Hondūras

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Hondūras  
Šalies informacija šalies kodas: HN
kontinentas: Šiaurės Amerika
sostinė: Tegusigalpa
kalbos: Ispanų

ES narystė: ne
NATO narystė: ne

GSM: 1800
GPS: 15 00 N, 86 30 W
elektra: 110V/60Hz

piniginis vienetas:
Hondūro lempira: HNL
1HNL = 0.053 USD
1HNL = 0.042 EUR

telefono kodas: +504

Kelionės patarimų ir įspėjimų Hondūras
Turizmas Kai pagal Ispanijos kontrolės, Hondūro buvo paskelbta 1821 m. nepriklausoma valstybė. Dauguma vietinių gyventojų Hondūras priklauso Garifuna visuomenės, taip pat vadinamas "Juodoji Caribs". Visuomenėje atsirado XVII a. San Vicente, beveik šimtmečio po Užkariaujama Centrinėje Amerikoje, Pietų Amerikoje, ir mažesnis Antilai metu.
Kalba Ispanijos yra nacionalinių ir oficialios kalbos Hondūro. Ispanijos Romantika kalba ir gimtoji, skaičius (340 milijonų) 2 reitingą.
Klimatas Geriausias laikas aplankyti: klimatas yra atogrąžų aušintuvas, kontrastingi orai kalnuose. Šiaurinėje pakrantėje yra labai karšta ištisus metus su lietaus, ir, nors jūros brizas nuotaika klimatas, saulė yra labai stiprus. Sausas sezonas - nuo lapkričio iki balandžio ir drėgnas sezonas trunka nuo gegužės iki spalio.
Virtuvės Hondūro virtuvė yra vieni iš geriausių Centrinėje Amerikoje. Čia jūs rasite Hondūras receptai, nuomones, restoranų ir apibrėžimai - viską, ką norite sužinoti apie Hondūras maisto ir gėrimų.
Valiuta Lempiras (/ / lɛmpɪrə, dainuoti: L, ISO 4217 kodas: HNL) yra Hondūro valiuta. Ji padalinta į 100 centavos. Lempira buvo pavadintas po 16-ojo amžiaus Kacyk lempira, vietos Lenca žmonių valdovas, kuris garsėja Hondūro folkloro (galiausiai nesėkmingo) vietos gimtoji atsparumas nuo pirmaujančių ispanų Conquistador pajėgų. Pilietis jis yra didvyris, ir yra nusipelnęs 1 lempira pastabą ir 20 ir 50 centavos monetų.
Kaina Gyvenamoji Hondūras iš tikrųjų yra palaima. Su tokių puiki vieta ir puikus gamtovaizdis, tai kaip jūs gyvena rojuje. Puikus dalykas yra, kad jūs neturite išleisti tiek daug, kai jūs gyvenate čia. Būsto kainos čia yra maždaug $ 30, 000 (750, 000 HNL) $ 200, 000 (4. 5m HNL) vidutinis namų. Jei norite, galite visada patikrinkite, butų nuoma. Nuoma Hondūras kainuoja apie $ 300 (7500 HNL) $ 400 (10, 000 HNL) per mėnesį, priklausomai nuo to, kur jūs gyvenate. Nors skirtumas yra minimalus, vis tiek galite pasirinkti jei norite pasirinkti vietą, kuri yra pigūs.

Tegusigalpa, Hondūras

Sekmadienis 9, Rugpjūtis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Hondūras

Hondūro Respublika (La Republica de Honduras) – valstybė Centrinėje Amerikos dalyje. Ribojasi su Gvatemala ir Salvadoru vakaruose, Nikaragva – pietuose. Su Belizu per Hondūro įlanką eina 75 km jūros siena.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Hondūras, Tegusigalpa