Miunsteras

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Nuotraukos Miunsteras
 
 
 
 
 
 
 
 
Nuotraukos Miunsteras ne "Panoramio"
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Komercines kategorijas Miunsteras
Informacijos kategorijos
Kelionės patarimų ir įspėjimų Miunsteras
Lankytini objektai Į viršų paminklų Miunsterio? Gamta yra pagrindinis akcentas Gana saulėta ir šilta pietvakarių Airijos, Vakarų Cork ir Kerry yra ypač aukštos laikoma grožio dėmės. Pažymėtos diskai palei pakrantę bus jums labiausiai žinomų sričių. Miunsteris yra taip pat labai daug orientuoti į turizmą. Reiškia, kad jūs tikrai ne vien didžiąją laiko dalį.
Cultura Muziejai meno, mokslo eksponatų, istorinių eksponatų - Miunsteryje yra įvairių muziejų ir kai kurie iš jų turi pirmos klasės reputaciją toli už miesto ribose. Kaip antai pati muzika muzikos muzikos pasiūlyti Miunsteryje asortimentą. Čia yra svarbiausių muzikos vietose apžvalga - ir tai visada verta pažvelgti į dabartinį sąrašą, kas. Teatrai ir kino teatrai Miunsteryje yra daug teatrų, tiek didelėms ir mažoms, kurie reguliariai naujas programas. Šiuo studentų miestas yra atskira kino kultūrą. Miunsterio universiteto studentai turi galimybę įgyti praktinių veikiantis patirtis.
Prekių Mahon Point prekybos centras teikia vienas iš geriausių prekybos ir laisvalaikio patirtimi Airijoje. Su viršų prekinių ženklų, įskaitant "Debenhams, Tesco", "Zara", Monsoon, Kitas, batai, "Tommy Hilfiger ir daug daugiau, taip pat 13 ekrano kino, mes turime viską, ko jums reikia ne klausimas kokia proga. Rasti savo mėgstamų parduotuvę ar užsisakyti internetu paskyrimo su mūsų apdovanojimai stiliaus patarėjas. Ir sužinoti, kas karšta šio sezono, patikrinti mūsų stilių galerijoje metu visas naujausias tendencijas, ne Mahon Point žvilgtelėti. Jei visi, kad prekybos mintis jums alkanas, mes turime daug skanaus maisto operatoriais, įskaitant tarptautinį pripažinimą pelnęs Nando restoranas.
Maistu ir gėrimais Cheers Maistas ir gėrimai Munster, IN yra suskirstyti pagal Restoranas, Šeima: Nepriklausoma privati ​​bendrovė. Mūsų įrašai rodo, ji buvo įkurta 1990 m. ir įtraukta į Indianos. Dabartiniai apskaičiavimai rodo, šios bendrovės metinių pajamų $ 500, 000 iki $ 1 mln, ir dirba maždaug 10 darbuotojų iki 19.

Miunsteras, Vokietija

Pirmadienis 3, Rugpjūtis
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Vokietija, Miunsteras