Amsterdamas

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Nuotraukos Amsterdamas
 
 
 
Nuotraukos Amsterdamas ne "Panoramio"
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Komercines kategorijas Amsterdamas
Informacijos kategorijos
Kelionės patarimų ir įspėjimų Amsterdamas
Turizmas Amsterdamas yra plataus spektro pramogų ir kultūrinių paminklų, kad įspūdingi senų pastatų, pavyzdžiui, svyruoja nuo Oude Kerk Kazuistika, tokių kaip maišos marihuana muziejus. Muziejai yra pagrindinis turistų traukos Amsterdame. Visi žino, Rijksmuseum, Van Gogo muziejus ir Stedelijk muziejus, tačiau yra daug, daug daugiau. Amsterdame yra daugiau nei penkiasdešimt muziejų, kurios pritraukia daug milijonų lankytojų kasmet. Skaityti daugiau apie Amsterdamo muziejų. Šių vietų ir paminklų taip pat turėtų būti interesų ir yra esminė Amsterdamo patirties.
Cultura Amsterdamo Kultūra Amsterdame, tai energingas ir įvairi kultūros scena suklestėjo per pastaruosius kelis dešimtmečius, nes susidomėjimo olandų kultūrą ir gyvenimo būdą ir viską, olandų. Amsterdamo muzikos miestas, siūlanti įvairių muzikinių stilių nuo gatvės atlikėjų ir carillons daugiau mokytas, vidurdienį ir vakare spektakliai "Concertgebouw (koncertų salė), Concertgebouwplein. informacijos, apsilankykite www. concertgebouw. nl), kuris garsėja puikia akustika. Dauguma vasaros vakarais galima žaidėjų dalyvauti vargonų koncertas ar baroko kamerinės muzikos konstatuojamojoje dalyje, vienas iš Amsterdamo didingas senų bažnyčių, pavyzdžiui, Oude Kerk ir Nieuwe Kerk.
Prekių Amsterdamas miestas yra antikvarinių daiktų, knygų, deimantai, ir įdomybes. Apskritai, parduotuvių darbo valandomis pirmadieniais ir 9/10am-6pm Antradienis 18:00 1 iki penktadienio. Daugelis jų iki 21:00 Ketvirtadienį vėlai vakare apsipirkti, ir uždaryti anksčiau šeštadieniais, 5pm. Kai kurie prekybos centrai, kaip Albertas Heijn lieka atviras iki 8 arba 10 val. Sekmadieniais, galite apsipirkti ir miesto centro, Kalverstraat, Damrak, Leidsestraat ir šalia Noorderkerk. Kalverstraat live web cam. Kadangi daugelis kelių centre uždaryti automobiliams, suteikia malonią. Jūs vis dar rasti autobusai, tramvajai, taksi ir dviračių, nors, todėl žiūrėti jūs žingsnis. Yra keletas "prekybos koridorius", miesto, ir kiekvienas iš jų turi savo žavesio ir specialybių.
Kaina Traukiniu į ir iš oro uosto "Euro 3. 60 Pakuotėje yra 20 cigarečių € 4 Vieno litro mineralinio vandens butelis: € 2. 50 (pigiau prekybos centruose) 33cl butelį alaus: € 1. 50 (pigesnės prekybos centruose)" Financial Times "laikraštyje: € 5 kartus laikraštis € 3 miesto centre tramvajaus / autobuso bilietą: € 1. 60 (1 zona) Suaugusiųjų futbolo Ajax bilietą: € 25 trijų patiekalų vakarienę su vyno ar alaus: Nuo € 50 vieno miegamojo butas miesto centre € 200, 000 aukštyn arba visas kanalas namas, kurį sudaro šešių visą grindų € 700, 000 viršų
Lankytini objektai Lankytojų, atvykstančių ne Central Station paprastai atsisakyti jų žandikauliai kelių aukštų butas "dviračių, automobilių stovėjimo aikštelė naudojama struktūra tūkstančiai kasdien ir daug nuotrauką akyse. Iš ten galva visada gyvas Dam Square, o šonuose - Royal Palace ir Nieuwe Kerk (New Church) į vakarus ir nacionalinis paminklas, Antrojo pasaulinio karo aukoms atminti, į rytus į pietus link. Sekite triukšmingo shopper's-Haven Kalverstraat Spui, namų savaitės knygų ir meno rinkų. Rasti alėja, kuri veda į Begijnhof, taikiai paslėptas kiemą kraštais su žavinga vienišų moterų namus, kurie įkeisti savo laiką už religinę tarnystę. Yra maža koplyčia verta aplankyti.

Amsterdamas, Niderlandai

Pirmadienis 3, Rugpjūtis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Amsterdamas

Amsterdamas – uostamiestis prie Šiaurės jūros, Nyderlandų sostinė (nors šalies vyriausybė reziduoja Hagoje).
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Niderlandai, Amsterdamas