Berlinas

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Nuotraukos Berlinas
 
 
 
 
 
 
 
 
Nuotraukos Berlinas ne "Panoramio"
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Komercines kategorijas Berlinas
Informacijos kategorijos
Kelionės patarimų ir įspėjimų Berlinas
Prekių Kas turi pakankamai atrakcionų apsilankyti, kad įmonė į kitą Berlyno specialybė: prekybos. Berlyne yra daug mažų mados etikečių, smulkių apmušalai parduotuvėse ir knygynuose, Kviečiame peržiūrėti. Be to, sostinėje su savo daug prekybos gatvėse prieglauda tiems, kurie ieško dovanos. Bargain medžiotojai džiaugiasi, kad kainos, palyginti su kitose Europos sostinėse, labai saikingai.
Turizmas Senovės pasaulyje Pergamon buvo apakinti miesto. Kaip galingų karalių rezidencija, Pergamas buvo tikras metropolis, turintis beveik šiuolaikinę infrastruktūrą su jo gatvėse, turgavietėse, biblioteka, teatras ir gimnazijos. Bet kas kasdieniame gyvenime iš tikrųjų buvo, kaip ten gyvenantiems žmonėms? Šį klausimą būtų atsakyta paroda Pergamo. Panorama kaimas antiken Metropole (Pergamon: Antikvariniai Metropolis "Panorama"), kuris nuves jus į kelionę laiku metų 129 AD. Čia galėsite išgirsti, pamatyti ir atgaivinti Pergamon dieną nuo saulėtekio iki saulėlydžio dėka, sukurtas menininko Yadegar Asisi ir kurią sudaro 24 metrų (80 pėdų) aukščio ir 103 metrų (340 pėdų) ilgio, 360 laipsnių panorama, kurios buvo įsteigtas Pergamo muziejaus kiemas, Muziejų sala. Šis gyvenimo panoramą yra puikus atspirties taškas parodos Pergamo muziejus, kuris pristato pirmąją didelio masto matyti antikvariniai metropolis.
Cultura Tamsoje 20-ojo amžiaus istorijos centras, Berlynas palaipsniui išsivystė ir uždirbo savo reputaciją, kaip viena iš pirmaujančių Europos miesto su savo didelio meno scenoje ir dinamiška, pažangiausius spektakliai. Miestas visada buvo įspūdį su daug muziejų, rūmų ir istorinių struktūrų įvairovę. Berlyno, kartu su daugybe kultūrinių objektų, įskaitant visame pasaulyje garsaus Berlyno filharmonijos orkestru, Karališkojo miesto istoriją primenantis orientyrai didelę kultūrinę gydyti.
Lankytini objektai Berlynas yra žinomas dėl daugelio dalykų. Brandenburgo vartai. Reichstagas. Berlyno siena. John F. Kennedy garsiojoje kalboje, kur jis pareiškė, Ich bin ein Berliner ". Trabbis. Kaizeris Vilhelmas. Sąrašas yra begalinis.
Kaina Visi iki 175, 5 eurų arba 265, 07 LTL (keitimo kursas, 1 euro = 0, 68 LTL), tris dienas Berlyne atėjo. Tai vidutiniškai tik 58, 5 eurų per dieną. Na pagal mano planuojamos išlaidos 75 eurų per dieną. Aš nė karto nustojau sau ką nors nusiperka ar veltinį, kaip aš stabdo čia arba. Norėdami palyginti išlaidas šiandienos valiutos kurso, paliekant Australija dabar "(2011 m. sausio mėn. ), Tai kainuos $ 234 LTL dabartinė norma 1 euro = 0, 75 LTL. Kaip Paryžius, Berlynas čiulpti mane teisę, todėl net lietus lėtėja mane man nerūpėjo. Grafiti, išsibarstę po visą miestą, yra nuostabu pamatyti, yra kaušo apkrova istorijos imtis ir, jei yra taip linkę, jūs taip pat rasite ir šokių klubuose siautėjo visą naktį. Aš iš pradžių ketino pasilikti ilgiau Berlyne visų pirmiau išvardytų priežasčių. Deja, buvo rasti dar vieną nakvynės namuose likti (buvo tik dvi laisvas dienas mano antras nakvynės namai) ir galbūt trūksta vejasi kitą kelionių dienoraščių draugas, kuris ketina susitikti su manimi Kopenhagoje. Aukštyn trūksta esančių ilgiau Dabar galiu vėl grįžti, žinant, kaip keliauti ir kur apsistoti, galiu trenktųsi į žemę, veikia taip sakant.

Berlinas, Vokietija

Pirmadienis 8, Rugpjūtis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Berlinas

Berlynas – Vokietijos sostinė ir didžiausias šalies miestas. Berlynas taip pat yra viena iš Vokietijos žemių (Bundesland). Tai antrasis pagal dydį miestas Europos Sąjungoje (po Londono).
Istoriškai Berlynas buvo vokiečių valstybių, Prūsijos, Vokietijos imperijos ir Rytų Vokietijos sostinė. Po Rytų Vokietijos ir Vakarų Vokietijos suvienijimo Berlynas tapo suvienytosios Vokietijos sostine.
Berlynas yra svarbus politikos, žiniasklaidos, kultūros ir mokslo centras Europoje. [1] Miestas yra svarbus transporto mazgas ir vienas lankomiausiu miestų Europoje. Įžymūs universitetai, teatrai, muziejai yra žinomi visame pasaulyje. Mieste gyvena ir dirba menininkai ir kultūros darbuotojai iš viso pasaulio. [2] Berlyno istorija, naktinis gyvenimas, įvairi architektūra yra miesto įžymybės. [3]
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Vokietija, Berlinas