Airija

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Airija  
Šalies informacija šalies kodas: IE
kontinentas: Europa
sostinė: Dublinas
kalbos: Anglų, Airių

ES narystė:
NATO narystė: ne

GSM: 900/1800/3G
GPS: 53 00 N, 8 00 W
elektra: 230V/50Hz

piniginis vienetas:
Europos Sąjungos euras: EUR
1EUR = 1.2656 USD


telefono kodas: +353-1

Kelionės patarimų ir įspėjimų Airija
Klimatas Airijos klimatas gali būti apibendrinti kaip švelnus, drėgnas ir kintančio su gausių kritulių ir temperatūros šuoliai trūksta. Jis yra apibrėžiamas kaip jūrinis klimatas yra vidutinis, arba CFB Köppen klimato klasifikacijos sistema, klasifikavimo ji dalijasi su daugeliu šiaurės vakarų Europoje. Šalies gauna paprastai šiltomis vasaromis bei švelniomis žiemomis ir yra gerokai šilčiau nei kitų sričių savo platumos. Tai dėl to, ji yra Atlanto vandenyne ir, kaip rezultatas yra šildomi Golfo srovė visus metus. Susitiko Éireann "yra Airijos Respublikoje, meteorologinių paslaugų ir meteorologijos tarnyba, kad Šiaurės Airijoje.
Maistu ir gėrimais Kai manote, kad Airijos maisto, negali gauti už legendinio bulvių badas, prieš pradėdami dreifuojančius į nuobodulį. Jei kitų dalykų ateina į galvą, ji gali būti žuvų ir skiedrų ir nuolatine Guinness pinta. Bet net jei nėra rimtų smaguris, jums bus malonu žinoti, kad Airijos maisto nuėjo ilgą kelią nuo bulvių badas dienas, ir šių dienų Airijos virtuvė neturi būti oksimoronas. Maistas Airijoje ateina dvi bendras formas - tradicinės ir modernios. Tradicinės airių maisto yra tai, ką mes dažniausiai galvoti, ir tai, kas jums gali rasti barą meniu ir paprasčiau restoranų. Šiek tiek apsirengęs versijos paprastų patiekalų (su kartu didesnes kainas) yra taip pat lengvai rasti turistų
Prekių Jūs iš tikrųjų galite parduotuvė, kol lašas Airijoje - kaimo meno ir amatų centrų bus suvilioti jums praleisti šiek tiek pinigų, todėl kai kurie iš didžiausių ir moderniausių prekybos centrų Europoje! Sužinokite, kur apsipirkti, ką žiūrėti ir kaip rasti sandorį. Tai būtų tipiškas suvenyrai ar naujausius Europos madas.
Išlaidas Kai kalbama, gyvenantys Airijos Respublikoje išlaidas ji manimi labai sąžiningas, kad pasakyti, kad yra "geras naujienas ir yra" blogas naujienas - kas daugiau, pragyvenimo kaina taip pat priklauso, kur jūs gyvenate su UBS neseniai Reitingas Dublinas 8. brangiausias miestas pasaulyje, kurioje gyvena, o mažiau žinomų pakrantės kaimų, gali būti viena pigiausių vietų gyventi Europoje.
Traditons Airija yra šalis, visiškai nuostabios kultūros ir paveldo. Ši sala šalies šiaurės Atlanto žinomas dėl jo laisvą atkakli ir draugiški vietiniai gyventojai, gražūs žalios peizažai ir jos meno ir muzikos. Airijos istorija tęsiasi tūkstančius metų, tačiau daugelis didžiųjų Airijos praeities tradicijos yra šiandien. 2 Vienas iš pirmųjų tradicijas Airijos pasakojimo meną. Prieš tūkstančius metų, Airijos pasakotojų pasakojo daug pasakų herojai, laumės, ir dievams. Iš tiesų, seniausia Europoje epinės poemos Airijos istorija. Apie 400 AD, kai raštu buvo įvesta į Airiją, daug istorijų buvo registruojami ir buvo sukurta naujų. 3 Kai kurie Airijos muzikantų muzikos šias istorijas. Airijos muzikos tradicija datuojamas kiek tų pradžioje pasakotojų. Airijos muzikos padėjo formuoti daug Vakarų muzikos, kaip ji egzistuoja ir šiandien. Tradicinė airių muzika paprastai funkcijos ir aiškus dainavimą per optimistiška ir linksmas muzika. Airijos muzikantai atlieka styginių instrumentų, iš kurių daugelis galima rasti šiandien bluegrass ir country muziką grojančių kolektyvų.

Dublinas, Airija

Penktadienis 29, Gali

Straipsnis iš Vikipedijos apie Airija

Aĩrija – valstybė, užimanti apie penkis šeštadalius Airijos salos, esančios į vakarus nuo Europos žemyninės dalies. Likusią salos dalį užima Šiaurės Airija (priklausanti Jungtinei Karalystei).

Seniausieji Airijos gyventojai keltai savo šalį vadino Éire – „Vakarų kraštu“. Iš čia kilęs ir lotyniškas jo pavadinimas Hibernia. Kaimynai anglosaksai šalies gyventojus vadino airiais, o šalį – Ireland. Šiuo vardu ji bene dažniausiai pasaulyje vadinama.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki: