Komorų salos

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Komorų salos  
Šalies informacija šalies kodas: KM
kontinentas: Afrika
sostinė: Moronis
kalbos: Arabų, prancūzų

ES narystė: ne
NATO narystė: ne

GSM: 900
GPS: 12 10 S, 44 15 E
elektra: 220V/50Hz

piniginis vienetas:
Komorų frankas: KMF
1KMF = 0.003 USD
1KMF = 0.002 EUR

telefono kodas: +269

Kelionės patarimų ir įspėjimų Komorų salos
Turizmas Nors Komorų turi daug gamtinių išteklių, turizmo, pavyzdžiui, jos paplūdimiai ir jūros aplinką, ji neturi didelį turizmo pramonei, kaip regioninių konkurentų Reuniono Mauricijus, ir Seišelių. Savo silpno turizmo pramonei - daugiausia, nes jos nesaugios politinis klimatas, daug politinių sukrėtimų per pastaruosius tris dešimtmečius. Turistai Komorų daugiausia turtingi amerikiečiai ir europiečiai, o daug viešbučiuose investicijų atėjo iš Pietų Afrikos. Komorų pagrindines turistų lankomas vietas yra jos paplūdimiai, povandeninis žvejyba ir kalnų dekoracijos. Moheli yra vaizdingame turistų atrakcija. Grand Komorai tarptautinio oro uosto ir dauguma Komorų keli viešbučiai.
Kalba Komorų (Shikomor) yra plačiausiai naudojama kalba, Komorai (nepriklausomi Indijos vandenyno salų prie Mozambiko ir Madagaskaras) ir Mayotte. Ji yra svahili tarmių, tačiau su daug stipresnis nei standartas svahili arabų įtaka. Kiekviena sala turi kitą tarmė, kad Anžuano vadinamas Shindzuani, kad Moheli Shimwali, Majoto Shimaore, ir kad Grande Komorai Shingazija. Joks oficialus abėcėlę egzistavo 1992 m. , tačiau arabų ir lotynų scenarijus buvo naudojami.
klimatas Klimatas yra tropinis ir labai šiltas. Pakrančių teritorijose yra karštas ir labai drėgnas, su lietaus ir sezoniniai ciklonai interspaced (nuo sausio iki balandžio). Kalnų srityse aušintuvas, ypač naktį, ir daugiau kritulių. Lietingą sezoną nuo lapkričio iki balandžio.
Apranga Lengvi medvilniniai ir užvalkalai su hidroizoliacijos lietaus sezono metu. Šiltesnis drabužių ir rainwear reikia kalnuose.
Maistu ir gėrimais Restoranai tarnauja gerą maistą, su prieskonių padažai ir ryžių patiekalams. Specialybių: • Manijokai. • Gyslotis. • kuskusas. • Grilio ožkienos. • jūros gėrybės. Ką reikėtų žinoti: gali būti taikomi apribojimai dėl gėrimas per musulmonų sluoksniuose.

Moronis, Komorų salos

Šeštadienis 15, Rugpjūtis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Komorų salos

Komorų salos - vulkaninis salynas Indijos vandenyne, netoli pietrytinių Afrikos krantų. Komorų salyną sudaro 5 salos - Grand Komoras, Mohelis, Anžuanas, Majotas bei Pamanzi, bei dar keletas mažesnių salelių. Dauguma salyno priklauso Komorų valstybei, o Majotas - Prancūzijai. Plotas 2236 km². Aukščiausia vieta - Kartalos ugnikalnis (2361 m). Gyventojų skaičius - 984 tūkst.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Komorų salos, Moronis