Orai m. gruodžio, Neuss

Vidutinė temperatūra per mėnesį:+6.2o
Minimali temperatūra:-4o
Maksimali temperatūra:+15o

2018 metų Gruodis

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienį
      1
Cloudy+6o
2
Potential disruption due to snow and ice until Tue Dec 02 2014 01:00 PM+6.6o
3
Potential disruption due to fog until Wed Dec 03 2014 07:00 PM+5o
4
Potential disruption due to snow and ice until Thu Dec 04 2014 02:00 PM+5.2o
5
Potential disruption due to snow and ice until Fri Dec 05 2014 12:30 PM+5.2o
6
Potential disruption due to fog until Sat Dec 06 2014 06:00 PM+7.4o
7
Mostly Cloudy+7o
8
Sunny+6.8o
9
Cloudy+6o
10
Potential disruption due to snow and ice until Wed Dec 10 2014 01:00 PM+5.6o
11
Potential disruption due to thunderstorms until Thu Dec 11 2014 01:30 PM+6o
12
Potential disruption due to wind until Fri Dec 12 2014 09:00 PM+6o
13
Potential disruption due to snow and ice until Sat Dec 13 2014 08:00 PM+5.2o
14
Partly Cloudy+5o
15
Potential disruption due to snow and ice until Mon Dec 15 2014 12:00 PM+5.6o
16
Potential disruption due to fog until Tue Dec 16 2014 01:00 PM+5o
17
Potential disruption due to snow and ice until Wed Dec 17 2014 02:00 PM+6.4o
18
Mostly Cloudy+7.6o
19
Potential disruption due to wind until Fri Dec 19 2014 06:00 PM+8.6o
20
Potential disruption due to wind until Sat Dec 20 2014 08:00 PM+6o
21
Mostly Cloudy+7.6o
22
Potential disruption due to wind until Tue Dec 23 2014 06:00 PM+8.8o
23
Potential disruption due to wind until Tue Dec 23 2014 08:00 PM+8.8o
24
Potential disruption due to wind until Wed Dec 24 2014 08:00 PM+8.6o
25
Potential disruption due to wind until Thu Dec 25 2014 06:00 PM+7o
26
Potential disruption due to snow and ice until Fri Dec 26 2014 12:00 PM+6.5o
27
Disruption due to snow and ice until Sat Dec 27 2014 09:00 PM+5.2o
28
Sunny+3.2o
29
Potential disruption due to snow and ice until Mon Dec 29 2014 12:00 PM+2.4o
30
Potential disruption due to snow and ice until Tue Dec 30 2014 12:00 PM+4.6o
31
Potential disruption due to snow and ice until Wed Dec 31 2014 02:00 PM+6.4o
     


Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Vokietija, Neuss