Gernsis

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Gernsis  
Šalies informacija šalies kodas: GG
kontinentas: Europa
sostinė: Sent Peter Portas
kalbos: Anglų, prancūzų

ES narystė: ne
NATO narystė: ne

GSM: 900/1800/3G
GPS: 49 28 N, 2 35 W
elektra: 230V/50Hz

piniginis vienetas:
Gernsio svaras: GGP
1GGP = 1.913 USD
1GGP = 1.470 EUR

telefono kodas: +441481

Kelionės patarimų ir įspėjimų Gernsis
Turizmas Vienas garsus Lamanšo sąsiaurio saloms ir nusileidžia tik dydžiu Džersio, Guernsey yra puikus Island Resort, su įspūdingų paplūdimiai ir neabejotinas subtropikų jaustis. Švelniomis žiemomis ir begalinis vasaros saulės spindulių srautą turistų atvyksta mėgautis taikos ir ramybės, siūloma Guernsey, kartu su daug vaizdingos uolos viršuje pasivaikščiojimai, priešistorinių išlieka, miškingų slėnių, nuošalesnėse zatoczki ir puikus smėlio paplūdimiai, su įdomiais roko baseinai tiesiog laukia, kol bus ištirta paplūdimiai, tokių kaip "L'Eree ir šventųjų įlankos.
Klimatas Geriausias laikas aplankyti: populiariausių atostogų sezoną nuo Velykų iki spalio, temperatūra vidutiniškai 20-21 ° C (68-70 ° F). Šių mėnesių duoda vidutiniškai 200 ir 260 saulėtų valandų. Krituliai yra daugiausia šaltomis mėnesiais. Jūra yra 17 ° C (63 ° F) vidutiniškai per vasarą.
Kalba Bailiwick of kalbinę situaciją, yra Gana panašus į Džersis, kitų Normandijos salos Bailiwick. Anglų kalba yra oficiali kalba, prancūzų kalba yra naudojama administravimui, yra keletas jų atmainų, normanų kalba gyventojų mažumos ir portugalų kalba imigrantų darbo jėgos.
Virtuvės Sveiki atvykę Guernsey, kur salos gyventojai turi išliekamąją aistra maisto. Normanas šaknys ir kosmopolitiška jūreivystės paveldu, kartu su puikus sodo klimatas, gausus jūros ir neabejotinai geriausia pasaulyje pieno, daro tai valgyti ir gerti rojus. Geras Maisto Guernsey svetainė internete šventė salos energingas maisto kultūrą. Su nuo žemės, jūrų, žemės ūkio ir rūsyje, taip pat receptai, vietinių ingredientų, įskaitant tradicinių Guernsey pasirinkimą ir renginių. Tai kad geriausia vietinės virtuvės nagų laistymo meniu

Sent Peter Portas, Gernsis

Ketvirtadienis 23, Sausis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Gernsis

Gernsis – salų grupė Lamanšo sąsiauryje prie Prancūzijos krantų.
Gernsis yra Britanijos karūnos priklausinys, bet neįeina nei į Jungtinės Karalystės, nei į Europos Sąjungos sudėtį, panašiai kaip Meno sala ir Džersis.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Gernsis, Sent Peter Portas