Kanada

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Kanada  
Šalies informacija šalies kodas: CA
kontinentas: Šiaurės Amerika
sostinė: Otava
kalbos: Anglų, prancūzų

ES narystė: ne
NATO narystė:

GSM: 850/1900
GPS: 60 00 N, 95 00 W
elektra: 120V/60Hz

piniginis vienetas:
Kanados doleris: CAD
1CAD = 0.893 USD
1CAD = 0.705 EUR

telefono kodas: +1-613

Kelionės patarimų ir įspėjimų Kanada
Turizmas Kaip klestinčios tautos, Kanada didelės vidaus ir užsienio turizmo pramonę. Antras pagal dydį šalies pasaulyje, Kanados neįtikėtinai geografinė įvairovė yra didelis turistų Atraktorius. Daug šalies turizmo orientuota Kanados keturių didžiausių miestų, Toronte, Monrealyje, Vankuveryje, ir Otavos, gerai žinoma savo kultūra, įvairovė, taip pat daugelio nacionalinių parkų ir istorinių vietų.
Kultūra Kanados kultūra yra terminas, paaiškina meno, muzikos, literatūros, kulinarijos, politinius ir socialinius elementus, kurie yra atstovas Kanada ir kanadiečiai, ne tik savo gyventojų, tačiau žmonių visame pasaulyje. Kanados kultūra yra istoriškai įtakojo Europos kultūrą ir tradicijas, ypač Didžiosios Britanijos ir Prancūzijos. Laikui bėgant, tapo Kanados aborigenų tautų ir imigrantų grupėms, kultūrų elementus įtraukti į pagrindines Kanados kultūros. Ji vėliau buvo Amerikos kultūros įtakos, nes jos artumo ir migracija tarp dviejų šalių.
Virtuvės Kanados virtuvė labai skiriasi priklausomai nuo tautos regionuose. Buvęs Kanados ministras pirmininkas Joe Clark buvo performulavo pažymėjo: "Kanada virtuvės virtuvės troškinys puodą, tačiau švediško stalo. " Trijų pirmųjų virtuvių Kanada Pirmosios Tautos, anglų ir prancūzų šaknys, tradicinės virtuvės, Kanados anglų, glaudžiai susiję su britų ir amerikiečių virtuvės patiekalai, o tradicinės virtuvės Prancūzijos Kanadoje išsivystė iš prancūziškos virtuvės ir žiemos nuostatos kailių pardavėjams. Su vėlesniais bangų 18 ir 19 a. imigracijos iš Centrinės, Pietų ir Rytų Europoje, taip pat iš Kinijos regionų virtuvių vėliau buvo papildyta. Pažymėti tai, kad Kanada yra didžiausias pasaulyje gamintojas klevų sirupas.
Klimatas Kanados klimatas yra ne taip šalta ištisus metus, nes kai kurie gali manyti. Žiemą temperatūra nukrenta žemiau užšalimo temperatūros visoje Kanados. Tačiau pietvakarinėje pakrantėje palyginti švelniu klimatu. Kartu poliarinio rato, vidutinė temperatūra yra žemiau nulio septynis mėnesius per metus. Per vasaros mėnesiais pietinėse provincijose dažnai susiduria su aukšto lygio drėgmė ir temperatūra viršija 30 laipsnių Celsijaus reguliariai. Vakarų ir Pietryčių Kanados patirtį didelis kritulių kiekis, bet Luga yra sausa, nuo 250 mm iki 500 mm kritulių per metus.
Kalba Daug kalbų Kanadoje. Pagal 2006 m. surašymą, anglų ir prancūzų - yra gimtosios kalbos, atitinkamai 58, 8% ir 23, 2% kanadiečių. Naujasis Brunsvikas yra vienintelis Kanados provincijos, anglų ir prancūzų kalbomis, kaip jos oficialiųjų kalbų. Kvebeko oficialia kalba yra prancūzų. [3] [4] anglų ir prancūzų kalbomis yra Kanados Konstitucijos "oficialios kalbos". Tai reiškia, kad visos federalinės vyriausybės įstatymų priėmė tiek anglų, tiek prancūzų kalbomis ir kad federalinė vyriausybė paslaugos turi būti prieinamos abiem kalbomis.
Išlaidas Dauguma žmonių iš JK ir Europoje, Kanadoje gyvenimo kaina yra gerokai mažesnė nei jų gimtojoje šalyje. Kanados korpusas yra ypač pigūs, palyginti su kitos išsivysčiusios šalys - Kanada vidutinė namo kaina yra maždaug septynis kartus vidutinis metinis darbo užmokestis. Kainos yra aukščiausios Ontario ir Albertos (nuo septynių iki aštuonių kartų vidutinis darbo užmokestis) ir Vankuveryje (vienuolika kartų vidutinio darbo užmokesčio).

Otava, Kanada

Antradienis 27, Spalis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Kanada

Kanada – valstybė Šiaurės Amerikoje. Ribojasi su JAV pietuose ir vakaruose, taip pat su Atlanto vandenynu rytuose, Ramiuoju vandenynu vakaruose bei Arkties vandenynu šiaurėje.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki: