Honkongas

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Honkongas  
Šalies informacija šalies kodas: HK
kontinentas: Azija
sostinė: Honkongas
kalbos: Kinų, Anglų

ES narystė: ne
NATO narystė: ne

GSM: 900/1800/3G
GPS: 22 15 N, 114 10 E
elektra: 220V/50Hz

piniginis vienetas:
Honkongo doleris: HKD
1HKD = 0.129 USD
1HKD = 0.102 EUR

telefono kodas: +852

Kelionės patarimų ir įspėjimų Honkongas
Turizmas Turizmo pramonė buvo svarbi Honkongo ekonomikai, nes ji perėjo prie paslaugų sektoriaus modelis, 1980-ųjų pabaigoje ir 90-ųjų pradžioje. Ten buvo staigiai padidinti turistų iš kontinentinės Kinijos dėl 2003 m. Individualios Apsilankyti sistema (IVS).
Kultūra Honkongo kultūra gali būti geriausiai aprašyta kaip pamato, kad prasidėjo su Kinija, ir tapo daugiau įtakos britų kolonializmo. Nepaisant 1997 m. suvereniteto perdavimo Kinijos Liaudies Respublikos, Honkongo ir toliau eiti savo tapatybę.
Klimatas Honkongas klimato musonas įtakos drėgnas subtropinio klimato (Köppen klimato klasifikacija CWA), šiek tiek atogrąžų drėgnas ir sausas klimatas.
Virtuvės Hong Kong virtuvė yra įtakos Kantono virtuvės ir dalis ne-Kantonietiškai-kalbančių Kinijos (ypač Chaozhou, Dongjiang, Fujian ir Jangdzė deltoje), Vakarų pasaulio, Japonija, ir Pietryčių Azijoje, dėl Honkongo praeityje britų kolonija ir seniai yra tarptautinis miestas komercijos. Iš pakelės kioskų labiausiai upscale restoranai, Honkongas suteikia neribotą įvairių maisto kiekvienoje klasėje. Sudėtingas kombinacijas ir tarptautinių Gurmanams patirtį Honkongas gerbiamų etiketes "rojus" gurmanas "ir" Pasaulio maisto mugė ".
Kalba Honkonge, anglų ir kinų oficialių kalbų, kaip apibrėžta Honkongo Pagrindinio įstatymo. Nuo Britų atvykimo 1842 m. , anglų kalba iki 1974 m. Honkongas tapo vienintele oficialia kalba. Dauguma Honkongo gyventojų yra iš kontinentinės Kinijos migrantų palikuonys. Mažesnės mažumų grupių, emigrantų, imigrantų iš Vakarų ir Azijos šalyse, pavyzdžiui, Indijos subkontinento, Jungtinė Karalystė ir Filipinai, ir jų palikuonių. Įvairių gyventojų tiesiogiai sukelia daug girdėję kalbų įvairovę.

Honkongas, Honkongas

Trečiadienis 28, Spalis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Honkongas

Honkongo specialusis administracinis regionas, Siangangas ( 'Kvapnusis uostas') – viena iš dviejų Kinijos Liaudies Respublikos specialiųjų administracinių teritorijų. 1842-1997 m. buvo Jungtinės Karalystės kolonija. Pagal 1984 m. Jungtinės Karalystės ir KLR susitarimą, Honkongas išlaikys aukšto laipsnio autonomiją 50 metų nuo kolonijos perleidimo KLR (t. y. iki 2047 m.), kuomet teritorija galės būti visiškai integruota į KLR. Čia savo būstines ir atstovybes turi daugelis stambių tarptautinių kompanijų ir bankų dėl ypač žemo korupcijos lygio ir palankios mokesčių sistemos, kas sukuria palankias sąlygas privačiam verslui.

Honkongas yra vienas svarbiausių pasaulio civilinės aviacijos centrų ir dažnai naudojamas keliautojų kaip persėdimo taškas į kitus Azijos kraštus skrydžiams iš Europos bei JAV miestų. Teritorija turi puikiai išvystytą bei efektyvią kelių ir viešojo transporto sistemą, bei vieną šiuolaikiškiausių pasaulio oro uostų.

Honkongo ekonomikos pagrindą sudaro paslaugų sfera, o gamyba ir žemės ūkis praktiškai nebeturi reikšmės ir tesudaro vos kelis procentus BVP.

Honkongas (Siangangas) susideda iš trijų dalių: Honkongo salos (miestas Siangangdao arba Viktorija), Kauluno, Naujųjų teritorijų (įskaitant 235 aplinkui esančias saleles).
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Honkongas, Honkongas