Salvadoras

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Salvadoras  
Šalies informacija šalies kodas: SV
kontinentas: Šiaurės Amerika
sostinė: San Salvadoras
kalbos: Ispanų, Nahua

ES narystė: ne
NATO narystė: ne

GSM: 850/900/1900
GPS: 13 50 N, 88 55 W
elektra: 115V/60Hz

piniginis vienetas:
Salvadoro kolona: SVC
1SVC = 0.114 USD
1SVC = 0.090 EUR

telefono kodas: +503

Kelionės patarimų ir įspėjimų Salvadoras
Maistu ir gėrimais Salvadoras maistu ir gėrimais yra ypač skiriamojo tarp įvairių Centrinės Amerikos virtuvių. Čiabuvių ir ispanų įtakų mišinys, Salvadoro maistas gali būti pažįstamas kaip vištienos sriuba, ar egzotiškų kaip keptos palmių gėlės.
Klimatas Salvadoras yra atogrąžų rojus su daugybe gamtinių paminklų ir panoraminiai vaizdai. Jūs pamatysite, kad Salvadoras yra šalis, turtinga gamtinių išteklių, taip pat labai patraukli kultūros. Daugelis žmonių aš kalbėti, pasakyti, kad žmonės tikrai padaryti skirtumą savo dieną!
Virtuvės Salvadoro virtuvės maisto ruošimo stiliumi, gautų iš Salvadoro tauta. Tradicinės virtuvės susideda iš Maya, Lenca ir Pipil žmonių maisto. [Taisyti] Daugelis patiekalų gaminami su kukurūzų (kukurūzų). Salvadoro Ryškiausias patiekalas pupusa, rankų storio kukurūzų miltų ar ryžių miltų tortilla įdaryta sūriu, Chicharron (virtos kiaulienos mėsos pagrindo pasta nuoseklumą) refried pupelės, ir / arba loroco (vynuogių gėlių pumpurų gimtoji Centrinėje Amerikoje). Yra vegetariškų variantų, dažnai su ayote (skvošas tipo), arba česnako. Kai kurie drąsus restoranų net siūlo pupusas įdaryta krevečių ar špinatai. Dviejų kitų tipiškų Salvadoro patiekalai yuca frita ir stiklai rellenos. Yuca frita, kuri yra giliai kepti maniokų šaknis, patiekiami su curtido (raugintais kopūstais, svogūnų ir morkų, papildymo) ir kiaulienos paviršius su pescaditas (kepti kūdikio sardinės). Yuca kartais tarnavo virtas, o ne kepti. Stiklai Rellenos ("įdaryti duona") yra šiltas povandeninių laivų sumuštiniai. Kalakutienos arba vištienos marinuoti ir tada skrudinti Pipil prieskoniai ir handpulled. Šis sumuštinis yra tradiciškai patiekiama su kalakutienos arba vištienos, pomidorų, agurkai, svogūnai, salotų lapai, majonezo, ir garstyčių, rėžiukų kartu su.
Kalba Ispanų kalba yra oficiali kalba Salvadoro. Precolonial epochos metu buvo ištarti įvairių Indijos dialektų, svarbiausių šių nahuatl kalbėjo šalies centriniame regione, ir Poton, kalbėjo į rytus. Po pradinio užkariavimo ispanų kalba tapo oficiali kalba, ir Indijos tarmių lėtai nukrito į nebenaudojamas. Valdžios pastangas išsaugoti Nahuatlių, bet tai nepavyko. . . . (68 iš 8805 žodžių)

San Salvadoras, Salvadoras

Trečiadienis 12, Rugpjūtis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Salvadoras

:: Apie miestą Brazilijoje žr. Salvadoras (miestas).

Salvadoras – valstybė Centrinėje Amerikoje. Ribojasi su Gvatemala šiaurės vakaruose, Hondūru šiaurėje ir rytuose, taip pat su Ramiuoju vandenynu.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Salvadoras, San Salvadoras