Roma

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Nuotraukos Roma
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nuotraukos Roma ne "Panoramio"
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Komercines kategorijas Roma
Informacijos kategorijos
Kelionės patarimų ir įspėjimų Roma
Turizmas Romos šiandien yra vienas iš svarbiausių turistų lankomų vietų pasaulyje, dėl neprognozuojamų bekraštybė archeologijos ir meno vertybių, taip pat, kaip ir savo tradicijas, savo panoraminiu vaizdu grožio žavesio, ir puikus savo didybę "vilos" (parkų). Tarp svarbiausių išteklių, daug muziejų - (Kapitolijaus Muziejai, Vatikano muziejai, Galleria Borghese, ir daug kitų), akvedukai, fontanai, bažnyčių, rūmų, istorinių pastatų, paminklų ir Romos forumo griuvėsiai, ir Katakombos. Roma 3 labiausiai lankomų miesto ES, po Londono ir Paryžiaus, ir gauna vidutiniškai 7-10 milijonai turistų per metus, kurie kartais vaikinai šventas metų. Koliziejus (4 milijonai turistų) ir Vatikano muziejai (4, 2 mln. Turistų) 39 ir 37-oji (atitinkamai) labiausiai lankomų vietų pasaulyje, atsižvelgiant į neseniai atliktą tyrimą. 2005 m. miestas užregistravo pasaulio lankytojai 19, 5 mln iki 22, 1% nuo 2001. taip pat 2006 m. Roma buvo aplankė 6, 03 milijonai užsienio turistų, pasiekė 8 vietą reitinge pasaulio 150 labiausiai lankomų miestų. Miestas taip pat buvo nominuotas 2007-ųjų metų ketvirtąjį labiausiai pageidautina miestą aplankyti pasaulyje pagal gyvenimo būdo žurnalas Travel + Leisure, po Florencija, Buenos Airėse, Bankoke.
Cultura Romos kultūra - tai meno, aukštos kultūros, kalbos, religijos, politikos, virtuvė, architektūros ir mados Roma, Italija. Roma buvo tariamai įkurta 753 m. pr ir eversince buvo Romos imperijoje krikščionybę, Romos Katalikų Bažnyčios ir Italijos Respublikos sėdynės namų, vienas iš pagrindinių centrų sostinėje. Dėl savo istorinės ir socialinę svarbą, Roma yra dažnai vadinamas Caput Mundi, ar "pasaulio sostine".
Maistu ir gėrimais Romos virtuve tikrai sudėtingas ar ekstravagantiškas, bet paprastai siekiant gero, grynas ingredientų ir paprastų tradicinių regioninių receptus. Romėnai, kaip grupė, yra vis dar labai ryšį su žemės ir daugelis vis dar turi savo smulkių ūkių netoliese esančiame kaime, todėl jie gali būti Gana reiklių, kai ji ateina į šviežumo ir kokybės, kurie yra patiekiami patiekalai. Romos pats yra regiono sostinė, ir "specialybių spektrą nuo valstiečių kilmės - remiantis pagrindinių sudėtinių dalių, pavyzdžiui, žirneliai, Žarnokai, sūdytos menkės, kasa ir makaronų - gėrybių, pavyzdžiui, Abbacchio (ėriena su žolės ir ančiuviai). Vietinių gyventojų maistas yra geras, o dauguma kitų rūšių pramogų, todėl tai gali būti ilga. Maistas paprastai sudaro starteris (antipasto "), kurie paprastai šalti užkandžiai, dažnai iš savitarnos bufetas. Kitas ateina il primo (pirmoji žinoma), kuris yra beveik visada dubenėlį sriubos ar makaronai. Il Secondo (antras) paprastai yra mėsos ar žuvies patiekalų (contorni), ir dažnai lydi. Saldumynai yra vadinamas dolci ir linkę būti ledų, vaisių arba ZUPPA anglų kalba, kuri yra tarsi smulkmena tipo. Labiausiai žinomų vynų iš aplinkinių sričių, Castelli Romani, dažnai vadinamas Frascati iš pagrindinių gamybos.
Lankytini objektai Roma yra užimtas miestas su didžiule paminklų, bažnyčių, aikščių, kad yra toks garsus, kad tai neįmanoma padaryti trumpą sąrašą skaičius būtinai turi pamatyti šį miestą orientyrai. Visada bus kažkas likusius kitą kartą, kuris yra, kodėl dauguma žmonių nuolat grįžta į Amžinąjį miestą. Net jei matote Koliziejus, Spanish Steps ir garsaus Fontana di Trevi, kai kito apsilankymo, jums rasti daug naujų sričių, atrasti. Kai jis ateina į bažnyčias, yra vienas turi pamatyti Tačiau Šventojo Petro bazilikoje, kuri yra didžiausia pasaulyje bažnyčia ir galutinis katalikybės simbolis. Lygiai taip pat svarbu Lankytinos vietos Romoje parkai ir sodai, kurie ne tik išskirtinį sodininkystėje ir funkcija gražus skulptūrų ir fontanų, tačiau taip pat yra tiesiog puiki vieta būti perkrautas ir užimtas kapitalo pertraukos.
Viešbučiai BEST Roma Hotel "yra įsikūręs Romos centre, tarp Koliziejus ir katedrų San Giovanni Laterano ir Santa Maria Maggiore, nedideliu atstumu nuo Romos forumas, Fontana di Trevi ir apsvaiginimo Piazza di Spagna. Baigė 2008 m. rugsėjo mėn, tai naujas viešbutis Romoje puikiai dera elegancija, komfortas, kokybė ir stilius - visų vienu spustelėjimu! Galite Vaizdo ieškoti ir mėgautis interaktyvios Virtualus turas per kambariuose ir patalpose Best Roma Hotel įvertinti juos iš namų. Hotel Best ROMA yra puiki vieta apsistoti Romoje, nes jos draugiška atmosfera, savo patalpose, elegancija, jauki terasa ir vidinis kiemas. Mūsų darbuotojai suteiks Jums nepriekaištingą paslaugų, ir bus labai laimingi galėdami patenkinti visus Jūsų pageidavimus. Visiškai restauruotas ir dėmesį į mažiausios detalės HOTEL BEST ROMA siūlo savo svečiams išskirtinį kambariai su visais mod cons: oro kondicionierius, šildymas, palydovinė LCD TV, DVD skaitytuvas (paprašius), mini baras, saugiai nešiojamojo kompiuterio, parą, elektroniniai raktai, Wi-Fi "ryšys, telefonas išorės skambučius, en-suite marmuro vonios kambarys.
Prekių Roma yra puiki vieta apsipirkti, dizaineris realizavimo ir universalinės parduotuvės visame mieste. Cosmpolitan ir klesti sostinės daugiau nei 2000 metų, Roma teikia įvairių etninių grupių derinį, kuris yra tiek patraukli ir sprogstamųjų! Roma yra įvairų masyvas apsipirkimo galimybes šiose penkiose srityse yra labiausiai žinomų prekybos srityse Romoje.
Kaina Romos nekilnojamojo sandėris yra viešojo transporto. Vienu bilietu, kuris trunka 75 minučių ir leidžia neribotą naudojimąsi tramvajai ir autobusai (bet tik viena metro kelionė) kainuoja tik euro. Kitas daug abbonamento; šį leidimą, kuris leidžia per mėnesį neribotą kelionės romėnų tramvajai, autobusai ir metro, kainuoja tik € 30 per mėnesį. Tiek vienu bilietu ir abbonamento padengti jums keliauti visus Ostia ir paplūdimio. Ar valgote restorane ar pirkti bakalėja, ir virkite namuose, pragyvenimo išlaidos išaugo Romoje. Nors tai buvo, o dabar, vietiniai dar smarting nuo kainų kilimo, kad atėjo su lirų į eurus perskaičiavimo. Šiuo metu galite tikėtis išleisti € 10 - € 16 dėl valgio picerija, priklausomai nuo to kiek jūs valgote. Trattoria valgio bus nustatyti jums atgal apie € 15 - € 25 galva. Romos bakalėja, kaina vis dar yra pigiau nei, tarkime, Paryžiuje, bet ne taip pigiai, kaip jis naudojamas. Kaip bendra taisyklė, toliau gausite nuo turistinių vietovių, pigiau (ir geriau!) Maisto bus.

