Pakistanas

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Pakistanas  
Šalies informacija šalies kodas: PK
kontinentas: Azija
sostinė: Islamabadas
kalbos: Pandžabio, Urdu

ES narystė: ne
NATO narystė: ne

GSM: 900/1800
GPS: 30 00 N, 70 00 E
elektra: 230V/50Hz

piniginis vienetas:
Pakistano rupja: PKR
1PKR = 0.017 USD
1PKR = 0.013 EUR

telefono kodas: +92-51

Kelionės patarimų ir įspėjimų Pakistanas
Klimatas Pakistanas yra vidutinio klimato zonoje. Klimatas paprastai skiriasi visoje šalyje, pasižymi karštomis vasaromis ir vėsiomis arba šaltomis žiemomis. Pakistano viršutinė dalis, paprastai gauti kritulių Vakarų sutrikimų. Nuo birželio iki rugsėjo dauguma šalies surišti Pietų Vakarų Monsoon.
Turizmas Pakistanas yra viena iš mažiausiai lankomų šalių pasaulyje šiuo metu dėl lėtinės maištininkas, prastas tarptautinis įvaizdis kaip pusiau žlugusios valstybės ir saugumo stoka, ypač vakariečiams, nes stiprus anti-Vakarų jausmus. Su savo įvairių kultūrų, žmonių ir kraštovaizdžių pritraukė 0, 7 mln. turistų į šalį nuo 2005 m. , beveik dvigubai prieš dešimtmetį. Turizmas Pakistane klestėjoas1970, kai Pakistano gavo precedento sumas is užsienio turistų. Pagrindines turistų kryptys pasirenkimos šios: Chajber, Pešavaras, Karachi, Lahore, Swat. . .
Kultūra Visuomenė ir kultūra: Pakistana sudaro daug įvairių kultūrų ir etninių grupių: Punjabis, Kašmyro, Muhajirs, Makrani pietuose, rytuose Sindhis; Baloch ir puštūnų į vakarus, ir senovės Dardic Wakhi. burusho bendruomenių šiaurėje. Šie Pakistano kultūrų buvo smarkiai paveikė daugelio aplinkinių šalių kultūras, pavyzdžiui, tiurkų tautų, persų, afganų, ir indų, Pietų Azijos, Centrinės Azijos ir Artimųjų Rytų.
Kalba Kalbos Pakistano apima dvi oficialias kalbas: Urdų kalba, kuri taip pat yra Pakistano pilietis, kalba ir lingua franca, ir anglų kalbomis. Be to, Pakistano keturių pagrindinių provincijos kalbomis: Pendžabų, puštūnų, sindų, ir Balochi, taip pat trys pagrindinės regionų kalbas: Saraiki, Hindko ir Kašmyro.
Virtuvės Pakistano virtuvė (urdu: پاکستانی پکوان) gali būti aprašyta kaip rafinuotas mišinys įvairių regiono virtuvės tradicijos Pietų Azijos subkontinento. Pakistano virtuvė žinoma savo turtingumu ir skonio. Per Pakistaną, virtuvė labai skiriasi nuo regiono, atspindinti šalies etninę ir kultūrinę įvairovę. Maisto iš rytinių provincijų Sindo ir Pendžabo, taip pat Pakistano administruojamos Azad Kašmyre regione, yra Gana panaši į Šiaurės Indijos virtuvės ir gali būti labai prieskoniais ir aštrus, kuris būdingas Pietų Azijos regione skonių . Maisto kitose Pakistano, ypač Beludžistane, Gilgit-Baltistano Khyber Pakhtunkhwa ir federacijos Skiriamas genčių sritys, apima lengvas aromatinių prieskonių ir mažiau naftos, apibūdinančių pažiūrų kaimyninių Afganistanas, Iranas ir Vidurio Azijos virtuvės.

Islamabadas, Pakistanas

Šeštadienis 8, Rugpjūtis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Pakistanas

Pakistano Islamo Respublika (Pakistanas) – valstybė pietinėje Azijoje. Ribojasi su Indija, Iranu, Afganistanu, Kinija ir Arabijos jūra. Sostinė – Islamabadas.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Pakistanas, Islamabadas