Kamerūnas

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Kamerūnas  
Šalies informacija šalies kodas: CM
kontinentas: Afrika
sostinė: Jaundė
kalbos: Anglų, prancūzų

ES narystė: ne
NATO narystė: ne

GSM: 900
GPS: 6 00 N, 12 00 E
elektra: 220V/50Hz

piniginis vienetas:
Centrinės Afrikos frankas: XAF
1XAF = 0.002 USD
1XAF = 0.002 EUR

telefono kodas: +237

Kelionės patarimų ir įspėjimų Kamerūnas
Valiuta CFA (Communauté Financière Africaine) frankas (XAF; simbolis CFA) = 100 santimų. Pažymi, nominalas CFA10 000, 5000, 2000, 1000 ir 500. Monetos yra nominalas CFA250 100, 50, 25, 10, 5, 2 ir 1.
Turizmas Turizmas Kamerūnas auga, tačiau palyginti nedidelę pramonė. Nuo 1970 m. , Kamerūno vyriausybė auginami pramonei sukurti turizmo ministerijos ir skatinant investicijas oro linijų bendrovių, viešbučių ir kelionių agentūrų. Apibūdina šalies vyriausybė kaip "Afrikos miniatiūriniai", skatinti jos įvairovę klimato, kultūros ir geografijos. Kamerūno gyvūnijos atkreipia tiek Safari lankytojai ir didelių žvėrių medžiotojai, Kamerūnas yra namų daugelio Afrikos Portretų gyvūnų: gepardai, šimpanzių, drambliai, žirafos, gorilos, begemotai ir raganosiai. Kliūčių tolesnei turizmo sektoriaus augimas yra prastos transporto infrastruktūros ir korumpuotų pareigūnų, kurie gali priekabiauti lankytojams už kyšius.
Virtuvės Kamerūno virtuvė yra viena labiausiai įvairiose Afrikos, nes jo vieta tarp šiaurės, vakarų ir žemyno centras kryžkelėje, įtraukti į tai didelę įtaką prancūzų maisto, kolonijinės eros palikimas. Nacionalinis patiekalas Kamerūnas ndolé, troškinys, žuvies arba jautienos, riešutai ir kartūs žalumynai. [1] maisto produktų Kamerūnas įtraukti cassava, batatai, ryžių, gysločių, bulvės, kukurūzai, pupelės, soros. Prancūzijos pristatė prancūzišką duoną ir Italijos makaronų, kurie ne taip plačiai suvartojama, tačiau dėl jų kainos. Pagrindinis baltymų šaltinis daugumai gyventojų yra žuvis, paukštiena ir mėsos per brangu nieko, išskyrus ypatingomis progomis. Bushas mėsos, tačiau paprastai suvartojama, kai iš labiausiai ieškoma po rūšių skujuotis, Porcupine ir milžinišką žiurkės. Ten taip pat klesti prekybos tokių egzotiškų krūmų rūšių mėsos, kaip šimpanzė ir gorila.
Kalba Kamerūnas yra 230 kalbų. Tai apima 55 Afro-Azijos kalbų, du Nilo-Sacharos kalbos, ir 173 Nigerio-Kongo kalbų. Pastaroji grupė yra padalyta į vieną Vakarų Atlanto kalba (Fulfulde), 32 Adamawa-Ubangui kalbomis, ir 142 Benue-Kongo kalbos (130, kuri yra bantų kalbų)
Klimatas Pietuose yra karšta ir sausa lapkričio-vasario mėn. Pagrindinis lietaus sezonas yra birželio-spalio mėn. Temperatūra šiaurėje gali skirtis. Adamaoua Plateau temperatūra staigiai sumažės naktį, lietingą sezoną yra gegužės-spalio mėn. Ganyklų vidaus yra daug žemesnė nei reguliaraus lietaus pakrantėje. Geriausia mėnesių aplankyti sausio-balandžio mėn.
Prekių Vietos amatų labai puošia puodai, geriamojo ragai, ąsočiai, buteliai ir puodeliai, medžio raižiniai, labai fajansas dubenys ir subtilus keramika, indai ir padėklai, kilimėliai ir pledai austi iš žolės, rafija, papuošalų ir kupranugario vilnos, medvilnės ir puošybos gaminių drabužių. Tai yra parduodami marchés artisanales (turizmo ar amatų rinkose) rasti didžiuosiuose miestuose ir turistinėse vietovėse. Kai kurie stallholders siūlo elementus, kuriuos jie apibūdina kaip antikvariniai: daugeliu atvejų jie tik nelaimę. Specialų leidimą turi būti gauti iš delegacijos provinciale Tourisme de Douala arba Youndé imtis tikros senienos iš šalies. Daugelyje miestų pagrindinėse rinkose parduoda šviežius produktus, pigūs drabužiai ir namų ūkio pagrindai, o kaip suvenyrai, tačiau gali būti gera vieta rasti Afrikos stiliaus atspausdintas medvilnės audinio.
Kaina Visuotinis palyginimas Kamerūnas pigūs paskirties keliautojams. Jos kainų lygis yra tik šiek tiek mažesnis nei vienas Čilė, pavyzdžiui, yra šiek tiek didesnis nei vienas Venesuelos. Populiarus pasaulio miestai, tokie kaip Meksika ir Kinija taip, pigiau. Lyginant su kitų šalių Afrikos žemyne ​​Kamerūnas, atrodo, būti vidutiniškai kainomis. Tačiau per visų kaimyninių šalių regione, kur yra įsikūręs šalyje yra brangesni keliautojams - Nigerija kainos daug nesiskiria, o tie, Gabonas ir EQ. Gvinėja yra žymiai didesnis.

Jaundė, Kamerūnas

Ketvirtadienis 26, Lapkritis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Kamerūnas

Kamerūno Respublika (Kamerūnas) – valstybė Centrinėje Afrikoje. Ribojasi su Nigerija, Čadu, Centrinės Afrikos Respublika, Kongu, Gabonu, Pusiaujo Gvinėja ir Gvinėjos įlanka.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Kamerūnas, Jaundė