Roma, Italija

Trečiadienis 30, Lapkritis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Roma

Roma – Italijos sostinė (nuo 1870 m.), esanti šalies centrinėje dalyje prie Tibro upės. Administracinis ir politinis centras (prezidento, ministerijų būstinės), Lacijo regiono sostinė ir pagrindinis miestas. Didelis turizmo centras, turintis daugybę antikinių ir viduramžių paminklų (I amžiaus Koliziejus, rūmai, akvedukai, fontanai ir kiti statiniai), turtingus muziejus. Svarbus automobilių, elektrotechnikos, lengvosios pramonės centras, didelis oro (Fiumicino-Leonardo da Vinci oro uostas), geležinkelio ir automobilių transporto mazgas. Mieste veikia metropolitenas. Pačiame mieste yra Vatikano valstybė – popiežiaus rezidencija. Romos centras nuo Antikos laikų išsidėstęs ant septynių kalvų, todėl Roma dažnai vadinama „miestu ant septynių kalvų“.

Roma vadinama amžinuoju miestu. Per Italijos viduryje esančią Lacijo sritį teka legendomis apipintas Tibras. Šios upės krantuose prieš pustrečio tūkstančio metų buvo įkurtas vienas seniausių pasaulio miestų, dabartinė Italijos sostinė Roma. Tai nepaprastas miestas – muziejus. Didžiausią įspūdį kelia senovės Romos laikų statiniai: Koliziejus, Panteonas, Forumas, katakombos ir kt. Unikalus šis miestas dar ir tuo, kad jame yra mažytė popiežiaus valstybė – Vatikanas. Roma yra trečias labiausiai turistų lankomas miestas Europos Sąjungoje ir aštuntas pagal šį rodiklį pasaulyje (2007 m.).. Daugelis miesto objektų, tokių kaip Vatikano muziejai, Koliziejus ir kt., patenka tarp 50-ies pasaulio labiausiai lankomų turistinių objektų.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki: