Vengrija

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Vengrija  
Šalies informacija šalies kodas: HU
kontinentas: Europa
sostinė: Budapeštas
kalbos: Vengrų

ES narystė:
NATO narystė:

GSM: 850/1900
GPS: 47 00 N, 20 00 E
elektra: 230V/50Hz

piniginis vienetas:
Vengrijos forintas: HUF
1HUF = 0.005 USD
1HUF = 0.004 EUR

telefono kodas: +36-1

Kelionės patarimų ir įspėjimų Vengrija
Turizmas Yra ilga istorija turizmui Vengrijoje ir Vengrija buvo tryliktą pasaulyje labiausiai lankomų turistų šalis 2002. Tourism išaugo beveik 7 proc tarp 2004 ir 2005 metais. Europos lankytojams sudaro daugiau nei 98 proc. Vengrijos "turistų. Austrija, Vokietija ir Slovakija tiekimo didžiausias sumas lankytojų į šalį. Dauguma turistų atvyksta automobiliu ir apsigyventi trumpą laiką. Vengrijos turizmo sezonas yra nuo balandžio iki spalio. Liepą ir rugpjūtį yra piko turizmo months. Budapest yra labiausiai turistų lankomas šalies.
Kultūra Vengrijos kultūra turi savo savitą stilių, Vengrija, įvairi ir įvairi, nuo sostinės Budapešto, Dunojaus, Great Plain ribojasi su Ukraina. Vengrija buvo anksčiau (iki 1918), pusę Austrija-Vengrija. Vengrija turtingas liaudies tradicijas, pavyzdžiui: siuvinėti, papuoštas potterys, pastatų ir raižinių. Vengrijos muzika svyruoja nuo Franzo Liszto Rhapsodies liaudies muzikos ir sudaro liaudies muzikos įtakos dainas ir romų muzikos. Vengrija, turtinga ir spalvinga, daug poetų ir rašytojų, literatūros, nors ir ne daug, yra gerai žinoma užsienyje, dėl riboto paplitimo vengrų kalbos, Uralo kalbos. Kai kurie pažymėti autoriai Sándor Mārai ir Imre Kertész, kurie buvo įgyti pripažinimą per pastaruosius dešimtmečius. János Kodolányi buvo labiau žinomas XX a. Italijoje ir Suomijoje vidurį. Imre Kertész laimėjo Nobelio literatūros premiją 2002 metais. Peter Esterhazy yra žinomas ir populiarus Austrijoje ir Vokietijoje, ir Magda Szabo tapo gerai žinoma Europoje, neseniai taip pat.
Virtuvės Vengrų ar Magyar virtuvė Vengrijos ir jo pirminė etninė grupė, Magyars tautos virtuvės bruožas. Tradiciniai Vengrijos patiekalai yra visų pirma grindžiamas mėsos, sezoninių daržovių, vaisių, šviežios duonos, sūrio ir medaus. Receptai yra pagrįstos šimtmečių senumo tradicijas Przyprawianie šaknis ir parengimo metodai.
Klimatas Geriausias laikas keliauti į Vengriją vasaros pabaigoje, kai oras yra šiltas ir Gana sausas. Vengrija žemyninis klimatas su sezonus, ir žiemos ir vasaros sąlygų labai skiriasi. Žiemą oras yra karčiai šaltas sniegas antklodėms savaites ir galingas Dunojaus upės užšąla žemės. Pavasarį ir vasaros pradžioje yra sunkiųjų lietaus. Vasarą temperatūra gali pasiekti 82 ° F (28 ° C) ar didesnė.
Kalba Vengrų Uralo kalbos apie 15 mln. Garsiakalbiai Vengrija, Rumunija, Serbija, Ukraina ir Slovakija. Yra taip pat daug žmonių, vengrų kilmės Jungtinės Karalystės ir kitų Europos šalių, JAV, Kanadoje ir Australijoje
Prekių Vengrija pirkinių yra įdomus ir įspūdžių. Yra daug prekybos centrų, centrai ir turgūs, kad yra įvairių Vengrijos miestuose. Šios prekybos kompleksų - tai geriausia vieta pirkti drabužius, batus, maisto, vyno, knygų, baldų, muzikos CD, knygų ir daug daugiau elementų. Vengrija yra Gana žinomas už savo vietinio vyno. Didžiulis vyno kolekcija Vengrijos rinkose, parduotuvių ir parduotuvių. Rissling, Bikavér ouff, Tokaj ir Zweiguelt keletą pavadinimą. Vengrija yra žinomas dėl savo saldainių dantų. Yra daug įvairių pyragas ir konditerijos parduotuvėse, Vengrijoje, kur skanius saldainius, šokolado ir pyragaičių rinkinys. Prekių parduotuvių, įsikūrusių tarptautinių traukinių stoties, yra labai garsėja savo saldainius. Budapešte yra keletas didžiausių prekybos centrų, pavyzdžiui, MOM Park, Europark, West End miesto centras, Mammut ir Ašigalis centras. Yra 70 prekybos centrai, kino salės ir populiarus Mama Park restoranas.
Išlaidas Vengrija laikoma ne per brangu, tačiau nuo 1989 m. kainomis perėjimą pasikeitė daug užsienio keliautojams. Šiuo metu galite įsigyti viską, prie kurių esate pripratęs namuose, ar reikia. Vengrijoje visos tarptautinės kredito kortelės yra priimamos. Paprastai yra vieta, jei jie priimti durys ženklas. Pinigų keitimo gali būti padaryta bankams, kelionių agentūroms, ar biržų pagrindinių prekybos srityse. Suvertimą yra nuolatinė Vengrijoje. Patarimas paslaugų išlaidos turėtų būti 10%, tačiau tik tuo atveju, jei esate patenkinti.
Valiuta Pirmiausia, Vengrija yra Europos Sąjungos narė, tačiau jie nepradėjo euras dar. Daugelyje vietų vis dar galite atsiskaityti eurais, tačiau tikisi gauti forintų atgal. Jei jūs atsiskaityti eurais parduotuvėse paprastai suteikia jums mažai savo euro, kad galėtumėte padaryti geriau eiti pakeisti jūsų eurų, ir tada grįžti į parduotuvę ir mokėti su forintų (pavyzdžiui, McDonalds). Forintas yra oficiali valiuta Vengrijoje. , Jei norite suprasti, kiek maždaug pinigų jūs naudojate, paprastai galima apskaičiuoti šiuo būdu: 1 JAV doleris = 210 forintas 1 euras = 275 forintas

Budapeštas, Vengrija

Šeštadienis 23, Sausis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Vengrija

Vengrijos respublika – valstybė vidurio Europoje, besiribojanti su Austrija, Slovakija, Ukraina, Rumunija, Serbija, Kroatija ir Slovėnija.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Vengrija, Budapeštas