Gruzija

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Gruzija  
Šalies informacija šalies kodas: GE
kontinentas: Azija
sostinė: Tblilisis
kalbos: Gruzinų

ES narystė: ne
NATO narystė: ne

GSM: 900/1800
GPS: 42 00 N, 43 30 E
elektra: 220V/50Hz

piniginis vienetas:
Gruzijos laris: GEL
1GEL = 0.548 USD
1GEL = 0.423 EUR

telefono kodas: +995-32

Kelionės patarimų ir įspėjimų Gruzija
Pobūdis Nepaisant mažo ploto Gruzijos, rašo nepaprastai turtinga flora. Įvairių geografinių ir klimato zonas atspindėjo įvairių rūšių augalų poveikį dazveidībā. Austrumgruzijā yra sausas ir pusiau sausringuose klimatas, kuris yra, kodėl miškai ir pievos, čia yra mažesnis nei Rietumgruzijā, kur dauguma žemės padengta tankiais miškais. Gruzijos poveikį faunai, Centrinės Azijos ir Afrikos gyvūnija. Gruzija turi šimtus žinduolių, 330 paukščių, 48 Reptilia, 11 anfībiju ir 160 skirtingų žuvų rūšių.
Kultūra Gruzijas Kultūra ir Tuvo Austrumu Eiropas ir vietējo tradīciju sintezė. Jau Viduslaikos buvo piedzīvots filozofijas, teoloģijas, teisės, poezijos, lietišķās meno, Nacionālās arhitektūras, astronomijos, ģeogrāfijas ir kitų mokslų sektorių uzplaukums. Neskatoties į zemes tuvību Persijai ir Turcijai gruzīni priežastis ir yra tiekušies į Eiropu. 19. gadsmints iezīmē kultūras pacēlums su pirma apie bagātu Nacionālās literatūros rašanos.
Muzika Gruzijos liaudies kultūra, liaudies muzikos lobių Vault vieną iš svarbiausių vietų. Tai garso kronika, kuri atspindi Gruzijos liaudies dainavimo. Per šimtmečius, Gruzija įsiveržė arabai, mongolai, turkai, persai ir kitų įsibrovėlių, bet nepadevusies ji išlaikė savo kalbą, raštu, architektūra, dainavimo kultūrą, kurio svarbiausias Europos turtas yra jos polifonija. Reikėtų pabrėžti, nes Gruzijos daugiabalsio dainavimo ieskāvumā išsivysčiusiose šalyse, kur yra vienbalsio dainavimo tradiciją.
Valiuta Valiuta Gruzijos laris.

Tblilisis, Gruzija

Ketvirtadienis 16, Liepa

Straipsnis iš Vikipedijos apie Gruzija

Gruzija (gruz. საქართველო, Sakartvelo) - valstybė pietų Kaukaze, rytinėje Juodosios jūros pakrantėje. Ribojasi su Rusija, Turkija, Armėnija, Azerbaidžanu.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki: