Kataras

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Kataras  
Šalies informacija šalies kodas: QA
kontinentas: Azija
sostinė: Doha
kalbos: Arabų

ES narystė: ne
NATO narystė: ne

GSM: 900/1800
GPS: 25 30 N, 51 15 E
elektra: 240V/50Hz

piniginis vienetas:
Kataro rialis: QAR
1QAR = 0.275 USD
1QAR = 0.217 EUR

telefono kodas: +974

Kelionės patarimų ir įspėjimų Kataras
Turizmas Kataras turizmo institucijos pirmą kartą rengia 40 įtakingiausių Susitikimai, Skatinamasis, konvencijos ir parodų (MICE) nuo 25 iki rugsėjo 30 d. Dohoje ekspertų delegacija. Programa bus užbaigta rugsėjo 29 d. su vienos dienos seminarą, kur delegacija bus įvertintas naujausius pokyčius Kataras klestinčią turizmo ir svetingumo industrijos. Partnerystė su didžiausia Vokietijos turizmo industrijos leidinį, Fvw, Qta sukūrė programos veiklos vitrina Kataras ir visos jos atrakcionai, taip pat atkreipti dėmesį į turizmo ir svetingumo infrastruktūros šalyje.
Kultūra Kataras kultūrą yra didžiulis pasididžiavimas ir šlovė Kataras žmonių. Kataro žmonės yra kultūriškai labai aktyvios ir mėgsta demonstruoti savo turtingu kultūriniu paveldu. Nuo arabų, kilmės šalies, yra daug arabų Kataras kultūros elementai. Nuo pat pradžių šalyje Kataras sukūrė giliai tradicinė ir kultūrinė vertė. Yra tam tikrų įpročių ir tradicijų Kataras, kuris yra šaliai būdinga ir be, kuris kultūros paveldo Kataras atrodo neišsami.
Virtuvės Šiandien maisto Kataras funkcijos kelios virtuvės, kuri atlieka maisto keliose šalyse kaip Indija, Pakistanas, Iranas ir Libanas, tačiau Amerikos greito maisto atspaudai yra populiariausias maisto Kataras tarp jaunuolių.
Kalba Kataras, Dawlet al-Kataras būklę. 796. 000. Nacionalinė arba oficialioji kalba: Standartas Arabic. Raštingumo lygis: 60% -76%. Imigrantų kalbomis: Malajalių (6500), Tamilų (2200), urdu (20, 000). Taip pat apima Balochi, Filipinų kalbos (25, 000) ir Šri Lanka. Kurčiųjų gyventojų: 31. 103. Kataras išvardytų atskirų kalbų skaičius yra 3. Tų, visų gyvųjų kalbų.
Klimatas Vasarą (nuo birželio iki rugsėjo), yra labai karšta ir intensyviai drėgnas. Žiema aušintuvas kartais kritulių. Pavasarį ir rudenį yra šiltas ir malonus.
Audinys Lengvi medvilniniai ir užvalkalai yra rekomenduojami vasaros mėnesius, tačiau vengti dėvėti šilko, kuris prilimpa prie odos drėgmė. Megztinis yra naudinga per aušinamas prekybos centrų vasarą ir striukę aušintuvas vakarais turi žiemą. Jei ketinate imtis kelionę kempingas pavasarį arba rudenį, jums bus malonu papildomą sluoksnį apranga naktį.

Doha, Kataras

Antradienis 24, Lapkritis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Kataras

Kataro Valstybė (Kataras) – valstybė Artimuosiuose Rytuose. Ribojasi su Saudo Arabija pietuose, Persijos įlanka vakaruose, šiaurėje ir rytuose.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Kataras, Doha