Burundis

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Burundis  
Šalies informacija šalies kodas: BI
kontinentas: Afrika
sostinė: Bužumbura
kalbos: Kirundžio, prancūzų

ES narystė: ne
NATO narystė: ne

GSM: 900
GPS: 3 30 S, 30 00 E
elektra: 220V/50Hz

piniginis vienetas:
Burundžio frankas: BIF
1BIF = 0.0010 USD
1BIF = 0.0008 EUR

telefono kodas: +257-2

Kelionės patarimų ir įspėjimų Burundis
Turizmas Turizmas yra santykinai mažas pramonės, Burundis, su ja sudaro 3% šalies BVP. Daugelis šalies turizmo atrakcionų, Bujumbura, kuris yra sostinėje. Tai apima paplūdimio, kuris yra populiarus tarp turistų, kurie lankosi miesto. Be to, Ežeras Tanganika yra populiari turistų atrakcija.
Kalba Burundis gavo įvairių gyventojų. Žmonės Burundis kalbėti įvairiomis kalbomis. Burundis Kalbos skirtis iš vieno regiono į kitą. Oficialios kalbos Brunėjus Rundi ir prancūzų kalbomis. Svahili yra naudojamas kai kurių regionų. Svarbu žinoti, kad dauguma Afrikos trūksta scenarijų kalbomis. , Oficiali kalba Rundi yra bantų kalbų. Tai yra standartinis vidutinio komunikacijos Rundi. Ir hutų ir Tutsi žmonių naudoja Rundi. Kita oficialia kalba yra prancūzų, dažniausiai naudoja oficialiems tikslams. Institucijų, privačių ir valstybinių įstaigų naudoja prancūzų atitinka. Kalbos Burundis taip pat yra svahili. Svahili kalba daugiausia palei ežero Tanganika Bužumbura srityje. Tai daugiausia naudojami prekybos tikslais.
Klimatas Karšto pusiaujo klimato rasti netoli Lake Tanganika ir Ruzizi upės lygumoje. Taip dažnai būna vėjuota, ant ežero kranto. Likusia šalies dalimi, yra lengvas ir malonus. Burundis du lietaus sezonas - viena iš pagrindinių "nuo vasario iki gegužės, nedidelio lietaus sezonas tarp rugsėjo ir lapkričio mėn. , Ir sausros sezonais: ilgą sauso sezono metu nuo birželio iki rugpjūčio ir trumpesnį sauso sezono tarp gruodžio ir sausio.
Audinys Lengvi medvilniniai užvalkalai su waterproofs lietaus sezonas. Šiltų drabužių rekomenduojama vakare.
Maistu ir gėrimais Pasirinkimas yra ribotas, . Dauguma maisto virti, troškinti arba skrudintos per medienos ugnies. Maitinimas, Bujumbura viešbučių yra pagrįstas, tačiau brangus ir Gana vidutinės kokybės. Prancūzų, graikų ir Azijos restoranai, mieste yra gera. Yra keletas restoranų, už sostinės ribų ir Gitega. Specialybių: • Staple ingredientų plantanus, saldžiųjų bulvių, maniokų, žirnių ir kukurūzų. • populiarūs užkandžiai vaisiai, cukranendrių cukraus ir žemės. • Aštrios morkų garnyras morkų, sumaišyti su garstyčių sėklos ir čili pipirai.
Valiuta Frankas Burundžio valiuta tapo 1916 m. , kai Belgijos užėmė buvęs Vokietijos kolonija ir su Belgijos Kongo frankas pakeitė Vokietijos Rytų Afrikos rupie. Iki 1960 m. , kai buvo įvesta Ruandos ir Burundžio frankas Burundžio Belgijos Kongo valiuta. Burundis pradėjo išduoti savo frankų 1964 metais. Yra planų įvesti bendrą valiutą, nauja Rytų Afrikos šilingas, penkių Rytų Afrikos bendrijos valstybių narių 2015 m. pabaigoje.

Bužumbura, Burundis

Penktadienis 18, Rugsėjis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Burundis

Burundžio Respublika (Burundis) – nedidelė valstybė Afrikos Didžiųjų ežerų regione. Ribojasi su Ruanda, Kongo Demokratine Respublika ir Tanzanija.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Burundis, Bužumbura