Dublinas

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Nuotraukos Dublinas
 
 
 
 
 
Nuotraukos Dublinas ne "Panoramio"
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Komercines kategorijas Dublinas
Informacijos kategorijos
Kelionės patarimų ir įspėjimų Dublinas
Turizmas Dublinas yra tikra turistine destination. It yra lengvai prieinama oru ar jūra. Yra jūros uostus kaip Dublino uosto ir Dun Laoghaire Harbour ir Dublino oro uosto, teikia patogumui, tiesioginės ir lengvą priėjimą įtaigus miesto. Tada viduje miesto ir apskrities, gali turėti patogią prieigą prie visų kultūrinių ir istorinių vietų vietinį transportą.
Cultura Dublinas yra tikra turistine destination. It yra lengvai prieinama oru ar jūra. Yra jūros uostus kaip Dublino uosto ir Dun Laoghaire Harbour ir Dublino oro uosto, teikia patogumui, tiesioginės ir lengvą priėjimą įtaigus miesto. Tada viduje miesto ir apskrities, gali turėti patogią prieigą prie visų kultūrinių ir istorinių vietų vietinį transportą.
Prekių Dublinas yra miestas, kuris turi kažką kiekvienam. Dublinas pagrįstai gali būti apibrėžiamas kaip jaudulys, gyvenimas, įdomus, viską sujungti į vieną paketą, kuris leis jums eiti laukinės, ką ji turi pasiūlyti pagrindinių. Pirkiniai Dubline yra gydyti visų turistų. Dubline bus įsitikinkite, kad perkate iki upuszczanego. Dubline buvo įvairių prekybos centrų, visi įrengti su visais prabangai, kad jūsų širdies lenkimo. Žinomų prekybos centrų ILAC centras, Jervis centras, Powerscourt centras ir Blanchardstown centro pavadinimas kelias.
Lankytini objektai Dublinas turi turtingą istoriją ir daug paminklų parodyti sau. 18 a. Britų imperijos klestėjimo vis dar galite matyti kai kurių dvarų pastatyti tos eros spindesys. Taip pat svarbus Airijos istorijos paminklas yra GPO (bendra pašte) O'Connell Street, kur Patrick Pearse, James Connolly ir Michael Collins pripažintas Airijos nepriklausomybę 1916 metais. Kai kurie iš geriausių Dublino bažnyčių yra Šv Patriko katedra (kurių garsiausių dekanas buvo rašytojas Jonathan Swift) ir Kristaus Bažnyčios katedra (iš pradžių pastatytas 1038, bet buvo daug kartų perstatyta
Maistu ir gėrimais Dublinas - Maistas ir gėrimai Valgykite Šiuolaikinės Airijos virtuvė viršų viešbučiai, pliurpti austrės su jūsų Gineso skrandyje barą ar šviežios žuvies šventė prie jūros. Veislė: Temple Bar & Trejybės geriausias pasirinkimas tarptautinės virtuvės patiekalų, pavyzdžiui, prancūzų sintezės ir Italijos, yra maždaug Temple Bar ir Trejybės. Nors garsus naktiniu gyvenimu vaidentis, taip pat lengva surasti jaukią kaimynystės užkandinių ir dizainerio Chic istorinių pastatų. Airijos Šiuolaikinio: St Stephen Green Pamirškite stereotipus Airijos maknoti. Bulvių sriuba yra pririšti su triufelių aliejaus aplink St Stephen Green, kai modernios patiekalai stilingas nustatymus ir pataisyta vyno barų gatvėse. Tikėtis daug austrių, parmezano drožlių ir padoraus vyno sąrašą. Fishy: Coast japonas apie DART pajūrio keptas keptuvėje su akmens druska ir paprikos šviežios menkės arba kalmarų filė. Aplink Howth, swanky Dalkey (pabandykite tepimas "U2" nariams) ir Blackrock pakrantė puikus vakaras su jūros oro, šukutės ir rūkyta lašiša.

Dublinas, Airija

Šeštadienis 23, Sausis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Dublinas

Dublinas – Airijos sostinė ir didžiausias miestas bei uostas, įsikūręs rytiniame Airijos salos krante, Dublino grafystėje. Su priemiesčiais − 1, 02 mln. gyventojų (2007). Yra tarptautinis Dublino oro uostas, keltais geras susisiekimas su Liverpuliu ir Holihedu. Išvystyta mašinų, metalo, maisto, tekstilės, siuvimo pramonė, laivų statyba, alaus pramonė (garsioji „Guiness“ aludarių kompanija).

Dublinas taip pat yra svarbus kultūros ir mokslo centras. Čia yra mokslų akademija, dailės akademija, Dublino universitetas (air. Ollscoil Átha Cliath, arba Trejybės kolegija – Coláiste na Tríonóide, įkurta 1592 m.), Dublino miesto universitetas (air. Ollscoil Chathair Bhaile Átha Cliath, įkurtas 1975 m. kaip Valstybinis aukštojo mokslo institutas), nacionalinės galerija ir biblioteka, mokslo ir meno muziejus. Daug teatrų (Abbey (Amharclann na Mainstreach), Gate, Peacock, Olympia ir kt.), Radijo ir televizijos simfoninis orkestras. Dubline išlikusi pilis (Caisleán Bhaile Átha Cliath, XIII a.), gotikinė Kristaus bažnyčia (Švenčiausiosios Trejybės katedra)(XI-XIII a.), Šv. Patriko katedra (air. Árd Eaglais Naomh Pádraig, XII-XIV a.).
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki: