Čadas

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Čadas  
Šalies informacija šalies kodas: TD
kontinentas: Afrika
sostinė: Ndžamenas
kalbos: prancūzų, Arabų

ES narystė: ne
NATO narystė: ne

GSM: 900
GPS: 15 00 N, 19 00 E
elektra: 220V/50Hz

piniginis vienetas:
Centrinės Afrikos frankas: XAF
1XAF = 0.002 USD
1XAF = 0.002 EUR

telefono kodas: +235-51

Kelionės patarimų ir įspėjimų Čadas
Turizmas Turizmas Čade yra santykinai nedidelių pramonės. Dauguma turistų traukia Čado medžioklė pajėgumus ir jos Zakouma nacionalinis parkas. Turistai privalo turėti galiojantį pasą ir vizas, taip pat įrodymus geltonosios karštinės imunizacija. Nuo 2000 m. , buvo maždaug 43. 000 šalį atvykstančių turistų skaičius. Čade buvo 677 viešbučio kambariai su 1250 lovų, kad metų. JAV valstybės departamento duomenimis vidutinis paros kaina esančių Ndžamena $ 239 2002, palyginti su mažiau nei $ 50, kitose šalies
Kalba Čadas dvi oficialias kalbas, prancūzų ir literatūros arabų, ir daugiau nei 120 vietinių kalbų. Čado arabų, arabų, liaudiškas versija yra lingua franca.
Klimatas Čadas karšto ir atogrąžų klimatas, nors temperatūra tikrai skiriasi priklausomai pagal plotą. Pietų lietaus sezonas prasideda gegužės-spalio mėnesiais, ir centrinių lyja nuo birželio-rugsėjo mėnesiais. Šiaurė turi labai mažai lietaus, visus metus. Sauso sezono metu vakarais dažnai vėjuoti, ir aušintuvą.
Maistu ir gėrimais Ndžamenos siūlo teisingą pasirinkimą restoranų, siūlančių daugiausia Prancūzijos ir Afrikos maisto. Standartinis europietiško stiliaus paslauga yra normalu. Už sostinės ribų, restoranai linkę būti pigus ir linksmas, ir kai kurie maisto produktai yra labai trūksta. Lankytojai turi būti atsargūs su gatvės rinką maisto. Specialybių: • Žemės riešutų padažas per ryžiai, dažnai valgoma Pietų Čade. Virsmo: 10% yra normalu daugeliui paslaugos (JAV doleriais pageidaujamą valiutą). Regioninės gėrimai: Čadas puikaus alaus, šventinius verdamas Moundou ir ne musulmonų kapitalo dalis yra plačiai prieinamos. Karkanji, gėrimas, pagamintas iš Hibiscus gėlės.

Ndžamenas, Čadas

Šeštadienis 11, Liepa

Straipsnis iš Vikipedijos apie Čadas

Čado Respublika (Čadas) – valstybė Centrinėje Afrikoje. Ribojasi su Libija šiaurėje, Sudanu rytuose, Centrinės Afrikos Respublika pietuose, Kamerūnu ir Nigerija pietvakariuose ir Nigeriu vakaruose.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Čadas, Ndžamenas