Pietų Korėja

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Pietų Korėja  
Šalies informacija šalies kodas: KR
kontinentas: Azija
sostinė: Seulas
kalbos: Koriejiečių

ES narystė: ne
NATO narystė: ne

GSM: 3G
GPS: 37 00 N, 127 30 E
elektra: 220V/60Hz

piniginis vienetas:
Pietų Korėjos vona: KRW
1KRW = 0.0010 USD
1KRW = 0.0008 EUR

telefono kodas: +82-2

Kelionės patarimų ir įspėjimų Pietų Korėja
Kultūra Šiaurės ir Pietų Korėjų lėmė dabartinės politinės atskyrimas šiuolaikinės Korėjos kultūrų skirtumų, vis dėlto, Korėjos tradicinė kultūra yra istoriškai bendras abiejų valstybių, ir yra daugiau nei 5000 metų ir yra laikoma viena seniausių pasaulyje
Turizmas Korėjos Respublikos, Pietų Korėjos Turizmas nurodo turizmo pramonei. 2007 m. , 6, 4 mln. Užsienio turistų lankėsi Pietų Korėjoje, o 36-oje labiausiai lankomas pasaulio šalyje, [1], ir šis skaičius turėtų viršyti 8, 5 mln 2010 [2] Daugiausia ne Korėjos turistų atvyksta iš Japonijos, Kinijos , Taivano ir Honkongo. Pastarojo meto populiariosios kultūros populiarumą šiose šalyse padidėjo atvykstančių turistų skaičius. Seulas yra pagrindinis turistų lankytojams; populiariausių turistų lankomų vietų ne Seulas Seorak-san nacionaliniame parke, istoriniame miesto Gyeongju ir pusiau atogrąžų Jeju saloje. Kelionės į Šiaurės Korėją paprastai nėra įmanoma be specialaus leidimo, tačiau pastaraisiais metais organizuotas grupines ekskursijos leido Pietų Korėjos piliečių grupės apsilankymas Kumgang-san.
Virtuvės Į atostogas Pietų Korėjoje, o ne pataikauti kai nuostabus Pietų Korėjos virtuvės tikrai yra nusikaltimas. Nors jis turi tam tikrų panašumo į japonų ir kinų maisto, jis išsiskiria dėl savo išskirtinio skonio. Susideda iš įvairiausių patiekalų ir pagardintas įvairių prieskonių ir prieskoninių augalų auginimas, maisto Pietų Korėja yra tikrai puikūs. Kartu su yra toks aštrus ir skanus patiekalai taip pat yra labai didelis jų maistinę vertę.
Klimatas Pietų Korėjoje per žiemos klimatas yra ilgas, šaltas ir sausas. Sausis yra šalčiausias metų mėnuo. Seule per žiemos vidutinė temperatūra yra nuo 5 laipsnių žemiau nulio ir 2, 3 laipsnių žemiau nulio. Pietų Korėjos klimatas svyruoja nuo -5 laipsnių Celsijaus iki 5 laipsnių per šiuo metų laiku. Bet Jeju, Pietų Korėjos didžiausia sala, apie 2, 5 laipsnių vidutinė temperatūra sausį. Šio kartaus peršalimo priežastis yra daugiausia šalto Sibiro oro. Seule temperatūra yra kai kas arčiau Niujorke, 500 kilometrų į šiaurę nuo platumos Seulas.
Valiuta Laimėjo (원) (ženklas: ₩; kodas: KRW) Pietų Korėjos valiuta. Vienas laimėjo yra padalintas į 100 Jeon, pinigų subvieneto. Jeon yra nebenaudojamas, kasdieniniams sandoriams, o yra tik užsienio valiutos keitimo kursai. Vienas Pietų Korėjos vonas (gegužės 25, 2010) yra lygus 0, 114364 Šiaurės Korėjos laimėjo oficialios Šiaurės Korėjos kursą
Kalba Korėjiečių (한국어 / 조선말 žr. toliau) yra oficiali kalba, Korėja, Pietų ir Šiaurės. Tai taip pat viena iš dviejų oficialių kalbų, Kinijos Liaudies Respublikos, Yanbian Korėjos autonominė prefektūra. Yra apie 78 mln. Korėjos garsiakalbiai visame pasaulyje. 15 amžiuje, buvo pavesta nacionalinės rašymo sistema Sejong Didžiojo sistemos, šiuo metu vadinamas Hangul. Prieš Hangul plėtra, korėjiečių Hanja ir fonetinių sistemų, tokių kaip plačiai Hyangchal, Gugyeol ir Ateinu per tūkstantmetį. Genealoginės klasifikacijos korėjiečių kalba yra svarstoma nemažai istorinių kalbininkai. Dauguma klasifikuoti kaip kalba izoliuoti, o keli mano, kad tai turi būti Altajaus kalbos family. The korėjiečių kalba agliutinacinė jo morfologija ir SOV savo syntax. rate

Seulas, Pietų Korėja

Trečiadienis 21, Spalis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Pietų Korėja

Pietų Korėja, oficialiai vadinama Korėjos Respublika,, tɛhanminɡuk̚) – valstybė rytų Azijoje, pietinėje Korėjos pusiasalio dalyje, seniau buvusios vieningos Korėjos pietinė dalis. Šiaurėje ribojasi su šiaurinę pusiasalio dalį užimančia Šiaurės Korėja, vakaruose - su Kinija, rytuose - su Japonija. Pietų Korėjos sostinė ir didžiausias miestas - Seulas, vienas didžiausių metropolitinių miestų.

Korėjos istorija siekia 5000 m. ir yra viena seniausių pasaulio civilizacijų pasaulyje..

Pietų Korėja yra prezidentinė respublika, suskirstyta į 16 administracinių vienetų. Tai išsivysčiusi šalis su aukšta gyvenimo kokybe, ketvirta didžiausia ekonomika Azijoje ir penkiolikta pasaulyje. Šalies ekonomika pagrįsta eksportu, pagrindiniams produktams esant elektroninėms prekėms, automobiliams, laivams, naftos produktams ir robotų technikai. Pietų Korėja yra JTO, Pasaulio prekybos organizacijos, OECD ir Didžiųjų ekonomikų G-20 narė, taip pat viena pirmųjų APEC ir EAS narė, viena didžiųjų NATO nepriklausančių JAV sąjungininkių.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Pietų Korėja, Seulas