Kolumbija

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Kolumbija  
Šalies informacija šalies kodas: CO
kontinentas: Pietų Amerika
sostinė: Bogota
kalbos: Ispanų

ES narystė: ne
NATO narystė: ne

GSM: 850/1900
GPS: 4 00 N, 72 00 W
elektra: 110V/60Hz

piniginis vienetas:
Kolumbijos pesas: COP
1COP = 0.0004 USD
1COP = 0.0003 EUR

telefono kodas: +57-1

Kelionės patarimų ir įspėjimų Kolumbija
Turizmas Prekybos ministerija, Pramonės ir Turizmas (ispanų kalba: Ministerio de Comercio, Industria y Turismo) yra Kolumbijos turizmo reikalais už tarnavimą. Per garsiausių festivalių, pavyzdžiui, Cali mugė, Barankilja Karnavalas, Bogota vasaros festivalis, Iberijos pusiasalio ir Amerikos teatro festivalis ir gėlių festivalis yra labiausiai užsienio turistų į Kolumbiją. Daug žmonių apsilanko per Kalėdas ir aplink Kolumbija Nepriklausomybės šventės Kolumbija. Turizmo ministerija mano, aukštos sezonų Šventosios savaitė, vasarą (birželio, liepos ir rugpjūčio mėnesiais) ir Kalėdų sezoną. Per Šventoji savaitė Daugelis kelionių Kolumbijos Karibų jūros regione arba apsilankykite religinių orientyrai, pavyzdžiui, Las Lajas katedra, Druskos katedra Zipaquirá, Santa Cruz de Mompox Guamal arba Popayan, kai Romos katalikų tradicijos ir ritualai yra atlikti, be kita ko, miestų.
Kalba Kolumbijos oficialia kalba yra ispanų, Kolumbijos ispanų vietine veisle. Teritorijose, kuriose jie kalbėjo vietos kalbų, kuriomis kalbama Kolumbijoje, taip pat oficialus
Valiuta Pesas Kolumbijos valiuta. ISO 4217 kodas - COP, tai taip pat neoficialiai trumpinamas kaip COL $. Tačiau, oficialus pesas simbolis $. Kaip 2011 m. liepos 20 d. , keitimo kursas Kolumbijos pesas 1750 Kolumbijos pesas 1 JAV doleriui.
Virtuvės Kolumbijos virtuvė remiasi kepimo tradicijas ir praktiką, Kolumbijos. Kartu su kitų kultūrų raiškos, tautinio identiteto, Kolumbijos virtuvė skiriasi jos daug skiriasi regionams. Kolumbiečių paprastai valgome tris kartus per dieną: didelis pusryčiai, vidutinio pietūs tarp 12-2, ir šviesos vakarienė. Kolumbijos kava yra gerai žinomas dėl savo aukštų standartų, skonio, palyginti su kitais.

Bogota, Kolumbija

Ketvirtadienis 26, Lapkritis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Kolumbija

Kolumbijos Respublika (Kolumbija) – valstybė Pietų Amerikos šiaurės vakaruose. Ribojasi su Venesuela ir Brazilija rytuose, Ekvadoru ir Peru pietuose, Panama vakaruose, taip pat su Ramiuoju vandenynu ir Karibų jūra.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Kolumbija, Bogota