Orai rugpjūčio mėnesį, Neuss

Vidutinė temperatūra per mėnesį:+20.3o
Minimali temperatūra:+14o
Maksimali temperatūra:+31o

2019 metų Rugpjūtis

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienį
    1
Sunny+22o
2
Disruption due to thunderstorms until Sun Aug 03 2014 06:00 AM+22.8o
3
Potential disruption due to thunderstorms until Sun Aug 03 2014 12:30 PM+24.4o
4
Disruption due to thunderstorms until Mon Aug 04 2014 10:00 PM+21.4o
5
Fair+19.8o
6
Sunny+23.4o
7
Partly Cloudy+23.8o
8
Sunny+21.4o
9
Potential disruption due to wind until Sat Aug 09 2014 12:00 PM+20.2o
10
Disruption due to thunderstorms until Sun Aug 10 2014 11:59 PM+18.8o
11
Fair+18.8o
12
Potential disruption due to wind until Tue Aug 12 2014 05:00 PM+19.2o
13
Potential disruption due to rain until Wed Aug 13 2014 05:00 PM+20.6o
14
Cloudy+20.4o
15
Mostly Cloudy+19.8o
16
Partly Cloudy+19o
17
Potential disruption due to wind until Sun Aug 17 2014 07:00 PM+17.8o
18
Potential disruption due to wind until Mon Aug 18 2014 09:00 PM+18.8o
19
Mostly Cloudy+18.4o
20
Partly Cloudy+18.2o
21
Partly Cloudy+18.8o
22
Mostly Cloudy+19.8o
23
Potential disruption due to thunderstorms until Sat Aug 23 2014 12:00 PM+21.4o
24
Fair+18.8o
25
Potential disruption due to rain until Mon Aug 25 2014 11:59 PM+19o
26
Mostly Cloudy+20.3o
27
Sunny+20o
28
Cloudy+22o
29
Cloudy+20.6o
30
Mostly Cloudy+19.3o
31
Rain Shower+18.8o


Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Vokietija, Neuss