Vokietija

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Vokietija  
Šalies informacija šalies kodas: DE
kontinentas: Europa
sostinė: Berlinas
kalbos: Vokiečių

ES narystė:
NATO narystė:

GSM: 900/1800/3G
GPS: 51 00 N, 9 00 E
elektra: 230V/50Hz

piniginis vienetas:
Europos Sąjungos euras: EUR
1EUR = 1.2656 USD


telefono kodas: +49-30

Kelionės patarimų ir įspėjimų Vokietija
Keliaujant Vokietijos transporto infrastruktūrą yra viena geriausių Europoje. Taip pat tinklo mastu, puikus ryšius tarp įvairių transporto rūšių leidžia visiems greitai ir lengvai keliauti tarp vietų. Šalies Krustām kerta 12. 700 kilometrų greitkelio ir geležinkelio tinklas beveik 35. 000 kilometrų su maždaug 5400 stočių, o oro transporto keleiviai turi daugiau nei 40 oro uostų pasirinkti. Jei norite ieškoti labiau atsipalaidavęs tempais, kad nepilnametis kelyje - viena iš 150 šalies, arba tiek Atostogų maršrutai galbūt - ir kodėl gi ne atšaka traukinio į kaimą? Nesvarbu, ar esate veržlus į verslo susitikimą, ar ramus kelionių, Vokietija turi transporto priemonė tiktų.
Miestai Yra kažką visiems Vokietijos miestuose ir miesteliuose - ar didmiesčio Buzz arba žinomų architektūros paminklų arba supakuoti prekybos gatvių, užburia viduramžių namų arba Blyksintis naktinis gyvenimas. Neįtikėtina, yra daugiau nei 10. 000 miestelių ir miestų Vokietijoje, tarp Šiaurės jūros ir Alpių. Ir kiekvienas iš jų turi žavesio visus savo. Šių gyvybingas paskirties, galite laukia koncertai, kultūros renginiai ir aukšto lygio muziejai. Yra taip pat daug atrasti kelią paminklų ir istorinių pastatų. Kiekvieną dieną, Vokietijos didžiųjų miestų ir romantiškų miestų tik ir laukia būti atrasti.
Muziejai 4000 muziejų Vokietijoje tarnauja kaip pasaulių atradimų ir įdomių koncepcijų tyrinėti meno ir istorijos, technologijų ir architektūros, literatūros ir gamtos pasaulį. Tikėtis daug "aha" akimirkų! Įgyti pažvelgti į įvairių kultūrinių epochų Berlyno Muziejų sala, pasigrožėti meno Frankfurto Städel instituto šiuolaikinės amžiaus iš senųjų meistrų, ir sužinoti apie mokslo ir technologijų pasaulyje žinomas Vokiečių muziejus Miunchene. Vokietijos muziejuose yra informatyvus, įdomus ir Lots of fun. Nuobodulys yra praeities dalykas! Vokietija daug muziejų apima neįtikėtinai daug dalykų, ir įkvepia vaizduotę, atradimo ir mokymosi.
Muzika Vokietija garsėja savo klasikinės muzikos, bet yra ir šiuolaikinių menininkų, kurio karjera prasidėjo čia, pavyzdžiui, žymusis smuikininkas Davidas Garrettas - ir net "The Beatles". Vokietija yra įkvėpimas! Etapas yra nustatyti muzikinių stilių kaleidoskopą: Vokietija gali pasigirti daugiau nei šimtas klasikinių koncertų salėse, dažnai tarptautiniu mastu žinomų orkestrų. Be to, pilių, rūmų, apsvaiginimo gamtos peizažas ir net lenktynių trasos suteikia puikus fonas visų festivalių rūšių, įskaitant Tarptautinės diksilendo festivalis Drezdene, Rock am Ring "Nürburgring, ežeras Chiemsee" vasaros reggae festivalis ir Heidelbergo pilis "teatro festivalio. Čia Jūs rasite geriausių festivalių, koncertų aikštelės, ir muzikantų, nuo baroko iki roko pasirinkimas - leiskite sau būti įkvėpimui!
Pobūdis Vokietija yra daugybė nepaliestų gamtos peizažai. Jos flora ir fauna nuostabiai įvairi ir dažnai unikalus - puikiai išgyvena pobūdį jos geriausiai. Vokietijos gamtiniuose rezervatuose, biosferos rezervatų ir nacionalinių parkų padaryti didelį darbą išsaugoti kraštovaizdžio išlaikant stiprus apeliaciją lankytojams. Ar visiškai nepaliestų arba formuoja žmogaus vertus, daugelis šias paskirties vietas, yra unikalus visame pasaulyje. Garbinanti dekoracijos pėsčiomis, jodinėti, dviračiu ar laive valtis, atneša jums arčiau gamtos, suteikia gilaus atsipalaidavimo jausmas, ir leidžia jaustis vienas su savo aplinka. Atvykti į Vokietiją ir patirties ją sau! Gamta jos geriausiai! Vokietija turi ne mažiau kaip trylika nacionalinių parkų, kraštovaizdžio, biologinės įvairovės ir dažnai laikomi retų augalų ir gyvūnų vertas išsaugojimo. Ir jie tiesiog laukia būti atrasti
Viešbučiai Vokietijos viešbučių, svečių namų ir kitų apgyvendinimo tipų yra tarp geriausių Europoje. Jos svyruoja nuo pagrindinės stovyklavietės prabangus žvaigždučių vertinta viešbučiai ir patenkinti visus Jūsų poreikius, įskaitant prieigos neįgaliesiems. Tradiciniu arba ultra-modernus, bet visada svetinga Apgyvendinimas Vokietija sudaro išskirtinę vertę už pinigus. Svečiai visada ateina, ar esate esančių ant stovyklavietės, maitinimo apgyvendinimo, upių kruizinių laivų specialistas klinikoje arba viešbučio žvaigždučių. Apklausos ir nuomones apie socialinius tinklus, rodo, kad svečiai patirtis aukštų standartų, kokybės, profesionalias paslaugas ir pasveikinti darbuotojų visoje Vokietijoje. Užsakymai gali būti vykdomi tiesiogiai su jūsų viešbutis, per gerbiamų kelionių agentūrą ar per kelionių organizatorius, Vokietijoje ar jūsų šalyje. Mes nekantriai laukiame Jūsų.
Prekių Vokietija Prekių malonus veikla ne tik vietos gyventojams, bet ir turistams, lankantiems vieta. Yra daugybę parduotuvių Vokietijoje, parduodančių viską nuo kasdienio naudojimo prabangos prekių. Kai mėgstamiausių prekybos objektų Vokietijoje medžio skulptūros, muzikos dėžės, peiliai, vietos kostiumų elementus, pavyzdžiui, lederhosen, dirndls ir pan. Vokietijos didžiųjų prekybos srityse: Friedrichstrasse, Berlyno "Centro Oberhausen Wertheim Village Munich City Center" Harco kalnų yra žinomas dėl žaislų ir gaminių iš medžio ir Leipcigo muzikos instrumentų. Prietaisams galima aplankyti MediaMarkt ir Saturno. IKEA, ir Moebel Martin yra žinomi už savo baldus. "Real", "Globus Handelshof ir Kaufland parduoda namų ūkio reikmenų, drabužių, bakalėja, kt. Nuolaida prekėms, vienas žingsnis į, pavyzdžiui, Aldi ir Lidl" parduotuvės.

