Niderlandai

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Niderlandai
 
Šalies informacija šalies kodas: NL
kontinentas: Europa
sostinė: Amsterdamas
kalbos: Olandų, Frizų

ES narystė:
NATO narystė:

GSM: 900/1800/3G
GPS: 52 30 N, 5 45 E
elektra: 230V/50Hz

piniginis vienetas:
Europos Sąjungos euras: EUR
1EUR = 1.2656 USD


telefono kodas: +31-20

Kelionės patarimų ir įspėjimų Niderlandai
Turizmas Turizmas yra svarbus ekonomikos sektorius Nyderlanduose. Šalyje kasmet gauna apie 10 milijonų užsienio turistų, daugiausia iš Vokietijos, Jungtinės Karalystės, Jungtinių Amerikos Valstijų ir Belgijos. [1] Nyderlandai yra tankiai apgyvendintos šalies. Amsterdamas yra sostinė ir didžiausias miestas žinomas savo daugelio kanalų, istoriniai pastatai, Red Light District (De Wallen) ir kanapių kavinių. Galima įsigyti ir naudoti nebijant persekiojimo Nyderlanduose, kuris yra retas daugelyje Vakarų šalių kanapes, ir sukėlė daug "narkotikų turistų" iš užsienio. Amsterdamas yra miestas su turtinga kultūra ir istorija populiariausių atrakcionų, tokių kaip Van Gogo muziejus, Rijksmuseum (Nacionalinis muziejus), Rembrandt House muziejus ir Anne Frank namai.
Klimatas Nyderlandai jūrinis klimatas, vėsios vasaros ir švelnios žiemos. Vidutinė temperatūra yra 2 ° C (36 ° F) sausio ir 19 ° C (66 ° F), liepos, kasmet vidutiniškai apie 10 ° C (50 ° F). Debesys paprastai pasirodo kiekvieną dieną, ir žiemos mėnesiais rūko dažnai turtinga, o kritulių kiekis dažnai atsiranda. Vidutinis metinis kritulių kiekis yra apie 76, 5 cm (30). Švelnus, drėgnas klimatas puikiai tinka pienininkystė ir gyvulininkystė, tačiau ribota saulės riboja maistinių kultūrų auginimas. Skaityti daugiau: Klimato - Nyderlandai - vidutinis, augalai, metinės temperatūros http://www. nationsencyclopedia. com/Europe/Netherlands-CLIMATE. html # ixzz1ZKnFIv3H
Kultūra Olandijos kultūros, arba Nyderlandų kultūrą, yra įvairi, atsižvelgiant į regioninius skirtumus, taip pat užsienio įtakos dėka prekybos ir tyrinėti dvasią, olandų ir imigrantų antplūdžio. Nyderlandai ir Olandijos žmonių šimtmečius vaidino svarbų vaidmenį kaip kultūriškai liberalus ir tolerantiškas centras, Nyderlandų aukso amžius, laikomas zenitas.
Virtuvės Formuoja žemės ūkio produktų ir Nyderlandų istorija Olandijos virtuvė. Jis pasižymi šiek tiek ribotos, patiekalų įvairovę, vartoti daug daržovių, palyginti su mėsos vartojimu, patiekalai sveikumu. Dėl olandų kolonijinės praeities, buvo labai Azijos įtaka Olandijos virtuvė. Nuo 16 amžiaus, įvairių prieskonių, daugiausia iš Olandijos Indiją buvo įtraukti į Olandijos virtuvė. Taigi daugelis tradicinių olandų patiekalai (stipriai), aromatizuoti Pietryčių Azijos žolės ir prieskoniai. Vėliau Indonezijos patiekalų, tokių kaip nasigorengo, ryžiai su vištiena ar kiauliena, tapo olandų virtuvės dalis. Dėl to vietinių Kinijos takeaway restoranų Nyderlanduose taip pat turi didelę Indonezijos poveikio, todėl daug restoranų stiliaus patys "kinų indoneziečių".
Kalba Nyderlandų oficialiąja kalba yra olandų, kalba beveik visi Nyderlanduose žmonės Olandų kalba taip pat Flandrijoje ir Surinamas. Vakarų germanų, Mažų frankų kalba, kad kilęs Ankstyvieji viduramžiai (c. 470) ir 16 amžiuje buvo standartizuoti.
Prekių Prekyba Nyderlanduose gali būti vienas iš labiau malonus Savo veiklą šalyje. Yra daug didelis pirkinių Nyderlanduose, daugelis jų koncentruotos Amsterdame. Nesvarbu, ar jūs planuojate padaryti savo pirkinių Nyderlanduose ar Pirkiniai Amsterdame, rasite, kad Nyderlandų valiuta yra visur. Pirkiniai mažuose kaimuose ne didesnės miesto ribų taip pat gali būti smagi.
Valiuta Kartu su daugeliu kitų Europos Sąjungos šalių, Nyderlandai priėmė Euro (€) kaip piniginis vienetas 2002. Jei atvykstate iš kitos šalies, kur euro naudojamas todėl, kad nebėra keliautojams ar emigrantai reikia keistis savo valiutą atvykus Nyderlanduose. Banknotų nominalas 5, 10, 20, 50, 100, 200 ir 500 eurų, o monetos - 1 ir 2 eurų nominalo ir 1, 2, 5, 10, 20 ir 50 centų (100 centų = 1 euras) . Pinigų kitomis valiutomis gali būti pakeista į eurus, bankų, pašto skyrių ar GWK mainų biurai, kurį galima rasti oro uostuose, pagrindinių geležinkelių stotyse ir kitose turistų lankomose vietose. Nėra privatūs valiutų rinkoje veikia legaliai Nyderlanduose, ir visi bankuose ir valiutos biurų reikia naudoti vyraujančių valiutų kursų, kuri turi būti skelbiama viešai. Paprastai yra valiutos keitimo mokestį, nors tai gali būti diskontuojami studentams teikimo tarptautinį studento pažymėjimą.

Amsterdamas, Niderlandai

Šeštadienis 7, Gruodis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Niderlandai

Šiame straipsnyje aprašoma europinė Nyderlandų Karalystės dalis. Apie kitas šalies teritorijas žiūrėkite: Aruba, Sint Martenas, Kiurasao ir BES salos


Nyderlandų Karalystė – yra federacinė valstybė, sudaryta iš Nyderlandų europinės dalies, esančios vakarų Europoje, prie Šiaurės jūros, besiribojančios su Belgija ir Vokietija, bei Nyderlandų Antilų ir Arubos.

Nyderlandai priklauso Žemųjų šalių regionui (kurį taip pat sudaro Belgija ir Liuksemburgas). Nyderlandai dar priklauso ir šių trijų valstybių ekonominei sąjungai, vadinamai Beniliuksu (nuo 1948 m.). Žemosios šalys yra tankiausiai gyvenamos Europoje, jose labai aukštas gyvenimo lygis.

Valstybė yra viena iš šalių, kurios įkūrė Europos Sąjungą. Nyderlandai yra Europos Sąjungos, JTO, OECD, NATO, ESBO ir Europos Tarybos narė. Šalis yra viena iš tankiausiai apgyvendintų šalių Europoje. Pragyvenimo lygis joje aukštas. Nyderlandų sostinė yra Amsterdamas, tačiau šalies vyriausybė reziduoja Hagoje.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Niderlandai, Amsterdamas