Doha

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Nuotraukos Doha
 
 
 
Nuotraukos Doha ne "Panoramio"
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Komercines kategorijas Doha
Informacijos kategorijos
Kelionės patarimų ir įspėjimų Doha
Turizmas Kataras sukūrė prastas perlų žvejybos šalis, vienas iš turtingiausių Persijos įlankos valstybėmis, dėl naftos ir dujų telkinius eksploatuoti nuo 1940 metų. Dauguma šalies dengia smėlio kopos ir druska butai. Dohos Miestas turtingas tradicinių arabų, kartu su moderniosios architektūros mišinys. Tarp tų, kurie yra ypač įdomus, daug kupolai ir Abu al-Siddiq mečetė Bakir Didžiosios mečetės su. Šiaurę turi nemažai istorinių vietų, pavyzdžiui, Umm Salal Mohammedas, kuris yra didelis kaimas, užkariavo 19 a. forto griuvėsiai.
Cultura Lyg magnetas, Dohos islamo meno muziejus atkreipia jums iš karto, kai jį matė iš tolo. Aš paspartinti mano žingsnis siekiant kuo greičiau tapti šio didinga architektūra. Artėjant šiek tiek gradientas žymi datą palmės ant abiejų pusių, aš staiga pastato viduje. Kairės, dešinės ir priešais mane prie jūros! Priešais muziejų pakilti Dohos miesto dangoraižių, kiekvieno modernaus dizaino stebuklas. Tai turi būti labai kontrasto apibrėžimas, gimęs estetika ir sinergija!
Maistu ir gėrimais Daug laipsnio, kad Qataris perėmė oro kondicionavimo, jie taip pat šokiruojantis laipsnį, Amerikos greito maisto grandinės. Viduje Villagio Mall, pavyzdžiui, galite rasti "McDonalds", KFC (jie net pristatyti), Hardees "Krispy Kreme, TGI Penktadieniais, makaronai Grilis, Quiznos, Cold Stone Creamery Baskino Robbings ir ir ir ir. Atrodo, vidutinė kaina pavalgyti greito maisto vietose yra maždaug 20 riyals ($ 5. 50) ir valgio vietose, pavyzdžiui, TGI Penktadieniais, atrodo, paleisti maždaug 50 riyals ($ 13). Taigi, manau, šios kainos yra daugiau ar mažiau atitinka tai, ką jūs tikitės grąžinti valstybės. Aš taip pat matė Arby (tiems, kurie mėgsta gumos sumuštiniai) Applebee Cinnabon, čili pipirais ir keli, kad aš negaliu prisiminti dabar. Iš esmės, jei tai Amerikos maisto grandinėje, tada jūs tikriausiai galite rasti čia.

Doha, Kataras

Antradienis 24, Lapkritis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Doha

Doha (arba Dauha ; arba ad Dōḥah) – miestas Kataro rytuose prie Persijos įlankos, sostinė ir didžiausias šalies miestas, Dohos savivaldybės administracinis centras. 400 tūkst. gyventojų (2005). Yra didelis giliavandenis uostas, atidarytas 1969 m. Pramonė daugiausia susijusi su krevetėmis. Yra tarptautinis oro uostas.

1973 m. čia įkurtas Kataro universitetas, 1975 m. – Nacionalinis muziejus. Turgaus aikštėje yra Vyriausybės rūmai (1969 m.).
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Kataras, Doha