Berlinas, Vokietija

Pirmadienis 28, Lapkritis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Vokietija

Apie Vokietijos Federacinės Respublikos istoriją skaitykite straipsnį Vakarų Vokietija

Vokietija, oficialiai - Vokietijos Federacinė Respublika (VFR ; BRD) – valstybė Vakarų Europoje, sudaryta iš 16 federacinių vienetų (žemių). Šiaurėje ribojasi su Danija, Šiaurės ir Baltijos jūra, rytuose - su Lenkija ir Čekija, pietuose - su Austrija bei Šveicarija, vakaruose - su Prancūzija, Liuksemburgu, Belgija ir Nyderlandais.

Vokietija - didžiausia pagal gyventojų skaičių Europos šalis (~81, 8 mln. gyv.). Pagal BVP dydį - ketvirta pasaulyje ir yra laikoma viena turtingiausių ir ekonomiškai pajėgiausių šalių pasaulyje. Viena iš Europos Sąjungos steigėjų. Be to, JTO, OECD, NATO, ESBO bei G8, kitų tarptautinių organizacijų narė ir svarbi paramos teikėja.

Anksčiau Vokietijos vardu buvo vadinama ne valstybė, bet daugybė savarankiškų kunigaikštysčių ir karalysčių Europos viduryje. Valstybingumo pradžią žymi 962 m. buvusio Karolingų paveldo pagrindu susikūrusi Šventąja Romos imperija (gyvavusi iki 1806 m.). 1871 m. suvienijus vokiškas žemes, buvo įkurta Vokietijos imperija (joje dominavo Prūsijos karalystė). 1949 m. Vokietija buvo padalinta į Rytų Vokietiją ir Vakarų Vokietiją. Vėl suvienyta buvo 1990 m. spalio 3 d.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Vokietija, Berlinas