei Austrija – pietvakariuose.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Slovakija, Bratislava