Dominika

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Dominika  
Šalies informacija šalies kodas: DM
kontinentas: Šiaurės Amerika
sostinė: Rozo
kalbos: Anglų

ES narystė: ne
NATO narystė: ne

GSM: 850/900/1900
GPS: 15 25 N, 61 20 W
elektra: 230V/50Hz

piniginis vienetas:
Rytų Karibų doleris: XCD
1XCD = 0.370 USD
1XCD = 0.293 EUR

telefono kodas: +1767

Kelionės patarimų ir įspėjimų Dominika
Turizmas Turizmas Dominika daugiausia aplink lietaus miško pėsčiųjų ir aplankyti kruizinius laivus. Dominika turizmo pramonei yra savo ankstyvojoje stadijoje, palyginti su kitų Karibų jūros salų. Jau daugelį metų savo reljefo, balti paplūdimiai stoka, ir neišplėtota infrastruktūra užkirto kelią didelio masto turizmo plėtrą. Pastaraisiais metais, Dominika sėkmingai parduodami kaip "gamtos salos Karibų", siekiant pritraukti ekologiškai turistų domina kraštovaizdžio ir gyvūnijos bei augmenijos. Vyriausybė supranta, kad intensyvus turizmas yra nesuderinama su salos ekologinei sistemai išsaugoti, ir 1997 m. pasirašė susitarimą su "Green Globe, aplinkos pasidalijimo Pasaulio kelionių ir turizmo taryba, plėtoti salos" modelis ekoturizmo paskirties ". 3 metų programa suteikė techninę patirtį, susijusią su aplinkos apsaugos valdymo, taip pat padeda per specialistas kelionių bendrovių rinkos Dominika.
Kalba Dominikos Respublikoje oficiali kalba yra ispanų. Dauguma žmonių, užsiimančių turizmo suprasti ir kalbėti bent jau anglų, jei nėra kitų pagrindinių turizmo kalbomis, pavyzdžiui, Vokietijos ir Prancūzijos. Ne vienas turizmo regione toliau eina, mažai tikėtina, žmonės turi kalbėti arba suprasti ką nors kita nei ispanų. Mokymasis kalbėti ispanų, nėra būtina aplankyti Dominikos Respublika, bet mokantis kelis žodžius ir frazes tikrai padaryti vizitą malonesnis. Dominikos žmonės tikrai bus patenkintas visas pastangas, kad pabandyti ir kalbėti jų kalba ir yra naudinga teisingas tarimas ir mokymosi daugiau. Žr mūsų ispanų pradėti frazė knyga.
Klimatas Dominikos Respublika turi ištisus metus privilegijuota tropinių jūrų klimato. Jo 17 ° 36 - 19 ° 58 platumos vietose Dominikos Respublika atogrąžų zonos sienos. Jūros brizas atgaivina salos teritorijoje, vakare iš temperatūra vidutiniškai 23 ° C, anksti ryte iki 32 ° C, vidurdienį, metu metus. Žemiausia temperatūra įvyksta netoli Konstancos kalnų rajonuose, kur temperatūra nukrito iki 0 ° C, ir rekordines aukštumas buvo įregistruota pasienyje su Haičiu, 39 ° C vasarą. Nuo gegužės iki lapkričio, yra laikoma lietaus sezonas. Šis uraganų sezonas trunka nuo birželio iki lapkričio, rugpjūčio-rugsėjo piko mėnesius. Paskutinis svarbus uraganai Hit Dominikos Respublika Georges (1998 m. rugsėjis) ir David (1979 m. rugpjūtis).
Maistu ir gėrimais Gimtoji Dominikos virimo sujungia Ispanijos įtaką vietinės produkcijos. Yra daug šviežios žuvies ir jūros gėrybių; salą auginami pomidorai, salotos, papajos, mangai, pasifloros vaisių ir citrusų vaisiai yra skanus. Specialties: • La Bandera (tai reiškia "vėliava", kurią sudaro balti ryžiai, raudonos pupelės, troškinta mėsa, salotos ir keptas plaintain). • Chicharrones (traškus kiaulienos oda). • Chicharrones de Pollo (kepta vištienos mažus gabaliukus). • Sopa criolla Dominicana (gimtoji mėsos ir daržovių sriuba). • Pastelón (keptų daržovių pyragas).
Valiuta Dominikos pesas, taip pat vadinamas pesas burnoje ("aukso pesas") yra Dominikos Respublikos valiuta. Jo simbolis "$", "RD $" naudojamas, kai reikia atskirti nuo kitų pesas (ar dolerių), ISO 4217 kodas yra "DOP". Kiekvienas pesas yra padalintas į 100 centavos ("centų"), kuris ¢ simbolis yra naudojamas. Ji yra vienintelė valiuta, kuri yra teisėta mokėjimo priemonė, visų piniginių operacijų, tiek valstybinėmis ar privačiomis, Dominikos Respublika.

Rozo, Dominika

Pirmadienis 1, Birželis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Dominika

Dominikos Sandrauga (Dominika) – valstybė, įsikūrusi Dominikos saloje Karibų jūroje.

Dominika - kalnuota vulkaninės kilmės sala su daugybe karštųjų versmių. Gyventojai susitelkę pakrantėse. Kalnagūbris išraižytas daugiau kaip 300 upių ir upelių ir apaugęs drėgnaisiais miškais, kurių dauguma saugomi- įsteigti nacionaliniai parkai ir draustiniai. Dominikoje gausu įvairių augalų ir gyvūnų, o paukščių daugiau kaip 130. Įvairūs padarai kaip antai: oposumai, iguanos, krabai ir gėlavandenės krevetės, gaudomi maistui. Elektros energiją gamina hidroelektrinė salos viduryje. Dominika tapo europiečių kolonija tik XVIII a. pabaigoje, nes vietos gyventojai indėnai priešinosi atkakliau nei kitose Karibų jūrų salose. Dominikoje iki šiol gyvena apie 3000 indėnų karibų
Aukščiausias salos taškas yra Morne Diablatis (1447 m.)
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Dominika, Rozo