Kambodža

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Kambodža  
Šalies informacija šalies kodas: KH
kontinentas: Azija
sostinė: Pnompenis
kalbos: Khmerų

ES narystė: ne
NATO narystė: ne

GSM: 900/1800
GPS: 13 00 N, 105 00 E
elektra: 230V/50Hz

piniginis vienetas:
Kambodžos rielis: KHR
1KHR = 0.0002 USD
1KHR = 0.0002 EUR

telefono kodas: +855-23

Kelionės patarimų ir įspėjimų Kambodža
Kalba Khmerų kalba yra oficiali kalba, Kambodžos ir yra naudojamas daugelyje socialinį kontekstą, įskaitant visų lygmenų valdžios administravimo, švietimo ir žiniasklaida. Jis kalbėjo apie 7 milijonai žmonių, gyvenančių čia, maždaug 90% gyventojų. Regioniniai skirtumai yra nežymūs ir paprastai abipusiai suprantama. Remiantis sostinėje Pnompenyje tarmės, Šiuolaikinės khmerų naudojamas visoje šalyje ir plačiai suprantama jo gyventojų. Daug khmerų žodynas, naudojamas literatūroje, karinės, ir administracija yra paimta iš sanskrito, pali arba. Dėl Prancūzijos kolonijinio valdymo metų, daug prancūzų kalba, taip pat žodžiai buvo įtraukta į.
Klimatas Kambodža yra įsikūrusi atogrąžų zonoje į šiaurę nuo pusiaujo musonas klimato. Musonas sezoną vyksta gegužės - lapkričio, o tai reiškia, kad labiausiai malonus lankytojų sezoną paprastai sausas sezonas, išsišakojusios nuo lapkričio / gruodžio - balandžio. Iškart po musonas, antklodėms žalios kraštovaizdžio grožio. Į šiaurę, žiemos paprastai yra šaltesnis, o beveik visoje šalies temperatūra išlieka Gana pastovios. Vidutiniškai ištisus metus temperatūra Kambodža 27. 7C (didžiausias mėnesio vidurkis 35C, mažiausias mėnesio vidurkis yra 21C). Yra dažnai sezoninių potvynių Phnom Penh, Kambodža pailsėti liepos pabaigoje ir rugpjūčio pradžioje, ir, kadangi dauguma kelių purvo, kelionės gali būti sutrikdyta ne šiais laikais. Drėgnas sezonas piko lietaus taip dažnai, kaip du, kas tris dienas.
Apranga Lengvi drabužiai dėvėti ištisus metus. Rainwear svarbu per musonas sezoną.
Maistu ir gėrimais Kaip ir kitur, Pietryčių Azijoje, maisto kokybės, savo teisę atkreipti. Khmerų virtuvės akcijų daug, kad tiek Tailandas ir Kinija, nors jis linkęs vengti naudoti per daug prieskonių. Kokybės restoranų rasti visose srityse, integruoti turizmo, nors pigūs, bet skanus maisto prekystalių, yra visur visoje šalyje. Dauguma patiekalų yra ryžiai. Specialybių: • Prahok (fermentuotos žuvies pastos) yra naudojamas daugelio patiekalų skonį. • Vietos vaisių, bananų, kokosų, Durian vaisių (žinoma dėl savo būdingą kvapą), duonvaisiai, longan vaisių, ličiai, ananasų ir Rambutan vaisių (kuriame permatomas baltas kūnas). • Traškūs kepti vorai užkandis drąsus Šiaurės Kambodžoje. • Amok Trey (įvynioti į bananų lapus ir virtos žuvies storio kokoso kario padažu). • Ryžių makaronai daugintis ir gali būti perkami, kuriems kario padažu iš gatvės pardavėjų.
Valiuta Riel (khmerų: រៀល, ženklas: ៛ kodas: KHR) yra Kambodžos valiuta. Ten buvo dvi skirtingos Riel, pirmasis išleistas tarp 1953 ir 1975 m. gegužės. Tarp 1975 ir 1980 metais, šalis neturėjo pinigų sistema. Antrąja valiuta, taip pat pavadintas "Riel", nuo 1980 m. balandžio 1 d. , buvo išduotas. Tačiau niekada šios valiutos, įgyta visuomenės pritarimą, su dauguma Kambodžos pirmenybę auksu ar užsienio valiuta. [1] 1993 m. JT okupacijos įdėjo didelį kiekį dolerių į vietos ekonomiką. Dėl to, doleris tapo šalies bendrą valiutą. Riel pažymi akimirkinis doleris sumos, kaip JAV monetos yra apyvartoje. Simbolis yra užkoduotas Unicode U 17 BP ៛ khmerų valiutos simbolį Riel (HTML: ៛)

Pnompenis, Kambodža

Šeštadienis 4, Liepa

Straipsnis iš Vikipedijos apie Kambodža

Kambodžos Karalystė (Kambodža) – valstybė pietryčių Azijoje, prie Tailando įlankos. Ribojasi su Tailandu šiaurės vakaruose, Laosu šiaurėje bei Vietnamu rytuose.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Kambodža, Pnompenis